Dzisiaj ok godziny 16 jadąc przez miasto z <Bożeną> i jej córką zauważyłyśmy grupkę ludzi karmiących jakieś psiaki. Podjechałyśmy bliżej i naszym oczom ukazały się 2 psiny bardzo wychudzona , kulejąca suczka i średniej wielkości w lepszym stanie pies:shake: :shake: Po dokładnym obejrzeniu suni stwierdziłyśmy , że trzeba ją zabrać do weta......
Pół godzinu później byłyśmy już po wizycie:shake: Weterynarz stwierdził, że suka jest bardzo wyczerpana , chuda i ma dziurę :-o w poduszcze na prawej przedniej łapie przez co bardzo utyka......:-(
Pieska dostała antybiotyki i witaminy , rany nie można zszyć musi się sama zagoić:shake:
Kolejnym problemem okazał się brak DT!!!!:angryy: :angryy: :angryy: :angryy: :angryy:
Na noc jedna z koleżanek zobowiązała się zabrać sunię na zapleczę sklepu aby wypoczeła gdyż tam gdzie stanęła spała:angryy: :angryy: :shake:
Niestety może tam być tylko do 14 jutro potem trzeba ją wypuścić na dworzec!!!!!!:angryy:
Nie wiemy co robić , DT bardzo pilnie poszukiwany zwracam się o pomoc do wszystkich dogomaniaków:-(