Jump to content
Dogomania

Ola&Kora

Members
  • Posts

    1921
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ola&Kora

  1. [quote=Cerber;]ok będziesz miała.. daję Ci słowo[/quote] Bede miała myszki, tralalala!!! A wy nie, tralalala!!!! :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  2. [quote=AśkaK;] Oj Olcia, Olcia, wszystkie TZtowe części ciała tu widziałyście (no, prawie wszystkie :eviltong: :evil_lol: ), liczyłam na Waszą czujność!;) :lol:[/quote] Hehe, ale ja go wiziałam głównie w bokserkach i koszulce, a nie w grubej zimowej kurtałce :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: No to jak go mogłam rozpoznać? Przcie by nie zsuwał o tej porze roku prawie na golasa żeby go rozpoznala jakas dziewczyna z internetu :P:P:P
  3. [quote=kamila-dog;] A wogole to mi sie przypomnialo-jesli dobrze kojarze :oops: -ze jak jechalam do Torunia przez Wloclawek to widzialam taki park po prawej i jeziorko...Dobrze kojarze? :cool3:[/quote] Bardzo dobrze :p Park jest przecięty na pół przez most i pewnie z niego widziałaś rzekę i park ;)
  4. Ta focia mnie powaliła na kolana :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: [IMG]http://img166.imageshack.us/img166/331/251106098zb4.jpg[/IMG]
  5. [B]Gosia [/B]mnie to całe życie sie literki gubią :eviltong: A co do spotkań to trzymam cię za słówko, że przyjedziesz jeszcze przed świętami :p [B]Agushka [/B]nie narzekaj! :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Jutro bedzie wiecej, dzisiaj już nie dam rady :eviltong: [B]Yakubbo [/B]dzisiaj dodałam jej pora do jedzenia... i już wiem jakie były tego efekty :evil_lol: :evil_lol:
  6. [quote=Cerber;]juuuuuupi, moze być nie drogie ale ma być... Ty tez ode mnie coś dostaniesz... tylko nie wiem co... Kupię cI KUCYNA pONY :eviltong: :eviltong: :eviltong: :eviltong:[/quote] Ja chcem tamte myszki!!!! :placz: :placz: :placz: Te co tak im sie łebki ruszały!!! :p :p :p :p Albo śpiewającą krowe!!!!
  7. [quote name='Marta_Ares']masz na mysli tego malego wlochatego:evil_lol: :evil_lol:??? [/quote] No właśnie nie tego... :eviltong: :eviltong: :eviltong: A poza tym to dopiero teraz dostrzegłam Aresa :D:D:D
  8. [quote=Cerber;]Nie no Ola nie rób mi tego ja chcę pieśka Pluta... :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: albo pieśka interaktywnego...:placz: :placz: :placz: bede płakała, mamo.... ona nie chce mi kupić pieśków, bo mówi, że za drogie...:placz: :placz: :placz: :placz: :eviltong: :eviltong: :eviltong: :eviltong: :eviltong:[/quote] Ale ty jesteś marudna i uparta!!! :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: No dobrze dobrze, dostaniesz coś interaktywnego... :eviltong: :eviltong: :eviltong: No ale dopiro na święta, więc musisz jeszcze troche poczekać :cool3:
  9. [quote=Cerber;] ja niestety od siebie dziś nic nie dałam. Dosyć, ze mnie nie było w najlepszym momencie, kiedy razem robiłyście sobie fotkę to jeszcze kabel zgubiłam... wściekła jestem na samą siebie...:angryy: :angryy: :angryy:[/quote] Hej, nie przejmuj sie ;) Pewnie to nie było nasze wspólne spotkanie (prawda Gosia? ;) ) i bedą jeszcze okazje do wspólnych zdjęć. A co do kabla to na pewno gdzieś jest, ale tak gdzie sie go wogóle nie spodziewasz :eviltong: Tak jest zawsze :eviltong:
  10. Początkowo zastanawiałam się gdzie ta fotka była robiona i co to za brzydki pies wygląda zza krzaka... :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [IMG]http://images1.fotosik.pl/273/2594e9311852b408.jpg[/IMG] Krówka moja kochana :loveu: :loveu: [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images1.fotosik.pl/273/26e6ba1452769236.jpg[/IMG][/URL]
  11. Dobrej nocki Martusiu :*:*:*:*:*
