Roxana
Members-
Posts
5180 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Roxana
-
Jamniki i jamnicze mixy- Scrapi i Fionka JUŻ W NOWYM DOMU/ Szczecin
Roxana replied to Inez's topic in Już w nowym domu
Jaki On jest śliczny :loveu: Naprawdę gdybym nie miaął na stanie domowym cztery psiaki to bym go zabrała do siebie :cool3: -
Malutka PEPSI - nareszcie ma swój własny domek!!! :)))
Roxana replied to Asia_M's topic in Już w nowym domu
No domeczku! Sprężaj się kochany! Z niecierpliwością na Ciebie czekamy! -
MRÓWKA - prześliczna sunia - znalazła szczęście! :)))
Roxana replied to Asia_M's topic in Już w nowym domu
No domeczku! Sprężaj się kochany! Z niecierpliwością na Ciebie czekamy! -
No domeczku! Sprężaj się kochany! Z niecierpliwością na Ciebie czekamy!
-
Śliczna CHARCIA - pocieszna sunia - domek szybko potrzebny !!!
Roxana replied to Asia_M's topic in Już w nowym domu
No domeczku! Sprężaj się kochany! Z niecierpliwością na Ciebie czekamy! -
SZEFOWA - urocza sunia - ma już domeczek!!! Nareszcie! :))))))
Roxana replied to Asia_M's topic in Już w nowym domu
No domeczku! Sprężaj się kochany! Z niecierpliwością na Ciebie czekamy! -
No domeczku! Sprężaj się kochany! Z niecierpliwością na Ciebie czekamy!
-
PIMPEK - mały, śliczny, jak pekińczyk. Znalazł swój własny dom! :)))
Roxana replied to Asia_M's topic in Już w nowym domu
No domeczku! Sprężaj się kochany! Z niecierpliwością na Ciebie czekamy! -
Fantastycznie :multi: Mam nadzieję, że domeczek dobry sie trafił. Trzymam kciuki aby już nigdy nie powróciła psina do schronu i szczęśliwa była!
-
Biedna Abrunia :-( Wracaj do zdrówka kochana! No domeczku! Sprężaj się kochany! Z niecierpliwością na Ciebie czekamy!
-
PRZEPIĘKNY AKSAMIT!!! Cudny psiak ma już domeczek! :)))
Roxana replied to Asia_M's topic in Już w nowym domu
No domeczku! Sprężaj się kochany! Z niecierpliwością na Ciebie czekamy! -
Maleńka CZARNA - pocieszna sunieczka szorstkowłosa. MA JUŻ DOMECZEK! :)
Roxana replied to Asia_M's topic in Już w nowym domu
No domeczku! Sprężaj się kochany! Z niecierpliwością na Ciebie czekamy! -
No domeczku! Sprężaj się kochany! Z niecierpliwością na Ciebie czekamy!
-
Oddać Celinkę :mad: Natychmiastowo- ja monituję o zwrot Celiny na Dogo, wujaszek niech się nie obija i sprawę raz i dwa załatwia tutaj. Bo gotowam na kolanach ( a chore som) do Was sie przyczołagać i porządek zrobić :diabloti: Nie do wytrzymania ten brak Celiny jest :shake: Jamniory sie w słoneczku wygrzewają cudnie. Dumcia taka dumna czy to na stole czy na foteliku :loveu: Amisiu- ta bida to sunia jest?
-
Jamniki i jamnicze mixy- Scrapi i Fionka JUŻ W NOWYM DOMU/ Szczecin
Roxana replied to Inez's topic in Już w nowym domu
Witam serdecznie następną ratowniczkę :cool3: na Dogo. Ania napisała jak jets u niej ja moze troszkę też napiszę jak jest u mnie. Ja mam 4 psy, dwa to są już staruszki- 13 i 12 lat mają. Zostały kiedyśzabrane ze schroniska i 3,5 roku temu trafił do nas szczeniak schroniskowy. Nasze staruszki na początku nie dawały mu spokoju, bo nowy, mały psiak i poprostu trzeba go było trochę ustawić- i to jest całkowicie naturalna reakcja psów, które do tej pory miały chałupkę tylko dla siebie. Później i teraz jest superowo, psiaki przyjaźnią się ze sobą na całego. Do tej gromady po jakimś czasie dokoptował kolejny szczeniak- mały jamniś :) I to była miłość od pierwszego wejrzenia całej naszej trójeczki do niego :lol: Pokochały go niesamowicie od samego początku, całkowicie akceptując. Teraz mam super zgrany tercet a jamniś rządzi całą gromadą :cool3: Myślę, ze u Was też wszystko będzie dobrze i super się ułoży. Trzymam mocno kciuki za Skrapcia i za Was. Powodzenia i pozdrawiam gorąco :) Przypominam, ze na domeczek czeka jeszcze Fionka kochana :loveu: -
No domeczku! Sprężaj się kochany! Z niecierpliwością na Ciebie czekamy!
-
PRZEPIĘKNY AKSAMIT!!! Cudny psiak ma już domeczek! :)))
Roxana replied to Asia_M's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://www.schronisko.klomnice.pl/adoptuj_psa/numer305.jpg[/IMG] O ciepły kącik bardzo prosimy, kroplę miłosci dla małej psiny... -
Wytargam napewno i od Areska pozdrowię też, jak tylko Hektorciu się obudzi, bo dziś pół dnia spędził na dworku i padł zmęczony spatuniać :lol:
-
Oj ciiiiiiiiiicho sza! Małej i już :lol:
-
PIMPEK - mały, śliczny, jak pekińczyk. Znalazł swój własny dom! :)))
Roxana replied to Asia_M's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://www.mielec.bezdomne.com/galeria/29.03.06%20(109).JPG[/IMG] O ciepły kącik bardzo prosimy, kroplę miłosci dla małej psiny...