jakie słodkie maleństwo :loveu: :loveu: :loveu: moim zdaniem pieskowi trzeba będzie dać dużo czułości i poświęcić dużo czasu, żeby się oswoił i przekonal na nowo do człowieka. Najlepiej chyba by było, gdyby beba (jeśli sie na niego zdecyduje) wzięła kilka dni urlopu (jeśli może) i poświęciła je na oswojenie się psa. Nie wiadomo jak maluszek zareaguje na przebywanie samemu (z innymi zwierzakami) w małym mieszkanku.
Trzymam kciuki za kochający domek :loveu: