Trzeba zmienić tytuł na proszący o pieniążki, Rowerzysto myślę, że najlepiej bedzie znać twoje konto ;) oczywiście na PW. W przypadku chętnych do wpłąt będziemy mogły podać gdy ciebie akurat na dogo nie będzie. Jak myślicie dziewczyny???
Nie wiem jak aktualnie stoimy z funduszami na hotelik, to Zuzia musi określić.
Coś poradzimy - dobrze byłoby jednak znać rząd żeby się jakoś nastawić.
Biedna Sawunia :(
Jak dziś jej samopoczucie???:placz: