Jump to content
Dogomania

elik

Members
  • Posts

    81001
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    312

Everything posted by elik

  1. Bazarek trwa od 13 do 25.08.2024 r. do godz. 21:00 Bazarek ma formę licytacji. W każdej chwili możliwa jest opcja K.T. Wówczas cena fantu, to aktualnie obowiązująca kwota + 100 %. Wybierając opcję K.T. należy to zaznaczyć. Koszt wysyłki pokrywa kupujący wg cennika wybranego operatora. Sposób wysyłki należy określić na wątku (nie w PW). Na wpłaty czekam do 5 dni licząc od dnia wysłania PW z rozliczeniem bazarku. Po tym terminie decyzję w sprawie fantu podejmuje organizator bazarku. Jest możliwe indywidualne uzgodnienie terminu wpłaty. Jeśli wśród fantów nie znajdziesz nic, co mogłoby Ci się przydać, to bardzo proszę podaruj Dudusiowi serduszko za dowolną kwotę. On bardzo tego potrzebuje.
  2. Beneficjentem tego bazarku będzie Duduś, który zbiera kasę na operację rzepki. Prawdopodobny koszt operacji 1000 - 1700 zł. Wątek Dudusia Opinia lekarza weterynarii.
  3. Mąż od wczoraj jest we Wrocławiu, ale maja bardzo napięty program Teraz jadą do twierdzy Kłodzko i wrócą wieczorem. Czy byłaby możliwość odbioru dzisiaj wieczorem lub jutro rano? W poniedziałek wraca do Krakowa. Córka podwiezie męża w każde miejsce, które wskażesz.
  4. Najmocniej przepraszam, faktycznie dzisiaj odebrałam paczkę. Torby super. Dziękuję
  5. Sorki. Gdybyśmy jechali wszyscy, to na pewno samochodem i podrzucilibyśmy te fanty.
  6. Jedzie sam więc będzie korzystał z PKP.
  7. Nic nie szkodzi, jutro mąż jedzie do córki na kilka dni więc może podjechać gdzie każesz
  8. Niech nic nie zostanie. Poproszę w C.W.
  9. U mnie ochłodziło się i też zaczęło padać, ale dobrze bo deszcz bardzo potrzebny. Wczoraj, ponieważ mąż nieobecny, musiałam podlać warzywa i kwiaty. Rozlałam 10 siedmiolitrowych konewek deszczówki. Miałam dość i trochu
  10. Elio nie ma zbyt wiele kasy dlatego zdecydowaliśmy się na opłacanie hotelu bez faktury więc zbierać będziemy na konto prywatne. Nie wiem jak ja to ogarnę. Na razie nie podaję konta, mam nadzieję, że ktoś podejmie się roli skarbnika.
  11. Przykro mi, ale tak to jest na bazarkach. Ceny przystępne więc jak jest się zdecydowanym na nabycie fantu, to lepiej od razu KT. Jeśli InPost, to koszt 16,99, 18,99 lub 20,99 zł. Żeby nie zaginać toreb, to myślę, że ta średnia paczka będzie odpowiednia 54 + 18,99 = 72,99 zł. Lece do banku.
  12. Poz. 1 także w opcji KT za 30,00 zł. Proszę wysyłkę InPost-em adres podam na PW. Konto to, z którego wpłacasz na psiaczki, czy podasz?
×
×
  • Create New...