Właśnie wróciłam ze spacerku:lol: :lol: było super on jest supeeeeeeer:evil_lol: mały czarny misio!!!!:loveu: :loveu: Łapki nie bolą , dzisiaj pobiegał trochę ze mną , wytarzał ryjka w śniegu:evil_lol: to było zabawane : nagle legnął na ziemię i i trze pychem w jedną i drugą stronę a ogonek tylko MAJT MAJT hahahahhahahha:evil_lol: :evil_lol: :loveu: daje mi łapke i co najsmutniejsze jak odchodzę to cicho SKOMLI ...........:shake: aż łzy napływają mi do oczu:-(
MIŁOŚĆ WSPANIAŁA!!!!!!!!!:placz: