I widzisz - jednak dobrze się skończyło :loveu::loveu::loveu::loveu: Zosia4 to czarodziejka :loveu::loveu:
Nelsoniku tobie też znajdziemy taką Panią :loveu:
[quote name='agamika']
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images26.fotosik.pl/7/605347c917e460ee.jpg[/IMG][/URL]
[/quote]
Księżniczka już na poduchach!! :loveu:
Oj Zosieńko, gdzie się nie pojawisz to czary wokół ciebie :loveu:
Piękny ogród, Piękna Pańcia i Piękny szczęśliwy Pies :loveu::loveu::loveu::loveu:
Panie Boże - daj nam więcej takich happy endów!!!
Dokładnie :p Sara też tak się pałęta, a jak śmieciarka jedzie to choduuuu za tapczan. Jotwu - przyznaj się - Kika tez taka liwca?? ;):loveu:
Uściski dla Was i udanego wypadu nad morze :loveu:
I taka żywotna :razz:
Brak mi słów :loveu: To już setny raz sie prz:loveu: ekonuję, że cuda się zdarzają........ Tak niewiele trzeba......Czyzby kolejny dowód, że w hoteliku nikt się nie stara???? :(
[quote name='agamika']
[URL="http://www.fotosik.pl"][/URL]
[URL="http://www.fotosik.pl"][/URL]
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images25.fotosik.pl/4/588ae50f80f9203a.jpg[/IMG][/URL]
[/quote]
MI SIĘ TE PODOBAJĄ :loveu:
JA TE ZDJĘCIA MAM, ALE NIC NIE WIEM O ROZMIARACH :oops:
w STAREJ PRACY ZMIENIAŁĄM, TERAZ NIE MAM WŁĄSNEGO KOMPA, KORZYSTAM Z KOLEŻANKI, A MÓJ W DOMU.... SAME WIECIE.... :comp26:
SZANSA W JoliK, ONA CUDA ROBI KOMPUTEROWE :iloveyou:
Jestem jestem :)
Postuluję o te zdjęcia przy piecu!!!!!
Ale i tak (dziewczyny sorry ;)) najłądniejsze są te na których Truśka już coraz żywsza i szczęśliwsza :loveu:
Ok zmykam gotować obiad ;) - uściski dla kudłatej ferajny i kochanego domku tymczasowego :loveu: :loveu:
Ja ją ogłaszałam na Zwierzakach i kupisz psa :) A także na portalach Bolesławieckich, Magda zrobiła jej allegro, więc na adopcjach jej nie ma na 100%
A co do zdjęć, to dam sobie rękę uciąć że dziewczyny sie nie pogniewają jak je sobie "weźmiesz" :eviltong: