Napisała do mnie Zuzia - jest na delegacji za granicąi ma wyłączony tel (roaming). Nie wiem jak długo, spytałam, odpisze pewnie jak włączy na chwilę tel. Martwi się i chce pomóc. Mam nadzieję, ż nie będziemy musiały czekać aż na nią bo nie chcem,y ci problemó sprawiać
Przesłałą Tel do Emmy 600 569 748.
jeśli Emma nie będzie mogłą pomóc będę jeszcze molestować Jusatynę ze swojej strony. Daj znać co Emma powiedziała ok? Trzymam mocno kciuki!!