  12. No to lecimy z tym koksem :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: W parku [IMG]http://img468.imageshack.us/img468/8601/sta60001hf9.jpg[/IMG] [IMG]http://img468.imageshack.us/img468/5980/sta60003cy8.jpg[/IMG] [IMG]http://img300.imageshack.us/img300/5615/sta60004nm6.jpg[/IMG] [IMG]http://img482.imageshack.us/img482/34/sta60005nl8.jpg[/IMG] [IMG]http://img300.imageshack.us/img300/7341/sta60007qv9.jpg[/IMG] [IMG]http://img300.imageshack.us/img300/82/sta60008qr4.jpg[/IMG] [IMG]http://img300.imageshack.us/img300/2706/sta60009xx1.jpg[/IMG] [IMG]http://img76.imageshack.us/img76/6568/sta60011bu3.jpg[/IMG] [IMG]http://img300.imageshack.us/img300/4472/sta60012wz2.jpg[/IMG] [IMG]http://img488.imageshack.us/img488/7157/sta60013jr5.jpg[/IMG] [IMG]http://img75.imageshack.us/img75/7528/sta60038ed1.jpg[/IMG]
  13. To zdjęcie jest fantastyczne!! :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: [IMG]http://images1.fotosik.pl/273/ba179d805d6db516.jpg[/IMG]
  14. [quote=AśkaK;]A właśnie, Ola, furciaczek, Cerber, nie widziałyście tam gdzieś przemykającego w czerwonej kurtce TZta?:cool3: :lol:[/quote] Trzeba było wcześniej powiedzieć, to bym wypatrywała takowego osobnika :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  15. Cześć!!! Fotka prześliczna :loveu: :loveu: :loveu: Normalnie jak przyszłam dzisiaj do domu to nawet tata na mnie nie krzyczał :eviltong: :eviltong: :eviltong: Ale taka padnięta jestem że szok... :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: I zapomnij o piesku Plucie.. za mały budżet mam :eviltong: :eviltong:
  16. Witaj!!! Ale ci Tinka wrażeń narobiła... i to całą KUUUPE :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  17. [quote=Alynkaaa;][B][COLOR=red]ja siem dziwie ze Ola pozwolila Furji do domku powrocic albo ze jej na smierc nie wycalowala....:eviltong: [/COLOR][/B] [B][COLOR=#ff0000] [/COLOR][/B][/quote] No wiesz to raczej Furcia się na mnie lekko rzucała :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: No i poza tym jak dobrze pójdzie to bede w przyszłości miała jej szczeniaczka :p :p :p
  18. Cześć Martuś!!! Foteczki zarąbiste normalnie :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: Było super!!! Mam nadzieje że niedługo jeszcze raz się wszystkie cztery spotkamy :p
  19. :eviltong: Spokojna wasza rozczochrana, fotki właśnie się pomniejszają :eviltong: A tak apropo to na spotkanie zapomniałam wziąść aparatu! :D:D:D Na szczęście byłyśmy niedaleko mojego domu więc szybciutko po niego poleciałam :eviltong: No więc zrobiłam ok 250 fotek z czego do pokazania nadaje się 176... to nic w porównaniu z liczbą fotek Gosi, ale jednak to zawsze coś :D:D
  20. A jak tam Prezesik zareagował? :eviltong: Rozwalił z Furcią cały dom?:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  21. Cześć, kochanie!!! Ależ mnie dawno nie było, ale mi chyba wybaczysz co... ;) Miałam baaardzo pracowite i męczące dni... :eviltong:
  22. Już jestem!!! No więc o godz. 11 Gosia dotarła do Włocławka. Razem poszliśmy do parku, nad małą rzeczkę. Następnie na plac wolności, niestety bez Luizy, która musiała iść na korki. Tam zjadłyśmy fryteczki a potem, tym razem bez Marty która musiała iść do domu, poszłyśmy znów do Luizy i na bagna. No a potem to już sie rozeszłyśmy do domu. Tak to wygląda w skrócie :p Za chwilke bedą foteczki, bo właśnie zgrywam ;) No więc jeszcze poczekacie :eviltong: Ale ja wystawiam na próbe waszą cierpliwośc :diabloti:
  23. Hehehe, oj nie tak zaraz... okazało się że ide jeszcze z Luizą do zoologicznego... po co, to już dowiecie się jak wrócimy... :cool3: Czyli czekajcie cierpliwie.... :eviltong: :eviltong: :eviltong: Jaka ja okrutna jestem :diabloti:
  24. Ja też już jestem!!! Gosia, dziękuję ci za wspaniały spacer i że wogóle się poświęciłaś i przyjechałaś :*:*:*:* Było super, no nie, dziewuszki? :p :p :p
×
×
  • Create New...