-
Posts
81004 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
312
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by elik
-
Pies z poderżniętym gardłem o którego walczyło pół Polski już w super domku
elik replied to elik's topic in Już w nowym domu
[quote name='AlinaS']Ze skanów to raczej nic nie będzie wychodzą takie że prawie nic nie widać[/QUOTE] Alinko, zanim zdążyłam przeczytać to co napisałaś na wątku, przeczytałam to co mi w PW napisałaś, a że tego mało mi było, to poprosiłam o więcej :) Nie przejmuj się więc tym o co proszę, to tu mi wystarczy - oczywiście na razie tylko :) Jedynie poproszę Cie o potwierdzenie, czy dobrze myślę co do odpłatności za dobę, czy to będzie 10 zł ? -
Amik, staruszek który ma tylko karton do spania, ma DS !!!
elik replied to margo001's topic in Już w nowym domu
[quote name='mmd']Zbędnych nie mam, ale zamówiłam;-)[/QUOTE] Przeca mówiłam, że mmd jest bdb, dodam jeszcze, że z wykrzyknikiem i serduszkiem[IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/Rose.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/Rose.gif[/IMG] [quote name='mmd']... Czy allegro idzie cały czas? Mogę zasponsorować wyróżnienie jak nie ma.[/QUOTE] Tak, jeszcze przez 8 dni, ale ja go nawet nie potrafię odnaleźć, tylko po linku tam trafiam. Jeśli dobrze pamiętam, to ja go wyróżniałam, ale nie wiem jak to sprawdzić :oops: Przy następnym (jeśli będzie potrzebne) allegro uśmiechniemy się do Ciebie Ciociu:) [quote name='mmd']... Żeby nie mieszać chyba można już pisać, że odjajczony i zaszczepiony?...[/QUOTE] Ponieważ ustaliłyśmy z margo001, ze przed adopcja kastracja bezwzględnie konieczna, można, a nawet trzeba pisać, że kastrat :) [quote name='Poker']...Co prawda Jolą nie jestem ;) ,ale wpłacam 30 zł. :evil_lol:[/QUOTE] Przepraszam, oczywiście zmyłka, poprawię się w przyszłości :eviltong: No i oczywiście bardzo serdecznie dziękujemy :) [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/Rose.gif[/IMG] -
Pies z poderżniętym gardłem o którego walczyło pół Polski już w super domku
elik replied to elik's topic in Już w nowym domu
Z radością informuję, że konto Misia powiększyło się z dniem dzisiejszym o kwotę 330,- zł, a to dzięki wpłatom: 230 zł - Evelin 100 zł - Renda [CENTER] [B]Serdecznie dziękujemy - Cioteczki jesteście wspaniałe[/B] :loveu::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose: :loveu: [LEFT] Misiek to już panisko pełną gębą. "Doszła" jeszcze kasa 300 zł od Pipi :loveu::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose: :loveu: [/LEFT] [/CENTER] -
Malutki Rumcajsik chore oczko, koci katar- znalazł DS!!!
elik replied to enia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Pipi'][COLOR=#ff0000][COLOR=Red][B]DOSYĆ JUŻ TEGO,PROSZĘ O SPOKÓJ. NIE SZANUJECIE W TEN SPOSÓB DOGOMANI...[/B][/COLOR] [COLOR=Black]Zadałam pytanie,kto chce kotka,żadna z Was nie odpowiedziała,więc nie życzymy sobie więcej "plucia" na Bożenę.Jeżeli sie nie uspokoicie zostanie zamknięty i ten watek.A my tego nie chcemy.[B][COLOR=Red]Koniec z tym,AMEN.[/COLOR][/B][/COLOR][/COLOR] :mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:[/QUOTE] O ile się nie mylę, jest to wątek założony przez enię, ale dla Pipi. Jeśli gospodarz grzecznie prosi o wyjście, należy to uszanować. Jeśli Wasze posty wypływały z troski o Rumcajsa, to już dość, a nawet wiele za dużo powiedzieliście. Czy nie czas opuścić ten wątek z własnej, [B]a nie przymuszonej woli ?[/B] -
Amik, staruszek który ma tylko karton do spania, ma DS !!!
