-
Posts
81004 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
312
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by elik
-
Dwie maleńkie iskierki- obie maja najlepsze domki na świecie!
elik replied to Paulina_mickey's topic in Już w nowym domu
[quote name='quick23']Tak oczywiście,zapraszamy... tylko to posłanie małej jest brudne, tzn zasiusiała je znowu dzisiaj i no nie zdążyłam wyprać niestety..[/QUOTE] Dziękuję, w takim razie będę po 15-tej. Posłaniem proszę się nie przejmować, wypiorem :) -
Dwie maleńkie iskierki- obie maja najlepsze domki na świecie!
elik replied to Paulina_mickey's topic in Już w nowym domu
[quote name='quick23']Nie, ja jestem z małymi dzisiaj. A o 15:30 narzeczony też już będzie. A wiadomości od Elik nie zauważyłam,przepraszam...[/QUOTE] To się dobrze składa :) W takim razie mogę być około godz. 15:30 ? -
Dwie maleńkie iskierki- obie maja najlepsze domki na świecie!
elik replied to Paulina_mickey's topic in Już w nowym domu
[quote name='quick23']Dobrze, rozumiem. Ja już wpisałam w książeczkę zdrowia jej imię i nasz adres... ale to chyba mało istotne akurat jest.. Szkoda,że się nie udało.. Naprawdę chcieliśmy dobrze,nooo... [B]czuję się fatalnie z tym.[/B]..:(:(.[/QUOTE] Zupełnie niepotrzebnie. Wszyscy chcieliśmy dobrze, a że nie wyszło ? No cóż nie zawsze jest tak, jak chcielibyśmy żeby było. Niunia jest jeszcze bardzo młoda na pewno szybko wróci do normy. -
Dwie maleńkie iskierki- obie maja najlepsze domki na świecie!
elik replied to Paulina_mickey's topic in Już w nowym domu
[quote name='quick23']Co w takim razie Panie radzą,aby zrobić? Możemy jej jakoś pomóc...?[/QUOTE] Myślę, że Emilia ma rację. Musimy znaleźć suni inny domek. [quote name='emilia2280']to nic, tak bywa i nikt nie mógl tego przewidziec. zabierzemy malenká i bédziemy jej szukac domu bez piesków- czegos sié o niej nauczylismy dziéki Waszej adopcji, moze jak byla z siostrá to nie przeszkadzaly jej psy Elik, teraz mam nadziejé ze odzyska radosc chocby ze wzglédu na to ze Elik zna i tam byla dlugo z Dixi.[/QUOTE] Współczuję Wam, bo zdaję sobie sprawę z tego, że jest Wam przykro, ale chyba będzie dla wszystkich lepiej, jeśli malutka na razie wróci do DT, a potem będziemy myśleć co robic dalej. Czy około 15:30 będzie ktoś z Was w domu ? -
Dwie maleńkie iskierki- obie maja najlepsze domki na świecie!
