Jump to content
Dogomania

katarzynka30

Members
  • Posts

    86
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by katarzynka30

  1. Kochany Czarnuszek nadal czeka na domek
  2. ogonek jeszcze opuszczony ale już nie podwinięty pod brzuszek to chyba dobrze - ostatnio bardzo wiele działo się w życiu Sabci-ona jest bardzo mądra i kochana musi sobie tylko to wszystko poukładać w swojej główce, że teraz już jej nikt krzywdy nie robi i nie da zrobić.:loveu: hm hm ta kiełbaska co mi ciocia Asia przywiozła bardzo dobra aż się oblizuję a sierść jak mi się błyszczy ciocia Grażynka dba o mnie.
  3. Albo najlepiej będzie jak wezmę urlop na żądanie czyli nic wcześniej nie powiem tylko zadzwonię w czwartek rano że biorę dzień urlopu i tyle. dziś i jutro popracuję intensywnie żebym nie miała zaległości-bo sprawozdanko na 10 trzeba zrobić.Asiu wobec tego ja czwartek biorę wolny.
  4. Asiu będę kombinować żeby też wziąć cały dzień ale jeśli nie da rady to pewnie rano musiała bym być w pracy-czyli tak o 12-13 wyszłabym-nie za późno?
  5. chyba, że znajdzie się szybko kochający domek
  6. ja niestety kiepsko stoję finansowo:-( może w połowie miesiąca coś mi kapnie w pracy z okazji zbliżających się świąt ale nie wiem czy będą to pieniądze czy tzw."paczka"-jeśli paczka to mogłabym wybrać karmę dla psów tylko nie wiem czy się przyda.
  7. a jednak - teraz to już musi być tylko lepiej. Kochana biedulka teraz tylko brakuje ciepłego dotyku dobrego człowieka.Asiu dobra robota:loveu: :loveu:
  8. ja TRZYMAM o niczym innym nie myślę od rana tylko o niuni-w pracy koleżanka coś mi opowiada a ja tylko przytakuję ale wcale nie wiem "o czym ona do mnie rozmawia".w gardle mam gulę brzuch mnie boli ze stresu.Najchetniej to zostawiłabym tą pracę i pognała tam do niej żeby chociaż być przy niej.
  9. w górę biedna psinko
  10. Kudłaczku Kochanie szybciutko na 1 po domek
  11. Dinuś Misiuś co ty robisz tak daleko szybko na górę..
  12. strrrasznie mi smutno.Biegaj kochana Nesiu po zielonych łąkach za TM.smutno mi:placz:
  13. Wenulcia jesteś piękna ucałuj wszystkich swoich kochanych domowników :loveu:
  14. ale się uśmiałam Wenusia ty to potrafisz...ja zamiast zająć się pracą czytam o twoich przygodach.pozdrów swoją rodzinkę i Szoguna i nie wysypuj już mu żwirku...kochane słoneczko:loveu:
  15. Kochany pieseczku hoop po domek!!!!!!!!!!!!!!!1
  16. Oluś Kochanie trzymam kciuki może ta Pani z W-wy zaopiekuje się Tobą i da wsaniały domek taki na jaki zasługujesz.Trzymaj się psinko. .....tymczasem do góry
  17. :-( podnoszę tylko tyle moge zrobić - aż gardło ściska ....dobrze cioteczki że jesteście
×
×
  • Create New...