elik replied to margo001's topic in Już w nowym domu
Ciocia Margo będzie na dogo dopiero wieczorkiem więc prosiła mnie, cobym porozsyłała namiary na Jej koto, które udostępniła do wpłat dla Amisia. Ketunia, Poker - poszły informacje na PW :) Dziękujemy bardzo za pomoc :loveu: -
Amik, staruszek który ma tylko karton do spania, ma DS !!!
elik replied to margo001's topic in Już w nowym domu
[quote name='margo001']...Jutro jak mi się uda z pracy wyskoczyc to Amika zaszczepię, a potem zajmiemy się kastracją ;) Jutro przeslę nr konta na PW :lol:...[/QUOTE] Koniecznie Cioteczko podaj nam konto. ie możesz przecież sama ponosić kosztów utrzymania Amika... szczepienia, a i karma też kosztuje :) [quote name='margo001']... Napiszę Wam coś o Amiku,otórz mój TZ postanowił urozmaicić życie Amikowi i postanowił wziąć go na wycieczkę do Lublina... :loveu:[/QUOTE] A jak Amik zachowywał się w mieście ? -
[quote name='enia']też nie rozumiem w takim razie tej licytacji..... nic to- cosik innego znajdziemy :)[/QUOTE] Cenę minimalna ustala sprzedający i jest zanotowana w ofercie, ale nie jest ona dostępna dla licytujących. W ten sposób przedmiot może być sprzedany za cenę znacznie wyższą niż zakładał sprzedający. Ale jeśli licytacja nie osiągnie ceny minimalnej, transakcja nie dochodzi do skutku.
-
Pies z poderżniętym gardłem o którego walczyło pół Polski już w super domku
elik replied to elik's topic in Już w nowym domu
[quote name='kkanarekk']...Pipi jesteś wspaniała dziękujemy 300 zł to baardzo dużo pieniędzy ale na pewno się przydadzą i pomogą Misiowi w starcie na nowej drodze życia:) ELik nie wiem jak wkleić banerki do 1 postu:roll: czy mogłabyś mi pomóc?[/QUOTE] Ja dziękowała Pipi na gg, ale i tu powiem, że podziwiam Jej wspaniałomyślność. Sama ma olbrzymie potrzeby, a podzieliła się z Miśkiem. Kochana Pipi :loveu: Agnieszko, zaznacz banerki, możesz wszystkie na raz. Kiedy kursor będzie na tych zaznaczonych banerkach, wciśnij prawy klawisz myszki. Pojawi się meni i wybierz opcję KOPIUJ (nie kopiuj obrazek, tylko KOPIUJ). Potem wejdź w edycje Twojego postu, ustaw kursor w miejscu, w które chcesz wkleić banerki, wciśnij znowu prawy klawisz myszki i wybierz opcję WKLEJ. Zapisz zmiany i to koniec :) -
[quote name='enia']Elik dasz radę:loveu:[/QUOTE] Z Tobą Cioteczko to ja się specjalnie policzę :diabloti: [quote name='Evelin'][B]Elik, ja Ci współczuję[/B]...Mam tylko specjane konto dla Gucia i tyle z tym roboty...Ale spieszę Ci donieść,że wszystko wpłacone co obiecałam...i na Misia ..a z ratą Azy zrobisz co zechcesz...jak będzie brakowało -to dla Misia,jak nie dla Azy..Według uznania :)[/QUOTE] Eeeee tam, drobiazg ;) Jeszcze nie wpłynęła kasa. Może teraz Misio w większej potrzebie jest. Ma tylko 70 zł na koncie, a wydatków cała masa :(
-
Amik, staruszek który ma tylko karton do spania, ma DS !!!
