Dziewczyny, szczególnie wolontariuszki z Wrocłąwia, przepraszam że nie na temat ale proszę wejdźcie na mój wątek
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=2267440#post2267440[/URL] Dwa tyg temu ze schronu w Jeleniej został wzięty jamniś do ludzi z Wrocławia. Wczoraj oddali go do schroniska we Wrocławiu :placz: Potrzebujemy wiadomości :( Pan podobno zostawił leki, bo Filip ma chore uszka ale co to da pies znów cierpi :(
Przepraszam Pusiuniu - hopaj na górę :(