Teraz już będzie ściągać z AFN na karmę. Do tej pory dysponowała pieniążkami na karmę dla Maxia, które dostała od Dogomaniaczki osobiście. Dlatego ja piszę, ze pomoc dla Maxa jest najlepsza w formie wpłat na karmę, przecież nawet najmniejsza suma pomoże, bo innej pomocy narazie nie potrzeba.