elik replied to margo001's topic in Już w nowym domu
[quote name='dana']Amiku śliczny, przywiał mnie tu Smok ;) Ostatnio ciężko było z wchodzeniem i poruszaniem się po dogo....[/QUOTE] Witamy i dziękujemy za przybycie :) -
Pies z poderżniętym gardłem o którego walczyło pół Polski już w super domku
elik replied to elik's topic in Już w nowym domu
[quote name='AlinaS']dojechaliśmy wreszcie do domu po kilku perypetiach między innymi z wystawieniem faktury w lecznicy.[B] Zeszło się dość długo ponieważ jedna zmiana nie przekazała drugie o co chodzi jednym słowem nikt nic nie wie.[/B] misiek to bardzo kontaktowy, i merdający ogonkiem psiak co prawda przeraźliwie chudy ale to tylko kwestia czasu więcej namaże jutro. Jestem padnięta[/QUOTE] Alino, bardzo dziękujemy za odebranie Misia z lecznicy :loveu::Rose::Rose: Z powodu padnięcia, darujemy Ci dzisiaj dłuższe relacje :) Co do faktury, to o potrzebie jej przygotowania na dzisiaj, na godz. 16-tą, mówiłam od wczoraj. Pomimo wielu moich telefonów i dwukrotnej interwencji szefa tej przychodni, faktury nie ma. Pani w recepcji wystawiła KW twierdząc, że do wystawienia faktury musi mieć NIP. Szef przychodni obiecał, że załatwi tą sprawę w dniu jutrzejszym. Chociaż muszę powiedzieć, że pan także nie wie, że frakturę ma prawo otrzymać każdy, nie tylko VATowiec. Zobaczymy więc jutro po 15-te, bo tak obiecał. Niewyobrażalne kuriozum :crazyeye: [quote name='Evelin']Elik,na marzec moje wpłaty zlecone...Nie wiem jak się w tym wszystkim połapiesz,ale pewnie się połapiesz :) Nie masz wyjścia...[/QUOTE] [B]Będę Ci bardzo wdzięczna, jeśli choćby tu, powiesz ile na którego ogonka[/B] :) [quote name='agaciaaa']Gratuluję wszystkim zaangażowanym świetnej akcji!!! Kradnę bannerek ;)[/QUOTE] [B]Do takich kradzieży to Cioteczko sami zachęcamy, a nawet dziękujemy[/B] :p :Rose: -
Pies z poderżniętym gardłem o którego walczyło pół Polski już w super domku
elik replied to elik's topic in Już w nowym domu
[quote name='Evelin']Brawo kkanarek pierwsza deklaracja.. To teraz ja: 150zł na leczenie i 50 zł miesięcznie na hotelik.. [B]Tylko gdzie by tu wpłacić[/B]?????:diabloti: Podsumowując mamy: 250zł na leczenie 70zł na hotelik Ciotki drogie i jeszcze się namówimy na watkach Azy i Gucia,gdzie mamy wspólnych podopiecznych :) [/QUOTE] Kochana Cioteczko sorki, soreczki, z emocji nie zauważyłam Twojego wpisu :oops: Bardzo gorąco dziękuję :loveu: Egzystencja Misia staje się coraz pewniejsza :) A wpłaty :) Myślę, że znasz już to konto :evil_lol: No właśnie, niektóre Cioteczki będą teraz wpłacać na moje konto dla 2-ch psiaków. Nie muszą robić dwu osobnych przelewów, chyba, że mają taką wolę. Ale jeśli będą wpłaty dla dwóch psiaków na jednym przelewie, to bardzo proszę o zaznaczenie ile dla którego psiaka np. kwota przelewu wynosić będzie 70 zł, to w tytule przelewu proszę napisać np: [B]kika [/B](nick z dogo)[B] 30-Aza, 20-Misiu[/B]. Inaczej będę musiała biegać po wątkach i sprawdzać jakie były dekaracje. -
Pies z poderżniętym gardłem o którego walczyło pół Polski już w super domku
elik replied to elik's topic in Już w nowym domu
[quote name='enia']...ps.musze Misiaka zmieścić w moim podpisie......[/QUOTE] Jak zamienisz ten duży banerek SOS DLA PSÓW PIPI na ten mniejszy, który ja mam, to zmieścisz jeszcze banerek Misia ;) -
