Rekordowy wiek to ona napewno osiągnie;) Bo mimo ze stwierdzono ze ma tam powiedzmy te 12 lat?? to jest w świetnej formie...Zupełnie jak młodszy psiak...Poza tym małe psiaki żyją dłużej więc przed Sabcią na moje oko jeszcze conajmniej 4 lata a to sporo czasu;)(moze ją przeceniam ale wątpie)
Pomoge chociaz tak że bedę tu ogłoszenia z 4łapy co jakiś czasu podrzucać, sama nie bede decydowac o ich wiarygodności i proponować psiaki zeby nie było potem na mnie.A więc wczorajsze ogłoszenia;)
[URL]http://4lapy.pl/ogloszenia/pokaz.php?id_ogl=23047&id_kat=13&PHPSESSID=c7c5f0d7dafd72a19302ad591b037a8e[/URL]
[URL="http://4lapy.pl/ogloszenia/pokaz.php?id_ogl=23047&id_kat=13&PHPSESSID=c7c5f0d7dafd72a19302ad591b037a8e"]lub drugi link: http://4lapy.pl/ogloszenia/pokaz.php?id_ogl=23045&id_kat=13
[/URL]
[URL="http://4lapy.pl/ogloszenia/pokaz.php?id_ogl=23047&id_kat=13&PHPSESSID=c7c5f0d7dafd72a19302ad591b037a8e"]
[/URL]
Qrde bede ludzi na ulicy zaczepiać i namawiać na psiaka...Co kolwiek...Byle Zabulec znalazł domek...Nawet najbardziej szalonych propozycji słucham postaram sie pomóc
No Żabuniu jak wstałam to normalnie sie przeraziłam...Taka zimnica, a Wy psiaczki bez domku:placz: To trzeba zmienić.Czekoladko pokaz sie ludziom,pokochaj, pokaż jak potrafisz zararzać szczęściem
No Żabciu zima już tuż tuz...A pogoda robi sie fatalna...Wznawiam akcje rozwieszania ogłoszeń...Jak znajde chwile pojezdze znów i porozwieszam...Przecież nie mozemy pozwolić zeby nam Żabcia marzła...
Ja tam jednak wole kobiety do psów...Nie wiem moze sie myle ale mam wrażenie że kobiety mają lepsze podejście...Mimo wszystko Licze na to że Józiowi i tak będzie dobrze;)
Józio został wyadoptowany do tego Pana z Gdyni to prawda.Wiem że pracownicy dzwonić mieli wczoraj i dowiedziec się czy wszystko ok.
Niestety nie wiem nic więcej w sumie...
Ale Pania z Warszawy i tak zapraszamy moze adoptuje Józiową koleżankę która jest jego rowieśnicą ,mieszanka husky i malamuta??:cool3:Tak tylko pytam
No właśnie Sabcia co Ty tam jeszcze robisz?? poprosimy Mikołaja żeby wypatrzył jakiś domek szukający super psiaczka i zeby Cie wsadził w tym domku pod choinkę:loveu:Prezent jak marzenie:cool3: