-
Posts
1921 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ola&Kora
-
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
Ola&Kora replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
[quote=Cerber;]JA:multi: :multi: :multi: :multi: :multi: jakbyś mi ja dała to czemu nie ;) ja już bym ja przeszkoliła jak w wojsku :diabloti: Cerber też taką szkołę miał i co coś z nim nie tak? on też jest teraz ropieszczony do szpiku kości, ale musi wiedzieć co może a czego nie :) z Korą byłoby tak samo :D[/quote] Ale ona też potrafi być spokojna, pamiętasz jak u ciebie nocowałam, to wieczorkiem była kochanym aniołeczkiem :loveu: I w domu zazwyczaj też taka jest :p Ale wystarczy nieznane miejsce, znajomy pies lub osoba a zmienia się w Mr. Hyde'a :evil_lol: -
:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: [IMG]http://i85.photobucket.com/albums/k78/karatc/26paz/wee3.jpg[/IMG] KaRa jak ty to robisz, że twoje wszystkie psy tak skaczą? Moja to ledwo co przednie łapy do góry uniesie :roll:
-
Hmmm, Kora jest nachalna, niecierpliwa, często haftuje na moje łóżko (achalazja przełyku), szałaput, lubi niszczyć różne rzeczy leżące na podłodze, wkurzająca, szalona, wariatka... coś jeszcze? Chyba niczego nie pominęłam... aaaa ostatnio lubi rzucać się na smyczy na inne psy. ALE JA I TAK JĄ KOCHAM I DLA MNIE JEST IDEALNA!!!NIGDY NIE ZNAŁAM TAK WSPANIAŁEGO PSA!!!!!!!!!!
-
Wow, ale się rozpisałaś :eviltong: Nie wiem, jak ci to wszystko wynagrodzę! Chyba sama do Warszawy przyjadę :eviltong: to wtedy mnie wszędzie oprowadzisz. Co do nauki to na razie dają nam szkołe w liceum, ale też nie narzekam (w końcu najlepsze liceum we Włocławku, chociaż dla mnie to zwykła buda :diabloti: ). A wetem chciałam zostać od dziecka i raczej krew mnie fascynuje niż odpycha, nawet oglądałam sterylkę Kory :p Przyznaję, zrobiło mi się słabo, ale kto by wytrzymał widząc swojego psa rozkrojonego na pół. A podczas szycia byłam twarda i nawet starałam się do środka Kory zajrzeć :oops: Ale weci nieciekawej muzyki słuchają podczas operacji :evil_lol: Życzę ci zdania kolejnych egzaminów ;) Wrazie wątpliwości będziesz moją skarbnicą wiedzy :razz: A teraz czekam na kolejną fosforylację.... eeee... sorki... dzisiaj miałam klasówe z metabolizmu :eviltong: ... chodzi oczywiście o fotorelację :evil_lol:
-
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
Ola&Kora replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
[quote=Cerber;]Oluś oddałabyś Korę :-o :-o ja tam za Chiny ludowe bym swojego psa nie oddała :lol: :lol: Ewentualnie gdyby Marta zechciała oddać mi Aresa to bym skorzystała, ale Cerbera bym w zamian jej nie zostawiła, za bardzo go kocham :D:D:D:D:D[/quote] Wiesz przecież, jak ja Korę uwielbiam i nie oddałabym ją za żadne skarby. A poza tym, kto by chciał takiego szałaputa cielakowatego? :eviltong: -
Próby zrobienia fotek naszym łobuzom [IMG]http://img286.imageshack.us/img286/2636/sta60071qd7.jpg[/IMG] [IMG]http://img249.imageshack.us/img249/9412/sta60072ro1.jpg[/IMG] [IMG]http://img249.imageshack.us/img249/4235/sta60073ai0.jpg[/IMG] [IMG]http://img57.imageshack.us/img57/3259/sta60074gd7.jpg[/IMG] [IMG]http://img55.imageshack.us/img55/3213/sta60077ve6.jpg[/IMG] [IMG]http://img55.imageshack.us/img55/5963/sta60086en8.jpg[/IMG] [IMG]http://img55.imageshack.us/img55/1050/sta60098fi4.jpg[/IMG] [IMG]http://img436.imageshack.us/img436/9537/sta60099ta4.jpg[/IMG]
