Jump to content
Dogomania

asiamm

Members
  • Posts

    3257
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by asiamm

  1. ale czy Sedalin to napewno można podać szczeniakowi? żeby przypadkiem się nie "przekręcił" zwłaszcza że i tak jest osłabiony :roll: ciężka sprawa :( może z jakimś towarzyskim psiakiem do niego podejść i jak się będą bawić spróbować zarzucić koc... sama nie wiem a może klatka-łapka na koty? jakby zapytać na miau to pewnie ktośś by pożyczył
  2. [quote name='luka1']Astro dzis rano zwiał. Ten pies nie ma albo rozumu albo szczęścia. Ale jestem za tym pierwszym.[/QUOTE] może chciał z powrotem do schroniska ;) co z nim?
  3. tu jakaś mama z 5-letnim dzieckiem (ma też kota tolerującego psy) zainteresowała się Dosią [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=120669&page=3[/url]
  4. a co z tą osobą, która na wątku zastanawiała się nad jego adopcją? (to chyba o Batmana chodziło jeśli dobrze pamiętam :roll: )
  5. może w tytule zawrzeć, że z dziurą w boku i że nadal na ulicy
  6. [quote name='Ziutka']No właśnie od jakiegoś czasu tak się dzieje, że nie można :angryy: A że tak nieskromnie zapytam...miałabyś czas założyć ??? :oops:[/QUOTE] ja skromnie odpowiem, że w pracy jestem :eviltong: a do domu wracam na nocki ;) tekst i tak musiałabyś sama napisać, bo ja nic o nim nie wiem :roll: a fotek w pracy nie wstawię
  7. EDIT - czemu nie można postów usuwać? kiedy będzie wątek psiunia?
  8. jesooo, a ta dziura od czego??? ładny jest
  9. [quote name='Ziutka']O jesoosie :shake: A ja mam jeszcze psa z pożaru z Błonia :placz: Dzisiaj mu wątek założę...ma dziurę na lewym boku :shake: Byłam wczoraj w Urzędzie i będą sponsorować leczenie, tylko co mi po tym jak go nie mam gdzie zabrać :cool1: wczoraj pojechał do Luki psiak z linka pod moim podpisem i nie mamy gdzie tamtego umieścić :placz:[/QUOTE] z jakiego pożaru? :-( duży? gdzie teraz się podziewa?
  10. a ja ze dwa dni temu późnym wieczorem widziałam naprzeciwko MarcPola dwa zwinięte mocno w kłębuszki śpiące na trawniku wilkowate (tylko mniejsze) psiaki :-(
  11. [quote name='iwonam1964']Wczoraj Sasanka była 3 godz. na działce z moim tatą /za którym szaleje/.Podobno była wielka radość.Skakała ,tarzała się w trawie ,szczekała.Zaczeliśmy walczyć z pchłami ,na razie szamponem ,ale w nocy okropnie cierpiała bo chyba tylko je podrażniliśmy.Nie mam dobrej wiadomości co do sikania.Niby załatwia sie na dworze ,ale w domu też.Zwlaszcza gdy sie cieszy lub stresuje.CO ROBIĆ?Mam już wszystko obsikane i śmierdzące.[/QUOTE] są też preparaty odstraszające psy "Repelex" (z podziałem na takie do stosowania we wnętrzach i na zewnątrz) - opryskujesz nimi miejsca, które psina najchętniej olewa ;) z tym że do nich na razie jeszcze bym nie sięgała, sunia krótko mieszka w domu i może po prostu jeszcze nie zakapowała, że siusiu się tylko na dworze robi a co do szamponów stosowanych do zwalczania pcheł to na ich działanie patrzyłabym z przymkniętym okiem :roll: najlepiej kup jej obrożę przeciwpchelno-przeciwkleszczową (ale nie w sklepie zoologicznym tylko w jakiejś lecznicy) działającą kilka miesięcy (np. Preventic 3 mc-e, Kiltix 7 mc-y) albo raz w miesiącu jakąś "kropelkę" (też od weta)
  12. taki przytulaczek w tej pościeli :)
  13. podnoszę, a przy okazji odpowiem - każdy ma ten znak, za jego pomocą chyba można zasygnalizować modowi tzw. 'zły post' ;)
  14. o powiadomieniach to nie wiem, ale jak wejdziesz w Panel użytkownika to wyświetlają Ci się wątki, w których cokolwiek pisałaś, o ile ktoś coś dopisał nowego w tych wątkach ;)
  15. a może w tytule napisz - Bardzo pilnie nawet płatny DT potrzebny!
  16. wyraz twarzy podobny. reszta nie bardzo ;)
  17. [quote name='Ziutka']Eeee....tam :oops: ja tylko im dokładnie wytłumaczyłam :mad: drogę do Azorka bo chcieli jechać na Paluch :eviltong: [/quote] no to ich TROSZKĘ zboczyłaś z trasy :evil_lol:
  18. [quote name='luka1'] Jak sie ustawicie z fotelem przy szosie to na pewno ktoś sie zatrzyma ( jeszcze was przez tydzień w telewizji bedą pokazywać - blondynki z fotelem :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:)[/quote] gooopole :megagrin:
  19. :multi: to zmieniać tytuł i przenosić :)
  20. super :multi: super :multi: wiadomo coś o domku????
  21. bym uaktualniła szczeniaki na Azorku, ale nawet nie wiem, które ze zdjęć luki jeszcze tam są, a które już mają domy :roll:
  22. no to się Sasaneczko żegnaj z kumplami azorkowymi :)
×
×
  • Create New...