elik replied to Paulina_mickey's topic in Już w nowym domu
[quote name='Lidan']Usp...Ma jakieś rzeczy które miała w dt? Może trzeba działać odwrotnie...Czy karme ma tą samą, która jadła u elik? Odwagi Bianeczko! ...[/QUOTE] Razem z Bianka zawiozłam gotowane pojemnik jedzonka: makaron z mięskiem i jarzynami, pieluszkę z lekka zasikaną (coby czuła siebie i wiedziała gdzie siusiać) i resztę pieluszek jakie się ostały, a także gąbkę z legowiska, na którym w ciagu dnia spała z Dixi - w nocy spały razem ze mną. [quote name='Lidan']Usp...Wierzę, że mała się przekona :kciuki: No bo jeśli nie to co? Zostanie u elik na zawsze? ;-)[/QUOTE] Kocham obie bardzo i chciałabym, je obie, ale już ani jednej nie mogę przyjąć - mam 3 psiaki średniej wielkości i to jest ilość już w górnej granicy możliwości. Obie sunie budziły duże zainteresowanie i do teraz dostaję telefony i e-maile. [quote name='quick23']...Jeżeli podejmiecie decyzję o tym,aby Bianusia miała inny domek, to zrozumiem to.. :-(:-(:-( choć naprawdę jest mi przykro,że nie jesteśmy dla niej dobrym domem.. :-(:-(:-(:-([/QUOTE] Wiem, że chcieliście dobrze tak właśnie Was odebrałam. Nie odbieram tego tak, że nie jesteście dla niej dobrym domkiem. Ona po prostu ma inne potrzeby, a my musimy to przyjąć. W końcu to o jej dobro wszystkim nam chodzi. -
Czy sunia jest w stanie wyjątkowego wycieńczenia, czy w stanie choroby tak zaawansowane, że groziłoby jej zejście w czasie podróży ? Wiadomo, że z uwagi na wiek suni trzeba ją przewozić szczególnie ostrożnie - na pewno nie w kontenerku. I nie liczyłabym na opinię weta w schronie. Myślę, że skoro jest DT, należałoby wyciągnąć stareńkę najszybciej jak tylko się da - nie sadzę, żeby było to możliwe przed zakończeniem kwarantanny. Wet w schronie niech nawet nie rusza jej ząbków. Narobi jej tylko niepotrzebnego bólu, a pomoże niewiele, jeśli w ogóle pomoże. Skupiłabym sie teraz na wydobyciu jej ze schronu, a w międzyczasie organizowaniu bezpiecznego transportu, żeby można ją było przewieźć jak tylko będzie możliwe zabranie jej ze schronu. Całym sercem jestem za.
-
Dwie maleńkie iskierki- obie maja najlepsze domki na świecie!
elik replied to Paulina_mickey's topic in Już w nowym domu
[quote name='Lidan']...Jejku, ależ to psiątko urosło :-o Dixi wygląda już jak dorosły pies :-) A druga "plaga egipska" też taka wielka się zrobiła? ...[/QUOTE] Bianka też urosła, ale jest znacznie mniejsza od Dixi. Generalnie Bianeczka, to bardzo delikatna konstrukcja. Drobnej budowy i delikatna w obejściu. Dixi jest znacznie bardziej przebojowa. [quote name='Lidan']...Mam nadzieję, że u quick23 już nieco spokojniej :kciuki:...[/QUOTE] Też mam taką nadzieję. Bardzo czekam na wiadomości od quick23. -
Dwie maleńkie iskierki- obie maja najlepsze domki na świecie!
elik replied to Paulina_mickey's topic in Już w nowym domu
[quote name='Basia1968']Elik nie mają - nie wszystkie maluskzi wstawiłam na wątku Akcji "Psu buda na zimę". Mielismy wczoraj jechać zrobic kolejne zdjęcia, ale niestety dwa samochody niesprawne. W tygodniu na pewno pojedziemy. Zaraz wstawię chociaż jedno zdjęcie do oglądu [IMG]http://img580.imageshack.us/img580/7321/colinka1.jpg[/IMG][/QUOTE] Boszszszszsz :crazyeye: Przecież one mogą zostać zadeptane. Jak najszybciej zróbcie im zdjęcia to wykupię im ogłoszenia u CatAngel, ona ma szczęśliwą rękę do moich podopiecznych. Czy nie można chociaż jakiejś prowizorycznej zagrody zrobić ? Biduleńki :-( -
Dwie maleńkie iskierki- obie maja najlepsze domki na świecie!
elik replied to Paulina_mickey's topic in Już w nowym domu
[quote name='Basia1968']Cieszę się niezmiernie, że sunieczki trafiły do tak wspaniałych ludzi. BIanusia i Dixi teraz będą wiodły szczęśliwe życie w swoich kochających domkach, a my tutaj będziemy cieszyć sie codzienne, że po raz kolejny pomogliśmy wspólnie razem uratować dwa maleńkie serduńka i oczywiście ładujemy energię, bo na przykład sześć szczeniaków owczarka coli /mieszkają w oboże/ musi znaleźć domki!!:-(:-([/QUOTE] Czy szczeniaczki mają swój wątek ? -
Dwie maleńkie iskierki- obie maja najlepsze domki na świecie!
