Jump to content
Dogomania

elik

Members
  • Posts

    80990
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    312

Everything posted by elik

  1. Zapytam Martusię i jeśli nie można będzie wpłacać przez ZEA, to podałabym konto Dudusia, jakie ma u mnie. Dziękuję, że pytasz
  2. Oby poniedziałkowa wizyta wyjaśniła przyczynę kaszlu.
  3. Trudno na razie powiedzieć Ewuniu. Na chwilę obecną, wg postu rozliczeniowego, jest na koncie Wolfika 156,14 zł, ale nie ma jeszcze ostatniej faktury za hotel. A może była, tylko ją przeoczyłam? Na razie muszę wyjść, sprawdzę po powrocie do domu.
  4. Wpłaty dla Neri na konto Fundacji ZEA: 100 zł - Pani Katarzyna B. - 1.04. 40 zł - Nesiowata VI-VII - 3.04. 30 zł - helli IV - 7.04. Bardzo serdecznie dziękuję
  5. Wpłaty dla Dudusia na konto Fundacji ZEA: 30 zł - feryenne IV - 2.04. 40 zł - Nesiowata IV-VII - 3.04. 50 zł - jaguska IV - 7.04. 50 zł - koja IV - 7.04. Bardzo serdecznie dziękuję
  6. Serdecznie współczuję Gabrysiu z powodu straty Przyjaciela Duduś cały czas ma ogłoszenie na Lento i wyróżnione na OLX, ale jak dotychczas nie było ani jednego zapytania o Dudusia.
  7. Dobre wieści poświąteczne od Niuni Jest zdrowa, zaczęła jeść i macha ogonkiem Na dowód, bo trudno w to uwierzyć, króciutki filmik.
  8. Sorki, nie rozumiem tego zapisu, bom ciapa Raczej powinnam zapytać jak Kroook - do ilu centymetrów można rozciągnąć w pasie.
  9. Kurtka wcięłam się ... oczywiście, że kaska na bazarek najpierw na Twoje konto. Sorki
  10. Witam O ile można rozciągnąć w pasie spodnie poz. nr 1 ?
  11. Wspaniała wiadomość, prezent na święta Szybko poszło z jedzeniem, to może i z dotykiem nie będzie zbytnio zwlekała. Biedny maluszek porzucony w lesie, już nie biedny skoro go przygarnęłaś Wspaniała Kobieto.
  12. Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych, wraz z Nerunią życzymy, aby w Waszych sercach zagościł spokój, wiara w sens życia, wzajemna życzliwość i uśmiech każdego dnia, nie tylko w święta. Nerunia podpowiada mi, że bardzo serdecznie pozdrawia swoich Ofiarodawców.
×
×
  • Create New...