Jump to content
Dogomania

Mośka

Members
  • Posts

    1727
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Mośka

  1. Jeju, ile adopcji w ten weekend było :multi: :multi: :multi: Zeby tak bylo co weekend.... Zmysł, dziekujemy Ci za wsparcie :loveu: Dziewczyny - imię GAPCIO jest ŚWIETNE!!!!!!!!:megagrin: A która to cioteczka napisała ten zielony tekst o EMISI na Emirze? Oj, naraziła mnie na duże emocje i szkliste oczy z samego poniedzialku;) A po sobocie nóżki mnie bolały, oj bolały :lol:
  2. Kiedyś słyszałam, że na takiej adresówce nie powinno się podawać imienia psa, bo podobno łatwiej go do siebie przyzwyczaic i nie oddac.
  3. Ciemny - ja tylko wyraziłam swoje zdanie :roll: w sumie chodzi nam o propagowanie samej idei, a takie adresowki pedigree to pewnie generuja spore koszty...
  4. Faktem jest, ze te rozkręcane są do bani. Mialam kilka i moje zdanie jest identyczne jak Olgi. Co do tych zawieszek na klucze - mam mieszane uczucia. Przy duzym psie jakos to sobie wyobrazam, ale przy małym to bedzie przeszkadzac (to raczej spore jest) i nowi wlasciciele pierwsze co zrobia w domu - to odczepią to... Ale z drugiej strony - na razie lepsze to niż nic. Ale podstawą jest by przy oddawaniu psiaka do adopcji zaznaczyc: "ADRESÓWKA jest nieodłącznym elementem psa. Mogą sobie Państwo wymienić na ładniejszy model, ale proszę pamiętać, że pies musi być ZAWSZE oznakowany". Miejmy nadzieję, że to stworzy poczucie obowiązku ;)
  5. ;) towarzystwo wzajemnej adoracji :lol: Wg mnie nie moga byc te do grawerowania, bo chodzi o to by pies wyszedl z fundacji "zaadresowany". Nawet jak sie nowemu Panstwu adresatka nie wkomponuje, to sobie wymienia na estetyczniejszy model.:evil_lol: Ale przynajmniej beda mieli poczucie po rozmowie z EMIREM, ze to dyndadlo to nieodzowny element psa :p A o to nam chodzi !
  6. OLga - no nareszcie ktos poparl moj wygasniety smiercia naturalna watek: AKCJA ADOPCJA z ADRESÓWKA: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=43007&page=2&highlight=akcja+adresowka[/URL] Podpisuje sie pod zakupem adresowek !:cool3:
  7. Ufff, Olga, dobrze że się ucieczka Nutki szczęśliwie zakończyla :lol:
  8. Zmysl /Paros - zaglosowalam na MAJĘ ;) Na razie II-ga pozycja :roll: CIoteczki - do roboty :user: To faktycznie proste, długo nie zajmie. Zmysl zasłuzyl na pomoc :cool3:
  9. No prosze :lol: Mam nadzieje, ze domek zglosi sie szybciutko :cool3:
  10. To nie do konca tak jest... Farciu (z avatarka) za TM :-(
  11. Oj, działo sie tu jak mnie nie było :roll: Cieszę sie, ze sie udalo, choc nie bylo latwo:multi: :multi: :multi: A do Wegrowskich dziewczyn prosba - badzcie czujne, pewna Pani latwo zrazic sie nie daje...:shake:
  12. Szkoda, ze ja tak daleko, ale jestem z Wami myślami i trzymam kciuki za powodzenie akcji likwidacji ;) Aniu, pod Twoim okiem wszystko bedzie OK ;) Super wiesci od nowych obywateli Szwecji :lol: Haniu, jestes wielka:loveu:
  13. Zmysl, wyslij Pana do Emira :cool3: Porozmawia z Pania Krysia i napewno cos wymysla :roll: Ale trzymaj reke na pulsie, mamy jeszcze 60 psow w Wegrowie! Zarezerwuj miejsce dla Psiaka i zrob wywiad czy domek odpowiedzialny.
  14. [FONT=Verdana]Warto bylo obejrzeć cały kurier dla tych elokwentnych wypowiedzi...[/FONT] [FONT=Verdana] [/FONT]
  15. Hankag, jak opcja z wycieczką do Węgrowa nie przejdzie (zachęć Panią, powiedz,ze te psy maja czas do konca czerwca tylko, moze Pani by sie zabrala w czerwcu z naszym transportem, jak swojego nie posiada...) to zerknij jeszcze tu i pokaz Pani: [URL]http://fundacja-emir.org/index1.htm[/URL] zakladka: zwierzęta 1 sunia od lewej, rottweilerowata
  16. zabrać tą Pania do Wegrowa!!!!!!!!!Bedzie miala wybor 60 psow i na pewno uratuje bide!
  17. Się tej Moni trafiło... :loveu: :loveu: :loveu:
  18. Dziewczyny, sprobujcie sie wywiedziec "na miescie" jakie sa plany co do psow. W takich miastach poczta pantoflowa to swietny nosnik informacji :roll: Poważnie! Tam wszyscy się znają.
  19. Upadlam na duchu po poscie Pauliny :shake:
  20. Przydaloby sie tytul watku zmienic, cioteczki. CO proponujecie?:cool3:
  21. Mycha, odłóż mi 1 czerwona psia bandanke! Odbiore jak sie spotkamy wiesz kiedy ;)
  22. Ten Twoj umyślny to kuuuuupę roboty ma. Rano był u mnie:lol:
  23. Słuchajcie - mam pytanie odnośnie obecności na Pikniku w niedziele ( pod kontem przygotowania identyfikatorow). Kto się stawi? :cool3: Ania W :p Olga :p Marys ? Evita :shake: Zmysł :shake: Imanca ? Enia? Mycha ? Prosze sie zameldowac, szanowni wolo ;)
×
×
  • Create New...