elik replied to Paulina_mickey's topic in Już w nowym domu
Witam serdecznie i bardzo dziękuję za relację. Ogromnie się cieszę, że Dixi tak szybko zaakceptowała zmianę. Musze się przyznać, że bałam się tego zostawiania jej samej. Ale jak piszesz, szybko zaakceptowała sytuację. Na zdjęciach widać, że jest szczęśliwa - bardzo Wam dziękuję. Kochany pycholek, nie mogłam przestać jej oglądać. Jeśli nie chce jeść suchej karmy, można uzdatnić ją skrapiając oliwką z oliwek - dodatkowy pozytywny efekt dla sierści. Można też skropić granulki rosołkiem oczywiście bez przypraw. Pisz proszę, pisz cokolwiek i w miarę możliwości pokazujcie ją nam. A może powstanie tu kronika obu sióstr ? Byłoby fantastycznie. 5 lat temu adoptowałam ze schronu w Lublinie starszą sunieczkę i do dziś od czasu do czasu wklejam na jej wątku zdjęcie. Ogromnie Wam dziękuję, że jesteście z nami :loveu: Wierzę, że problemy Bianki także są przejściowe i wkrótce będziemy się cieszyć także jej pełną akceptacją nowych warunków. Być może potrzebuje więcej czasu aby się odnaleźć i zrozumieć, że jest bezpieczna i kochana. -
Dwie maleńkie iskierki- obie maja najlepsze domki na świecie!
elik replied to Paulina_mickey's topic in Już w nowym domu
[quote name='enia']nie, Ela teraz nie może jej odwiedzć to zupełnie niepotrzebne....dla małej. jak wszyscy tu piszą czas, czas, czas i serce , mała na pewno sie zaadaptuje, ale na zasadach rezydentki :) nie panikujmy kochane;) z każdą godziną, dniem ma być lepiej:loveu:...[/QUOTE] Dokładnie tak samo myślę. Ale widzę, że nie nadaję się na DT. Okrutnie tęsknię za niuniami. [quote name='enia']...Elu, moja tymczaska o której wspominalam, miala gorzej bo byla już dorosla, a po drugie mieszka pode mną, wiec czula na klatce mój zapach i mojej suki ( którą uwielbia do dziś) trwało tydzień zanim załapała że nie idzie na 3 piętro ze mną tylko do siebie na 1 p. ale w pierwszym tyg. unikałam spotkań z nią na dworzu czy klatce dla jej dobra chociaż serce rwało się do niej...a ona piszczała i chciała iść ze mną.... przez okno czuwałam i podglądałam;)[/QUOTE] To musiało być trudne. Mieć psinkę piętro niżej i nie móc jej przytulić. Dobrze, że moje są dalej :) -
Dwie maleńkie iskierki- obie maja najlepsze domki na świecie!
elik replied to Paulina_mickey's topic in Już w nowym domu
[quote name='quick23']Drżały,bo czuły niepewność przywódcy stada...[/QUOTE] Jeśli mnie masz na myśli, to się mylisz. Gdybym choć przez chwile miała wątpliwości, maleńka nie byłaby teraz u Was. Cokolwiek czułam, na pewno nie była to niepewność. [quote name='quick23']...Poza tym Psota też była najpierw z mamą, potem oddali ją do eutanazji..razem z jedną z jej sióstr.. też na pewno się bała bardzo.. i miała 2 miesiące jak przyjechałam po nią...[/QUOTE] Nie wiem co chcesz powiedzieć przywołując tu historie Psotki. Każdy pies, tak jak każdy człowiek jest inny, inaczej reaguje, ma inne preferencje itd. Jeśli w reuasce szukacie drugiej Psotki, to na pewno nie znajdziecie. Jeśli stwierdziliście, że rudaska nie spełnia Waszych oczekiwań, lepiej zrobicie oddając ja już teraz, niż po tym, jak ona Was zaakceptuje. Proszę zapytajcie Waszych serc, czy mała jest tym psiakiem, którego pokochaliście i którego chcecie przyjąć do rodziny. -
Dwie maleńkie iskierki- obie maja najlepsze domki na świecie!
