Chłopaczek już w nowym domku:)
Jest przeuroczy, wesoły i bardzo ciekawski. W czasie podróży pociągiem i samochodem wygląda przez okna (a przy okazji je myje swym podkręconym języczkiem) i ciągle się przemieszcza, żeby nic nie uszło jego uwadze. No i jest śliczny:loveu: Ma trochę dredzików, ale nowa pani powiedziała, że da sobie z nimi radę. Będą foteczki ślicznoty!!