Jump to content
Dogomania

gogunia

Members
  • Posts

    1052
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by gogunia

  1. Niestety nie wiem:shake: Aha i to miasto nazywalo się Srebra Góra;) I nie tylko jeździliśmy tam na koniach, ale robiliśmy też różne inne rzeczy;)
  2. Cześć MAMCIU :evil_lol: Śliczna kobyłka:loveu: :loveu: :loveu: W jakim jest wieku jeśli mogę wiedzieć?
  3. Goldenka, tak było super!:p :loveu: I jeszcze na koniec widoczek: [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img408.imageshack.us/img408/6509/75aa0066953f9122827118aaq9.jpg[/IMG][/URL] I jeszcze dwa zdjęcia z tarasu: [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img255.imageshack.us/img255/2468/defa6ab3418c35874615ac7pl0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img255.imageshack.us/img255/285/5c4ff1171e6cfb18506b173es0.jpg[/IMG][/URL]
  4. [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img528.imageshack.us/img528/274/dsc00435ry2.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img165.imageshack.us/img165/331/dsc00439vn4.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img528.imageshack.us/img528/127/dsc00440ta4.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img165.imageshack.us/img165/7464/dsc004414ib3.jpg[/IMG][/URL]
  5. C.D koni gospodarzy: [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img120.imageshack.us/img120/6458/d53c470d129604e48c42f06qh1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img255.imageshack.us/img255/7439/c81a41a06cf8d12d0e47b05qv0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img165.imageshack.us/img165/1152/dsc004342bh2.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img528.imageshack.us/img528/5025/dsc00431nt9.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img528.imageshack.us/img528/8794/dsc00433sy3.jpg[/IMG][/URL] C.D.N
  6. C.D fotek koni: [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img337.imageshack.us/img337/6718/29e2631c467d035d98459b2kn9.jpg[/IMG][/URL] Ontario, szef stada :lol: (Ten kto go prowadzi to ja) A to konie gospodarzy domku gdzie mieszkaliśmy, na nich oczywiście nie jeździliśmy [IMG]http://mfn6.mojeforum.net/images/smiles/icon_wink.gif[/IMG]: [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img337.imageshack.us/img337/7131/b324b252b7ca6fa8bda9d27hf4.jpg[/IMG][/URL]
  7. Justys, aha, tylko co zrobią z końmi, jak będą remontować???, chyba, że to nieprwawda;) Witajcie:multi: ! Dla tych co jeszcze nie wiedzą, powiem, że byłam na 10-dniowej koloni konnej [IMG]http://mfn6.mojeforum.net/images/smiles/icon_biggrin.gif[/IMG] Już wróciłam, dużo rzeczy się nauczyłam, byłam w terenie, jeździłam na oklep............ Jeździłam na oklep też na kucyku, na kucykach jeździ się trudniej niz na normalnych koniach, bo kucyki bardzo szybko przebierają mogami, bo są małe i muszą szybkooo iść. Pan powiedział, że zaraz zakłusujemy, kiedy zaczęłam kłusować, zapominiałam złapać się kolanami i zaczęłam z niego zjeżdżać i spadłam [IMG]http://mfn6.mojeforum.net/images/smiles/icon_wink.gif[/IMG] Ale nic mi się nie stało. Dostałam też naszyjnik z koniem i legitymację, że jeżdżę konno [IMG]http://mfn6.mojeforum.net/images/smiles/icon_smile.gif[/IMG] koń którego najbardziej polubiłam to ZENEK (arabo - fiord) [IMG]http://mfn6.mojeforum.net/images/smiles/icon_wink.gif[/IMG] [IMG]http://mfn6.mojeforum.net/images/smiles/icon_smile.gif[/IMG] A teraz fotki: [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img441.imageshack.us/img441/5328/42fffdd0dcd948510d599b6ej4.jpg[/IMG][/URL] Ontario, Belusia i Zenek. [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img401.imageshack.us/img401/4116/e28a7cf5384678197c98721dq0.jpg[/IMG][/URL] Kron, największy koń w ośrodku. [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img337.imageshack.us/img337/3402/f4cd34644765d0f9b25fffbis6.jpg[/IMG][/URL] Ja z Domeną. [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img337.imageshack.us/img337/5953/58f2fed40062955489c54dbub6.jpg[/IMG][/URL] Gawra(Tak się też nazywa ośrodek, bo to najstarszy koń w tym ośrodku, hucuł 28letni [IMG]http://mfn6.mojeforum.net/images/smiles/icon_wink.gif[/IMG] )ze mną. [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img337.imageshack.us/img337/39/eef445f6e36521f7d63040agn5.jpg[/IMG][/URL] Pierwszy Zenek, druga Gawra i ostatnia Domena [IMG]http://mfn6.mojeforum.net/images/smiles/icon_biggrin.gif[/IMG]
  8. [quote name='Pinczerek-Jacky']Super fotki :multi: Kocham konnie :loveu:[/quote] Dzięki pinczerku:loveu: [quote name='Dada']Śliczny kasztanek :) Gratuluję pierwszych galopów!! :multi:[/quote] Dziękuję Dado i witamy! [quote name='ß@$!@']Brawo!! :multi:ja to nawet anglezować nie umiem, a co dopiero galopować :) Brawo gogunia! :multi: P.s. piękny koń :loveu:[/quote] Dzięki, też się pewnie nauczysz anglezować, jeśli będziesz chciała:cool3: To nie trudne. [quote name='justys95']Napisałam posta i go tu niema :mad: PS:Świetnie jezdzisz! Gratuluję! :D[/quote] Dziękuję:loveu: [quote name='sugarr']Witam :) Bardzo fajna galeria. Czy jeździsz u siebie czy w jakiejś stadninie? :)[/quote] Witaj sugar:)! Jeżdżę w stadninie. [quote name='Anza&Hacker']Śliczne jest to zdjęcie, na którym kładziesz się jej na szyi :loveu:[/quote] Dzięki:loveu:Ale mała poprawka, to [B]on;) [/B] [quote name='Ania-shira']Witaj [B]gogunia[/B] to cieszę sie że nic ci się nie stało mimo upadku z konia :cheers: Czekamy na foteczki z obozu Mam coś dla twoich podopiecznych [url]http://i152.photobucket.com/albums/s161/Ania-shira/2007-08-05_211959.png[/url] [url]http://i152.photobucket.com/albums/s161/Ania-shira/2007-08-05_212248.png[/url] [url]http://i152.photobucket.com/albums/s161/Ania-shira/2007-08-05_212038.png[/url] [url]http://i152.photobucket.com/albums/s161/Ania-shira/2007-08-05_215341.png[/url] Dla ciebie [url]http://i152.photobucket.com/albums/s161/Ania-shira/2007-08-05_215552.png[/url][/quote] Aniu, Dziękuję! Piękne przeróbki:loveu:W jakim programie je zrobilaś? PSP? [quote name='Kati']super fotki, zazdroszcze ci galopowania. :)[/quote] Dzięki Kati, jeśli będziesz chciała i będziesz się uczysz, to pewnie też będziesz galopować :) [quote name='justys95']Ja też...:evil_lol: PS:A czy stajnia w Udorzu nie ma mieć przypadkiem jakiś remontów? :cool3:[/quote] Nie wiem, nie słyszałam o tym:shake:
  9. Dawno mnie tu nie było, wklejam fotkę CZADZIKA, który postanowił przespać się na pupie ŻMIŁKI:lol: :cool3: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img338.imageshack.us/img338/5079/p1010664rrwl7.jpg[/IMG][/URL]
  10. [CENTER][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=red]A teraz wkleję zdjęcia z Udorza, już umiem galopować!!! :multi: :multi: :multi: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/CENTER] [CENTER][SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]Na Pasjansie: [/COLOR][/FONT][/SIZE] [URL="http://imageshack.us/"][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][IMG]http://img168.imageshack.us/img168/9602/dsc09839333tj0.jpg[/IMG][/SIZE][/FONT][/URL][/CENTER] [CENTER][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][IMG]http://img299.imageshack.us/img299/8391/dsc09858rrrb8.jpg[/IMG][/SIZE][/FONT][/CENTER] [CENTER][URL="http://imageshack.us/"][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][IMG]http://img168.imageshack.us/img168/6393/dsc09867rrjl4.jpg[/IMG][/SIZE][/FONT][/URL][/CENTER] [CENTER][URL="http://imageshack.us/"][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][IMG]http://img209.imageshack.us/img209/814/dsc09844rrul9.jpg[/IMG][/SIZE][/FONT][/URL][/CENTER] [CENTER][URL="http://imageshack.us/"][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][IMG]http://img168.imageshack.us/img168/5564/dsc09881rrwz8.jpg[/IMG][/SIZE][/FONT][/URL][/CENTER] [url]http://img209.imageshack.us/img209/3682/dsc0989522cx2.jpg[/url] [url]http://img168.imageshack.us/img168/4294/dsc09897yyni5.jpg[/url] [url]http://img509.imageshack.us/img509/3763/dsc0991544yr2.jpg[/url] [url]http://img168.imageshack.us/img168/6438/dsc09919rrrpi5.jpg[/url] [url]http://img168.imageshack.us/img168/2996/dsc09912wwiz3.jpg[/url] [url]http://img169.imageshack.us/img169/5483/dsc0992533nc6.jpg[/url] [url]http://img178.imageshack.us/img178/4870/dsc09926rrbe5.jpg][/url] [url]http://img299.imageshack.us/img299/7249/dsc09928iimw2.jpg[/url] [url]http://img299.imageshack.us/img299/2151/dsc09848rrfy3.jpg[/url] [url]http://img521.imageshack.us/img521/2663/dsc09842ttqo4.jpg[/url] [url]http://img178.imageshack.us/img178/9459/dsc09847hhiu4.jpg[/url] [url]http://img521.imageshack.us/img521/8318/dsc09875ttzj1.jpg[/url] [url]http://img329.imageshack.us/img329/1714/dsc0985744nf6.jpg[/url] [url]http://img297.imageshack.us/img297/4935/dsc0988333do9.jpg[/url] [url]http://img521.imageshack.us/img521/4981/dsc09929222ji3.jpg[/url]
  11. Cześć Juszes, nic nie szkodzi ;)
  12. Witamy! Zrobiłam sobie bloga:cool3: !!! Gdy byście chcieli możecie wpisać mi sie do księgi;) [URL="http://www.czadowaferajna.blog.onet.pl"]www.czadowaferajna.blog.onet.pl[/URL] Mam nadzieję, że wam się spodoba:loveu: :multi:
  13. Cześć, śliczne zdjęcia psów, wszystkie bardzo ładne:loveu:Flat coated retriever betty_labrador, też ma na imię Tosca:lol: :p :loveu:
  14. Witamy, dziękujemy za odwiedzinki w naszej galerii, piękny piesek:loveu:
  15. Cześć, super fotki z wystawy:loveu: :loveu: :loveu: , a co takiego jest w tym haszczaku złego, chyba wiem, ale nie jestem pewna? wydaje mi się, że ma dziwny ogon:shake:
  16. Cześć Eriu:multi: Wszystkie fotki bardzo ładne:loveu: :loveu: :loveu:
  17. Śliczna Łapka i fajny patyk :loveu: [IMG]http://i158.photobucket.com/albums/t103/Samturia/tn_DSC03502-1.jpg[/IMG]
  18. I jeszcze tęcza bardzo ładna :) Po kąpieli też super zdjęcia :D
  19. Ojej gdzie on ma oczka????:-o :-o :-o :crazyeye: :evil_lol: [URL]http://img412.imageshack.us/img412/7481/p7010042uz4.jpg[/URL]
  20. Bonitko, super filmik:multi: :grin::D:smilecol: :roflt: :roflt: :roflt: [URL="http://bonita.wrzuta.pl/film/z2ZHaMpEWN/dscn2530"][IMG]http://c.wrzuta.pl/wm9928/1e73d6ce00211b52468970fc/DSCN2530.jpg[/IMG][/URL] I widze, że jesteś modem !!! :lol:
  21. Nie smuć się, kiedyś się spotkacie.....Teraz pewnie też się na Ciebie patrzy;)
  22. Aha, wiem na którym;)
  23. A skąd wiesz? :lol: raczej nie, tak myśleliśmy, ale nie;)
  24. *luthien*, no tak samo :D Dobciu, każdemu zawsze jest smutno ja sprzedaje pieska, nawet hodowcy ;) Madzia 19, Witaj Madziu!!!nic nie szkodzi dziękuję :lol: Anza&Hacker, Dziękujemy bardzo, nie ma co zazdrościć ;) Matinka, dziękujemy ;) Okrasa i Okaryna w niedziele pojechały do nowych domków!!!!:multi: :placz: , i jest smutno(nie ma już żadnych suczek)a Okarynkę zawieźliśmy my ;) smutno jest bo tylko Obój nam został :( ale cieszymy się, że bedą mieć dobrze, a z Obojem też jest bardzo fajnie !!!! ;) tak samo go lubię jak wszystkie inne, tylko nie jest tak, że wchodzi się do kojaca i kilka szczeniaków naraz do Ciebie przychodzi i Cię powala na ziemię i liże :) Ale Cieszę się, że mamy jeszcze Oboja:loveu: :loveu: :loveu: bo on też skacze powala liże i się bawi:multi: I niedługo postaram się wkleić kilka fotek z odjazdu suczek ;) Czadzika też sie postaram się wkleić razem z Obojem:loveu: !
  25. Piękne seterki:loveu: :cool3:
×
×
  • Create New...