elik replied to Paulina_mickey's topic in Już w nowym domu
[quote name='halbina']Absolutnie masz rację! Swoje zadanie wypełniłaś, Elik! Teraz sunia musi się odaleźć w owym stadku, a Ty musisz sobie poradzić ze swoimi tęsknotami...[/QUOTE] Niestety, one prędzej zapomną o mnie, niż ja o nich :placz: Binguś też tęskni - nie chce jeść :( Wiem to na 100 %, że obie sunieczki są najlepszymi przedstawicielami psiej nacji i nie będą sprawiać żadnych kłopotów. Muszą jednak nabrać pewności, że to jest ich miejsce i że są kochane. A to z musi potrwać jakiś czas. Obie małe drżały, kiedy wynosiłam je z domu. Mówiłam to do Adoptujących. Czuły, że coś się zmienia i mimo, że były w moich ramionach, bały się :-( -
Dwie maleńkie iskierki- obie maja najlepsze domki na świecie!
elik replied to Paulina_mickey's topic in Już w nowym domu
[quote name='halbina']Elik, spokojnie! faktycznie mała jest zestresowana, ale przypomij sobie, że ona już kilka razy zmieniała stadko i zawsze "wychodziła na prostą", teraz sytuacja o tyle się skomplikowała, że nie ma przy niej siostry... musi zacząć funkcjonować w nowym układzie bez wsparcia... ale da radę! zakładam, że po trzech dniach się uspokoi...[/QUOTE] Pisałyśmy równocześnie. Rany trzy dni :-( Mam ochotę ją przytulić i wiem, że zaraz by się uspokoiła, ale wiem, że absolutnie nie wolno mi tego robić. Przez jakiś czas nie mogę się jej pokazywać -
Dwie maleńkie iskierki- obie maja najlepsze domki na świecie!
elik replied to Paulina_mickey's topic in Już w nowym domu
[quote name='quick23']...jak tylko się do niej zbliżamy.. czy podnosimy rękę,żeby ją pogłaskać to zaczyna się trząść i przewraca na plecki.. wiem,co to za sygnał..ale w nie wiem co z tym zrobić,bo przed Psotą się nie kładzie.. a w zasadzie nie wyznaczamy na razie żadnych reguł.. chyba,że powinniśmy? Nie chce jej nagradzać za to,że się boi, bo uważam,że głaskanie psa w takiej sytuacji tylko utwierdza go w tym,że takie zachowanie jest jak najbardziej na miejscu.. i akceptujemy to...[/QUOTE] Przewracanie się na plecki, pokazywanie brzuszka oznacza poddanie się. Tak właśnie zachowywała się w stosunku do Beluni, mojej staruszki, która nie akceptowała jej "zalotów". Gdy malutka podbiegała do niej cała w pląsach, a Belunia pokazywała zęby i warczała, Malutka kładła się na pleckach pokazując brzuszeki i wywijała łapeczkami w powietrzu. Myślę, że ona po prostu się Was na razie bardzo boi. Trzeba jej dać czas, żeby się przekonała, że z Waszej strony nic złego jej nie grozi. -
Dwie maleńkie iskierki- obie maja najlepsze domki na świecie!
elik replied to Paulina_mickey's topic in Już w nowym domu
Jak obie były u mnie, to też się zdarzało, że z podgryzania w zabawie przechodziły do poważnego warczenia i czasem było nawet pisknięcie - któraś którąś mocniej ugryzła. Przerywałam wówczas zabawę - lekko podniesionym głosem mówiłam: tak nie wolno i póki się nie uspokoiły, nie pozwalałam im się do siebie zbliżyć. Myślę, że po prostu wchodzą w okres ustalania hierarchii w stadzie. Psotka nie przerabiała tego, bo drugiego psiaka w Waszym stadzie nie było, a Wy byliście dla niej tak duzi, że z góry założyła, że nie ma szans i nawet nie próbowała. Bianka inaczej, ona od urodzenia była w stadzie, gdzie były inne psiaki i może przyszedł na nią czas walki o pozycję w stadzie i to przeniosła na nowy grunt. Biduleńka na pewno jest bardzo zestresowana. W jednej chwili straciła wszystko co do tej pory było jedynym światem jaki znała. -
Dwie maleńkie iskierki- obie maja najlepsze domki na świecie!