Pies z poderżniętym gardłem o którego walczyło pół Polski już w super domku
elik replied to elik's topic in Już w nowym domu
[quote name='kkanarekk']Moi rodzice zdecydowali, że deklerują 500 zł na leczenie i hotelik Miśka. Czyli tych założonych pieniędzy przez moją mamę nie trzeba zwracać tylko dalej zbieramy na hotelik i leczenie. :)[/QUOTE] [B]Agnieszko, możesz sobie zaśpiewać - Cudownych Rodziców mam.....[/B] Już na którymś wątku pisałam, że masz wspaniałych Rodziców, powtórzę to i dodam, że wyjątkowo wspaniałych. Niewielu ludzi, mawet majętnych, byłoby stać na taki gest. Tyle wysiłku, aby wyratować Misia i teraz jeszcze taki "zastrzyk" finansowy. [CENTER][COLOR=Red][B][SIZE=3]Bardzo gorąco Państwu dziękujemy[/SIZE][/B][/COLOR] :iloveyou::iloveyou::iloveyou: :Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::iloveyou: :iloveyou: :iloveyou: [/CENTER] -
Pies z poderżniętym gardłem o którego walczyło pół Polski już w super domku
elik replied to elik's topic in Już w nowym domu
[CENTER][SIZE=5]Wiadomość z ostatniej chwili [/SIZE][/CENTER] [CENTER]Misiu już w samochodzie, jest bardzo miłym cieszącym się, merdającym ogonem psiakiem :multi: :loveu: :p Jest na smyczy - nie na łańcuchu i ładnie się zachowuje :multi: Reszta za chwile, czekam na telefon w sprawie faktury. [/CENTER] -
:multi: Cioteczki jesteście kochane i wspaniałe. :loveu: Zaraz lecę sprawdzić, czy któraś z powyższych wpłat nie została już wpisana na konto Azuli i dokonam ewentualnej korekty. Acha no, a ładnie to tak ? Ładnie ? Tak koleżankę wrabiać ? no no no :mad: Ja sobie to odbiję, jeszcze nie wiem jak, ale..... ale niech już będzie, tylko[B] bardzo proszę Kochane Cioteczki pamiętajcie, żeby pisać w tytule przelewu kto (nic z dogo) i dla którego psiaka przeznaczona jest wpłata.[/B] Teraz, gdy będą wpłaty na kilka psiaków, to trudno mi będzie biegać po watkach i pytać kto i dla kogo wpłacił, nie mówiąc już o tym, że spowoduje to opóźnienia w rozliczeniach.
-
Amik, staruszek który ma tylko karton do spania, ma DS !!!
elik replied to margo001's topic in Już w nowym domu
[quote name='mmd']A niedobra może być? :evil_lol: (zaglądam, zaglądam, tylko nie piszę) A tu się pokazujemy: [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/3677057_amik.html[/URL] i tu: [URL]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Amik,11556[/URL][/QUOTE] [B]Ciociu mmd, jesteś bdb[/B] :loveu: [quote name='ketunia']Mogę wpłacić Amikowi 200 zł na kastrację. Więcej na dzień dzisiejszy nie dam rady bo podarowałam już pieniążki innemu psiakowi. Proszę o nr konta.[/QUOTE] [B]Ciocia ketunia odjajczy nam psiunia[/B] :loveu: [CENTER][B][COLOR=Blue]Cioteczki kochane Amiczek bardzo gorąco Wam dziękuje [/COLOR][/B]:calus: :kiss_2::Rose::Rose::Rose: :kiss_2: :calus: [/CENTER] -
Pies z poderżniętym gardłem o którego walczyło pół Polski już w super domku
elik replied to elik's topic in Już w nowym domu
