[quote name='onek']...może się skusisz na małego dożka? Wpadać w zachwyt na każdym spacerze:loveu: To nie jest trudna rasa.
Koszt utrzymania jest duży, to prawda. Ale zapewniam , że warto....[/quote]
jakbym mogła to skusiłabym się już dawno, to moja naj naj psia rasa od zawsze
(a w schronisku mamy taką sunieczkę o ciutkę dożuniowej buzi - [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=113648[/URL] )