elik replied to Paulina_mickey's topic in Już w nowym domu
Dziękuję Wam Kochane, że jesteście. Z Wami pewniej się czuję :loveu: A co z tym posikiwaniem Basiu, czy to może mieć podłoże psychologiczne, czy może coś poważniejszego - u mnie tak nie robiła. -
Dwie maleńkie iskierki- obie maja najlepsze domki na świecie!
elik replied to Paulina_mickey's topic in Już w nowym domu
[quote name='quick23']...Jak ucieka przede mną lub szczeka na mnie, to jej nie przytulam,aby nie pomyślała,że to nagroda za jej zachowanie, co pogłębiłoby jej lęk...[/QUOTE] Nie jestem pewna, czy to dobrze. Może jednak trzeba delikatnie przytulić i uspakajać ciepłym głosem. Kurcze wyślę PW do wellington i emilii z prośbą o poradę. -
Dwie maleńkie iskierki- obie maja najlepsze domki na świecie!
elik replied to Paulina_mickey's topic in Już w nowym domu
[quote name='enia']przeciez ona byla zawsze z siostrą do tej pory, także jest zaskoczona gdy nowa kumpela robi coś innego... musi przywyknąć do was i waszego trybu życia ..jest zdezorientowana.... a że szczeka na ciebie? pewnie nie przypominasz jej elik..póki co;)[/QUOTE] Enia, kochana to przekonywujące co piszesz. Faktycznie może szczekać, bo nowa Pańcia nie przypomina jej mnie. Może mówi: oddaj mi moją pańcię :) Ale to normalne, mowiłam, że na pewno będzie tęsknić, będzie się bała. Jeszcze nie jest pewna, co ją spotka. Nawet dla dorosłych zmiany są stresem, a co dopiero dla takich maluszków. Biedny pycholek. Tak bardzo chciałabym je przytulić, wygłaskać, wycałować :( ================= Marzenko jak długo może potrwać taka sytuacja ? Ogromnie mi jej żal. Wiem, że to przejściowe, bidulka boi sie, bo nie wie co z nią bedzie, nie ma wokół niej tych, którzy byli dotychczas. Wyobrażam sobie, jak bardzo źle się teraz czuje. Co radzisz Marzenko ? Rozmawiałam z TZ quick23 i powiedziałam, żeby ją jak najczęściej przytulać, głaskać, słodko mówić. To powinno pomóc. A może masz inna radę. Ja dotychczas nie byłam DT dla takich malców, nie wiem co radzić w takich sytuacjach :( -
Dwie maleńkie iskierki- obie maja najlepsze domki na świecie!
elik replied to Paulina_mickey's topic in Już w nowym domu
Bianeczko kochanie co się dzieje ? Jerstem komletnie zaskoczona. To Pysia warczała, jak się jej coś nie podobało, ale Mysia-Bianka ??? Nigdy dotąd. Cioteczki radźcie co to może być. Myślę, że to strach i tęsknota. Jest zestresowana i tak własnie rozładowuje doła. A z tym siusianiem ? Nie mam pojęcia czemu tak się zachowuje :placz: Nie mam żadnych wieści od Pysi. Tylko wczoraj dostałam sms, że noc minęłą ok, że jeszcze czasem popiskuje, ale ogólnie wszystko ok. Dopiero przed chwila wrócilismy z działki z dwoma kotkami dzikuskami, które wyłapujemy do sterylizacji/kastracji. Juz 2 tygodnie yemu powinniśmy je połapać, ale musiałam siedzieć z psiurkami. W zeszłym roku na jesień urodziło się na działkach 7 kociąt, którym musiałam szukać domków. Enia była tą dobrą duszyczką, która znalazła DT 5-ciu kociętom. Dwa, chore musiałam zatrzymać u siebie. Szczęśliwie wszystkie znalazły domki. Ale teraz najważniejsze małe niunie. Zaniepokoiłam sie bardzo, zadzwonie i dowiem sie co teraz słychać. -
Dwie maleńkie iskierki- obie maja najlepsze domki na świecie!