[quote name='enia']dziewczyny może w tytule wpiszcie o zbiórce na hotelik .....[/QUOTE] Jak tylko Ciocia kkanarekk się zjawi, to pewnie zmieni tytuł, byle tylko się zmieściło wszystko :) Jest godz. 16:05 Alina powinna właśnie odbierać Misia z przychodni. Misiu przehulał 400 zł - na tyle wystawiony został rachunek. Prosiłam, żeby resztę wydano Alinie - będzie a konto hotelu Misia. Rana gardła bardzo ładnie się goi i dlatego Misiu może opuścić przychodnię. Ale jest bardzo wychudzony, skóra jest w bardzo złym stanie - okropny łupież i niestety we wszystkich pachwinach bardzo brzydkie odparzenia, które wymagają leczenia. Rozmawiałam już a Aliną i obiecała, że będzie mu to smarowała. Poza tym Misiu nie wymaga zabiegów weterynaryjnych. Niemniej jednak należy obserwować ranę, czy nie zachodzą jakieś zmiany. Priorytetem jest teraz podtuczenie Misia :) -
[quote name='enia']DOBRE :) ja ostatnio odebrałam tel słowami: " noo co tam znowu???" na szczęście to moja kom. i na dokładke dzwoniła ciocia elik:oops: aaa myślalam że to moja siostra;)...[/QUOTE] Tak, tak Cioteczko, ale Ciem za bardzo lubiem, coby się na Cię obrażać :) [quote name='enia']...a w ogóle czy nasza księgowa może powiedzieć, czy już czas wpłacać na azulkowy hotelik?[/QUOTE] Hmmm Azula nieźle, a powiedziałabym nawet, że dobrze stoi z kasą. Po zapłaceniu za hotel do końca marca ma na koncie 315,- zł. Jeszcze nie wszystkie Cioteczki wpłaciły deklarowane kwoty za marzec. Z pewną nieśmiałością zapytam, czy Cioteczki, które nie wpłaciły jeszcze Azulowych deklaracji, mogłyby zasilić konto Misia ? On też jest pod naszą wspólna opieką, przynajmniej tak mi się wydaje. Co na to zainteresowane Cioteczki ? :modla:
-
Amik, staruszek który ma tylko karton do spania, ma DS !!!
elik replied to margo001's topic in Już w nowym domu
Żadna dobra Cioteczka nie zaglądnęła do Amika :( -
Pies z poderżniętym gardłem o którego walczyło pół Polski już w super domku
elik replied to elik's topic in Już w nowym domu
[quote name='Evelin']...Elik,tak jak obiecałam telefonicznie,pomogę..Gdzie mozna wpłacać pieniadze na Misia... I chyba [B][SIZE=3]trzeba pozbierać deklaracje na hotel u AlinyS...i jednorazowe i stałe :)[/SIZE][/B][/QUOTE] Witam Cioteczko Evelin :loveu: Deklaracje jak najbardziej są wskazane, dziekujemy za przypomnienie. [CENTER][SIZE=3]Bardzo prosimy o deklarowanie pomocy finansowej dla Misia.[/SIZE] [SIZE=3]Biedak będzie potrzebował kasy na szczepienia, kastracje i oczywiście hotelik.[/SIZE][/CENTER] -
Pies z poderżniętym gardłem o którego walczyło pół Polski już w super domku
elik replied to elik's topic in Już w nowym domu
[quote name='Evelin']Świetnie, jesli tylko lekarze są tego zdania to super,że uda się zabrać psiaka jutro..Ciekawe,jak bedzie przebiegała socjalizacja...Tyle przeżył,pewnie dozna szoku, jak trafi w normalność..[/QUOTE] Pytając o stan zdrowia Miśka, nie omieszkałam zapytać także o jego zachowanie w stosunku do personelu i do koleżeństwa z sąsiednich klatek. Otrzymałam odpowiedź, że zupełnie normalnie - aktów agresji nie stwierdzono :) Co prawda od czasu do czasu szczeka w kierunku sasiadów, ale jest to zwyczajne szczekania, nie agresywne. Myślę więc, że Misio większych kłopotów nie będzie stwarzał. -
Pies z poderżniętym gardłem o którego walczyło pół Polski już w super domku
elik replied to elik's topic in Już w nowym domu
