:shake: nistety dzisiaj SZOK nie może być wykąpany... Osoba z DT , w którym pies miał być kąpanyz przyczyn rodzinnych nie może wykąpać i przetrzymnać psa przez noc!! Mozliwe to może być dopiero za kilka dni:roll: :roll: :roll: , chyba , że inny dogomaniak ze starachowic może udostępnicć łazienke na kapiel i przetrzymać psa do całkowitego wyschnięcia. PROSZĘ o włączenia się innych osób to ważne , z psem trzeba zrobić porządek aby miał jeszcze wieksze szanse .na znalezienie domku.
Oczywiście ja pomogę ;)