elik replied to Paulina_mickey's topic in Już w nowym domu
[quote name='quick23']Bianka (Dropiata) z Psotą odpoczywają..najpierw przy kolacji trochę na siebie pokrzyczały,ale szybko interweniowaliśmy.. małym całkowicie przeszło,bawią się razem raz piłeczką,a raz kosteczką gumową :). Bianka zrobiła kupę i sika gdzie popadnie,a nowa pańcia lata ze szmatką :D :) ! Na razie Bianeczka nie płakała.. zuch dziewuszka <333.[/QUOTE] Bianka (ślicznie :loveu:) feee, zachowuj się, nie rób wstydu. Obawiam sie, że tak może być przez kilka dni, póki nie zaakceptuje sytuacji. Wczoraj rozstała się z siostrą, dzisiaj z resztą sfory. Bidulka. Dzięki za info. O zdjęcia proszę i częste relacje :modla: [quote name='enia']Elu, one szybko zapomną Was (bez urazy);) zakochają sie w swoich ludziach i będą szczęśliwe, wiem co czujesz bo też oddawałam swoje tymczaski....nie martw sie, taka nasza rola-MAMUNIU:loveu:[/QUOTE] Marzenko, rzecz w tym, że ja to wiem, i życzę im, żeby jak najszybciej zapomniały o nas i naszych psiakach. Wiem nawet, że ja o nich dużo dłużej będe pamiętać i tęsknić za nimi, niż one o nas i za nami. Słodkie malizny :loveu: [quote name='wellington']No mysle.... Fizycznie i psychicznie ! Powinnas dostac conajmniej order za odwage i dzielnosc w walce z zywiolami :diabloti:[/QUOTE] Tak, tak, skromnie wypnę pierś :evil_lol: A żywioły to były, masz całkowitą rację. -
Dwie maleńkie iskierki- obie maja najlepsze domki na świecie!
elik replied to Paulina_mickey's topic in Już w nowym domu
[quote name='emilia2280']To ruda Pysia tak cudownie trafila? A ja sié tak o niá martwilam bo samiutka poszla bez innych piesków. Elu,dzwonilas jak im minéla noc?? Buuuuuuu. O której dropiata Myszeczka jedzie? O matko, ja becze a mialam je 3 niecale dni! To Elik musi tonác w morzu lez! Bbbbbbbbbbbbbbbbbuuuuuuuuuuuuuuuuuu.[/QUOTE] Jest mi bardzo ciężko, nie mogę się skupić, ciągle łapię się na tym, że myślę, co ruda Pysia teraz robi, czy tęskni za nami, tak jak my za nią... Wiem, że trafiła wspaniale, że będzie kochana, ale zanim to do niej dotrze to pewnie sobie popłacze. Sądzę, że za kilka dni, może już po weekendzie będzie ok. Myszeczka jest smutna. Ale ona ma perspektywę zabaw z Psotką. Psotka z pewnością nie pozwoli jej tęsknić, wciągnie do zabawy. Pamiętam co wyrabiały, jak byłyśmy z kkanarekk na wizycie przedadopcyjnej. Ciężko było je rozerwać, a oczy nie nadążały za nimi. Tak się goniły :) ====================================== No i już obie małe są w swoich domkach. Wiem, że będzie im tam dobrze, ale smutno mi. Dom jest taki pusty. -
Dwie maleńkie iskierki- obie maja najlepsze domki na świecie!