-
[quote=AśkaK;]Nie ma sprawy Ola, pytaj o co chcesz, w razie czego na pw pisz!:p Nie wiem jak jest w akademikach z psiakami, raczej się nie zgadzają ale jak dobrze pokombinujesz, pogadasz, to może w drodze wyjątku dla tak ślicznej suni...:cool3: Ale nie chcę robić nadzieji, najlepiej dowiedz się tego dużo wcześniej, nim zdecydujesz czy akademik czy mieszkanie. A wynajem w W-wie jest drogi, poniżej tysiąca raczej nie znajdziesz.:oops: Ale wielu studentów we wrześniu przyjeżdża do W-wy szukać mieszkania i wynajmują we 2-3-4 osoby, np 2-pokojowe. Wtedy koszty to ok.350-400zł.No i zostaje Ci tylko kwestia dogadania się ze współlokatorami, czy zgodzą się na Korę.Swoją drogą to może być dobry wyznacznik doboru współlokatorów - czy lubią zwierzęta, czy nie.:cool3: ;)[/quote] Asiu, dziękuję ci bardzo, nawet nie wiesz, jak mi pomogłaś!!! :buzi: :buzi: :buzi: W sumie to zastanawiam się nad Olsztynem jeszcze, no ale tylu fajnych dogomaniaków (ot naprzykład ty ;) ) w wawie mieszka...:eviltong: A jeśli chodzi o naukę to ile czasu poświęcasz (w końcu od rolnictwa do weterynarii niedaleka droga :p )
-
Kurczę, nieciekawą masz sytuację... a gdybyś jeszcze raz porozmawiała z właścicielką? Albo znalazła jakiegoś opiekuna na czas nieobecności... nie wiem, jak ci poradzić... Trzymam kciuki za was, kochani :*
-
[quote=AśkaK;]Ola, a na jaki kierunek chcesz iść? Rolnictwo to ja jednak odradzam.:evil_lol: Ale szkoła jest fajna, wieeelkie budynki, jeszcze większe tereny, to takie małe studenckie miasteczko.[/quote] Przymierzam się na weterynarię (wiem, szalona jestem :p ). A czy w akademiku można trzymać psy? Podobno nie, ale nikt tego nie przestrzega. Nawet ci, co tam porządku pilnują. Bo ja to z Korą bym chciała jechać... ewentualnie mieszkanie wynająć jakieś małe. Orientujesz się może, ile za takie mieszkanie trzeba by co miesiąc płacić? Sorki za takie pytania, ale tylko do ciebe mogę się zwrócić o pomoc ;)
-
[quote=milena182;][B]a ja znam taki,,Ósmy pasarzer nostromo nie jechał na gape i nie negocjowal dlugo gdy chuck noris sprzedawal mu bilet.[/B] [B]wenus z milo(taka rzezba)kiedys miala rece,do czasu az spotkala chucka norisa.[/B] [/quote] Hehehe!!! Chuck rulez :multi: [quote=wiq;]moze to Chuck podpalil Kore? :evil_lol:[/quote] Gdyby Chuck zrobił coś mojej Korze, to nawet kopniak z półobrotu by go nie uratował :eviltong: [quote=Alynkaaa;]hej:) a wy dalej tego chucka meczycie....:evil_lol:[/quote] Już nie będziemy :eviltong: A jak tam przygotowania Figi do zagrania policjantów z Miami? Zgodziła się na wąsy? :evil_lol: [quote=Cerber;]Cześć, a Może tak Chyck doda nowe fotki Kory??? Co Chuck na to??? :razz: :razz: :razz:[/quote] Hmmmm, po rozważeniu wszystkich za i przeciw Chuck sie zgadza, ale za chwilę :eviltong: [quote=JESS:);]Ale pieski miały spacerek :loveu: A my jakie mamy fotki śliczne :D :loveu: :D[/quote] Witamy!!! :multi: I idzemy odwiedzić twoje piękności, tudziesz komenta zostawić
-
Bungeee!!!!!!!!!! :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: [IMG]http://images3.fotosik.pl/217/7c66e65d650c5bed.jpg[/IMG]
-
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