[quote name='margo001']Zapisuję wątek :lol: dobrze ze Misiu już bezpieczny :multi:[/QUOTE] Witaj Cioteczko, brakowało mi Cię tu :) Przed chwilą rozmawiałam z panem doktorem, a wcześniej z Mamą kkanarekk i kkanarek i uzgodniłyśmy, że jeśli stan zdrowia Misiaka będzie stabilny poproszą o wypisanie go ze szpitala z dniem jutrzejszym. Ponieważ pan doktor stwierdził, że rana na szyi nie wymaga już stałej kontroli weterynaryjnej, poprosiłam o przepisanie wszystkich potrzebnych leków, przygotowanie rachunku i wypisanie Misia z dniem jutrzejszym. Oprócz innych leków, Misio będzie jeszcze musiał pobierać antybiotyk. Ale nawet gdyby był w zastrzykach, Alina powiedziała, że sobie poradzi. Jutro koło 10-tej mam zadzwonić i dowiem się ile wyniósł rachunek. Mam nadzieję, że Misio nie przehulał całej pięćsetki :evil_lol: Jutro koło 16-tej Alina odbierze Miśka z przychodni i zabierze do hoteliku. No Misiu, chyba po raz pierwszy w życiu będziesz traktowany tak, jak pies na to zasługuje. ========================== Ps. Najwyraźniej pisałyśmy jednocześnie z kkanarekk :) -
Pies z poderżniętym gardłem o którego walczyło pół Polski już w super domku
elik replied to elik's topic in Już w nowym domu
[CENTER][B]Jak ja lubię tłok na[/B] [B]wątku[/B] :loveu: :bigcool: :sweetCyb: [/CENTER] [LEFT][quote name='AlinaS']Dostałam link więc jestem na wątku i czekam na wiadomość kiedy można odebrać psiaka z lecznicy[/QUOTE] Wiamy :) Misiu jest ogólnie w złym stanie, jednak najistotniejsza jest aktualnie rana gardła. Potrzebują kilku dni, żeby stwierdzić, że wykonane zabiegi są wystarczające i w ranie nie pojawiły się ogniska zapalne . Z wstępnych ustaleń wynika, że Misiu będzie mógł być zabrany najwcześniej w czwartek - jeśli z raną gardła nie będzie problemów. Myślę, że nie macie mi Cioteczki za złe, że zrezygnowałam z propozycji dłuższego pozostawienia Misia w przychodni (50 zł/doba za sam pobyt) w celu doprowadzenia go do lepszego stanu tzn. odkarmienia. Myślę, że z tym doskonale poradzi sobie nasza AlinaS [/LEFT] [LEFT]Misiu dostał piękny prezent od Zuzki i Shelciaki - banerki. Zaraz jepodlinkuję i proszę Cioteczki o częstowanie się. [CENTER] Kkanareczkku bardzo proszę wklej te banerki do pierwszego postu :)[/CENTER] [/LEFT] [LEFT][CENTER][URL="http://www.dogomania.pl/181895-Pies-z-poderA-niAE-tym-gardA-em-o-ktA-rego-walczyA-o-pA-A-Polski?p=14303337#post14303337"][IMG]http://i40.tinypic.com/2pq3ko9.png[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/181895-Pies-z-poderA-niAE-tym-gardA-em-o-ktA-rego-walczyA-o-pA-A-Polski"][IMG]http://i39.tinypic.com/2q80u82.png[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/181895-Pies-z-poderA-niAE-tym-gardA-em-o-ktA-rego-walczyA-o-pA-A-Polski"][IMG]http://i43.tinypic.com/ezfi2q.png[/IMG][/URL] [/CENTER] [/LEFT] -
Amik, staruszek który ma tylko karton do spania, ma DS !!!
elik replied to margo001's topic in Już w nowym domu
Ponieważ jest już kilka deklaracji, pozwolę sobie je zebrać, coby nic nie uciekło :) 200 zł ketunia z przeznaczeniem na kastrację 20 zł - elik 30 zł - poker z przeznaczeniem na kastrację ========== 250 zł Amik, to już prawie magnat :) Ciociu margo jak myślisz, czy można byłoby psiaczkowi zaserwować coś od wetów ? Jest już ogłaszany więc w każdej chwili może się zdarzyć ten właściwy domek dla psiaczka. Dobrze byłoby, żeby był wtedy gotowy tj. zaszczepiony przeciwko wszelkiemu złu :) i wykastrowany. Czy masz Cioteczko jakiesiś plany w tem temacie ? ;)