elik replied to Paulina_mickey's topic in Już w nowym domu
[quote name='Lidan']To normalne, że przez tych kilka tygodni wszyscy zżyliście się ze sobą i trudno Ci teraz pożegnać się z maluszkami. Jednak psy szybko poradzą sobie z nową sytuacją - zwłaszcza ciekawskie szczeniaczki ;-) Postaraj się być spokojna i zachowywać tak jak zwykle bo psy wyczuwają nasze samopoczucie i udziela im się nasz niepokój i smutek. Wzięłaś je do siebie po to, żeby odchować i śliczne, zdrowe, zadbane przekazać następnym wspaniałym ludziom, którzy będą o nie dbać i kochać je tak jak Ty :iloveyou: Na tym polegało Twoje zadanie i wywiązałaś się z tego wspaniale :bigok: Gdyby Mysia i Pysia potrafiły mówić pewnie za tydzień lub dwa, gdy już na dobre zawladną swoimi nowymi domami ;-) powiedziałyby Ci DZIĘKUJEMY...[/QUOTE] Dziękuję Ci za słowa wsparcia. Faktycznie to trudne chwile. Jest mi bardzo smutno. Ale co dziwne, Bingo - bez wątpienia psiak, sznupek - zanim jeszcze przyjechali po Pysię, już zachowywał się inaczej niż zwykle, jakby wiedział, że Pysia odejdzie z naszego stada. On wyraźnie ją faworyzował. Pozwalał jej na włażenie na siebie, targanie za brodę, walenie łapeczklami po pycholku, w ogóle wszelkie inne zaczepki. Ona wywalała przed nim brzucholek, a on ja lizał. Wyglądali jak mama z córką :) Mysi nie na wszystko pozwala. Jak ma już dość, to chowa się do swojej budy - krzesło osłonięte z 2-ch stron ścianą (stoi w kącie) a z 3-ciej szafą. Wszystkie psiaki zachowują się inaczej. Mysia szuka Pysi i choć tuliłam ją do snu, rano biegała po całym mieszkaniu - szukała Pysi :( [quote name='Lidan']...Po odwiezieniu Mysi zabierz Bingusia na długi spacer (to piesek, mam nadzieję, a nie kot ;-) ) pobaw się z nim, niech poczuje, że znowu ma panią tylko dla siebie :loveu:...[/QUOTE] Taaaa, a sunie ? One też mnie potrzebują :) [quote name='Lidan']...A jak Ci mało to wiesz ...szczeniaczków na dogo nigdy nie brakuje[/QUOTE] Wiem, wiem... Na razie muszę dojść do siebie :smile: Masz superowe emotki -
Dwie maleńkie iskierki- obie maja najlepsze domki na świecie!
elik replied to Paulina_mickey's topic in Już w nowym domu
[quote name='Lidan']Eee...Czyli obydwóch już nie ma? I ruda i dropiata poszły do swoich nowych domków?[/QUOTE] Nie, dzisiaj zawiozłam do DS Pyzię, a Mysię jutro mam zawieźć :( Nawet Binguś już tęskni :placz: -
Dwie maleńkie iskierki- obie maja najlepsze domki na świecie!
elik replied to Paulina_mickey's topic in Już w nowym domu
[quote name='Lidan']No i wspaniale :happy1: Czy Rudaska już w nowym domku? elik pewnie teraz będzie robić za mamę, babcie, ciocię, siostrę, nianie i dla Dropiatej :iloveyou:[/QUOTE] Tak, Pyzi już nie ma z nami :placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz: Pysia będzie się teraz nazywać.... no właśnie, zapomniałam. Paplałam, paplałam, paplałam żeby zagłuszyć wzruszenie i nie pamiętam :-( Pyzia ma wspaniały domek. Państwo przygotowali na jej przybycie wszystko co psiakowi do szczęścia potrzebne :) Super legowisko, zabawki, pieluszki, miski na jedzonko i wodę i dużo, dużo serca. Widać to było w oczach, gestach i słowach. Na przybycie Pyzi czekała cała rodzinka. Mamy obiecane wizyty na wątku okraszone zdjęciami Pyzi. Będę niecierpliwie czekała. Pyzia płakała, jak zniknęłam jej z oczu :-(:-(:-(:-( Teraz pędzę podrzucić link do wątku, coby mogli się zarejestrować. Eeeeeechchchch :placz: