Roxana
Members-
Posts
5180 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Roxana
-
[IMG]http://www.czestochowa.schronisko.net/images/adopcje/2451.jpg[/IMG] O ciepły kącik bardzo prosimy, kroplę miłosci dla małej psiny...
-
SZEFOWA - urocza sunia - ma już domeczek!!! Nareszcie! :))))))
Roxana replied to Asia_M's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://www.czestochowa.schronisko.net/images/adopcje/2820.jpg[/IMG] O ciepły kącik bardzo prosimy, kroplę miłosci dla małej psiny... -
Śliczna CHARCIA - pocieszna sunia - domek szybko potrzebny !!!
Roxana replied to Asia_M's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://www.czestochowa.schronisko.net/images/adopcje/3209.jpg[/IMG] O ciepły kącik bardzo prosimy, kroplę miłosci dla małej psiny... -
[IMG]http://img267.imageshack.us/img267/788/tnbasterlf5.jpg[/IMG] O ciepły kącik bardzo prosimy, kroplę miłosci dla Tej psiny...
-
Maleńka CZARNA - pocieszna sunieczka szorstkowłosa. MA JUŻ DOMECZEK! :)
Roxana replied to Asia_M's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://www.czestochowa.schronisko.net/images/adopcje/2477.jpg[/IMG] O ciepły kącik bardzo prosimy, kroplę miłosci dla małej psiny... -
SZCZECIN - Pani Irenka - MAX za Tęczowym Mostem
Roxana replied to AMIŚKA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Napewno pozdrowię od Ciebie Panią Irenkę i Maxia uściskam mocno :loveu: Super, że Żabula zostaje u Ciebie :multi: -
MRÓWKA - prześliczna sunia - znalazła szczęście! :)))
Roxana replied to Asia_M's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://www.schronisko.klomnice.pl/adoptuj_psa/numer27.jpg[/IMG] O ciepły kącik bardzo prosimy, kroplę miłosci dla małej psiny... -
[IMG]http://img411.imageshack.us/img411/7633/cza2xw1.jpg[/IMG] O ciepły kącik bardzo prosimy, kroplę miłosci dla małej psiny...
-
[IMG]http://img410.imageshack.us/img410/5964/rudy1ajj2.jpg[/IMG] O ciepły kącik bardzo prosimy, kroplę miłosci dla małej psiny...
-
[IMG]http://img212.imageshack.us/img212/2608/dscf1735wm3.jpg[/IMG] O ciepły kącik bardzo prosimy, kroplę miłosci dla małej psiny...
-
Malutka PEPSI - nareszcie ma swój własny domek!!! :)))
Roxana replied to Asia_M's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://www.czestochowa.schronisko.net/images/adopcje/2818.jpg[/IMG] O ciepły kącik bardzo prosimy, kroplę miłosci dla małej psiny... -
Jamniki i jamnicze mixy- Scrapi i Fionka JUŻ W NOWYM DOMU/ Szczecin
Roxana replied to Inez's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://img412.imageshack.us/img412/769/tnp1010051bc0.jpg[/IMG] [IMG]http://img409.imageshack.us/img409/1444/psy017xy5.jpg[/IMG] O ciepły kącik bardzo prosimy, kroplę miłosci dla małej psiny... -
Malutka Tunia przegrała... :-( Qrcze Celinko, miałam nadzieję, ze już dzisiaj będziesz normalnie na Dogo :shake: Co jest grane, czemu to wszystko tak długo trwa? Już mnie nerw poniósł od tego :angryy: U nas tak jak AniaG pisała- śliczna wiosna, ciepluto, nawet bardzo :cool3: Nareszcie, bo nie znoszę ubierania "na cebulę" choć prognozy nie są pocieszające, od jutra ma być już trochę chłodniej... A ja wczoraj od Celinki dostałam na e-maila pioseneczkę jamnikolubców :lol: Super utworek. Uśmiałam sie serdecznie jak nie wiem :) Jamniki są NUMBER ONE :multi:
-
SZCZECIN Jamniczka-mix TUnia za Tęczowym Mostem
Roxana replied to AMIŚKA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Tunia :placz: - tak mi przykro :-( -
Super :multi: Wielkie dzięki, może tam Ją ktoś wypatrzy- trzymam kciuki :cool3:
-
kaLOlina miała Ją wystawić, ale nie wiem czy w koncu to zrobiła czy nie. Czekamy aż da znać...
-
PIMPEK - mały, śliczny, jak pekińczyk. Znalazł swój własny dom! :)))
Roxana replied to Asia_M's topic in Już w nowym domu
Bidulka prosi o domeczek :-( Tak długo już czeka a czas ucieka... -
Śliczna CHARCIA - pocieszna sunia - domek szybko potrzebny !!!
Roxana replied to Asia_M's topic in Już w nowym domu
Bidulka prosi o domeczek :-( Tak długo już czeka a czas ucieka...