Ola&Kora replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
Śliczności :loveu: Marta, zamień się ze mną, dam ci Korę!!! :cool3: Ja chcem mieć taką puchatą mięciutką kuleczkę (mówię wam, niech żałuje ten, kto go pogłaskać nie może :p ) Miękki jak kaczuszka :loveu: [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images4.fotosik.pl/182/a07dc83932777108.jpg[/IMG][/URL] I czyżbym widziała obróżkę przeciwpchelną? Czyżby Aresika pchły zaatakowały? Ja wczoraj walczyłam z tym pskudztwem, bo mi biedną Korę obsiadły :mad: Jak na razie jest 1:0 dla nas :evil_lol: -
No tak, żeby ładne fotki zrobić, Daisunia gotowa była przywiązać biednego mamutka do drzewa :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [IMG]http://img100.imageshack.us/img100/1080/pa260103po9.jpg[/IMG]
-
Znajdź 10 róznic :eviltong: [IMG]http://i11.photobucket.com/albums/a181/Psiara/P8060634-1.jpg[/IMG] [IMG]http://img227.imageshack.us/img227/4647/179al0.jpg[/IMG]
-
Słodziutka mordeczka :loveu: [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img224.imageshack.us/img224/1618/avanti2nu2.jpg[/IMG][/URL]
-
Piękny uszolek :loveu: I jaki jeszcze masz zwierzyniec? ;)
-
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
Ola&Kora replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote=g_o_n_i_a;]Takie pocieszenie mnie bardziej buduje, dzięki Ola :multi: ;-) Olcia, bo Aza najpierw sie bawi, pozniej konsumuje. ;-)[/quote] Cieszę się, że poczułaś się lepiej. Wierz mi, na początku jest strach, ale jak już siedzisz w ławce to całe nerwy mijają. I zadania też nie są trudne - same podstawy, zwłaszcza część humanistyczna jest prosta. Mówię, szkoda nerw ;) A kiedy będzie konsumpcja pełną gębą :evil_lol: P.S. 2000 post - gratulacje!!!! -
[quote=Alynkaaa;]no wiesz co OLa zapomialas o roli Figi jako policjantow z MIAMI<wszystkich>:evil_lol:[/quote] Oj, Alynkaa nie zapomniałam, tylko ty coś nieuważnie posty czytasz :eviltong: Szukajcie a znajdziecie... :P
-
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
Ola&Kora replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote=g_o_n_i_a;]I wracamy do poprzedniej pozy :evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images4.fotosik.pl/182/9a631fa7d91b5c04.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images3.fotosik.pl/218/b06192d16b5f28d9.jpg[/IMG][/URL] Grzeczna dziewczyna :evil_lol:" [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images4.fotosik.pl/182/13d172c019c6b414.jpg[/IMG][/URL][/quote] Ooooo, jabłuszko!!!!!!!!!!!!!!!! :multi: :multi: :multi: :multi: Ale nawet nie nadgryzione, a co dopiero mówić o pełnej konsumpcji :eviltong: A co do testu gimnazjalnego, to nie taki diabeł straszny ;) Wiem, bo sama dwa lata temu go pisałam. Więcej było strachu, niż nauki. -
[quote=bellatriks;]to może pozostałe zagra Chuck Norris? :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote] Wole nie, jakby zobaczył nasze psy w akcji to by z zazdrości je z półopbrotu potraktował :eviltong:
-
Piękny skok!!! :multi: [IMG]http://i11.photobucket.com/albums/a181/Psiara/P7230556-1.jpg[/IMG] Tina, jesteś THE BEST!!!!!!!! Rozwaliłaś mnie na maxa!!! Jeszcze bardziej cię lubię :loveu: [IMG]http://i11.photobucket.com/albums/a181/Psiara/P8060635-1.jpg[/IMG]