Jump to content
Dogomania

Doginka

Members
  • Posts

    19626
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Doginka

  1. Oj, ja nie miałam na myśli tak skrajnego przypadku:mad: To jakieś egoistyczne babsko, które przedkłada zdrowie psa nad jakiś pucharek:crazyeye: Mój Gordon dzięki Bogu jeszcze się trzyma i co najważniejsze uwielbia wystawy:lol:
  2. [quote name='Asiaczek']...ale ja juz czuję, że nie biega tak, jak kiedys...:( niestety, i Felka starzeje się. Podejrzewam, że trzeba mysleć o wycofaniu Felki z wystaw... Pzdr.[/QUOTE] Jeśli Felka, to ta suczka, co BIS Weteranów wzięła w Sopocie, to nie wycofuj jej jeszcze. To piękna dziepsinka i jako weteranka nie musi galopować jak młódka! Ja z Gordonem będę biegać dopóki jemu to sprawia przyjemność, a też już nie biega tak jak kiedyś;-) Jeszcze raz GRATULUJĘ :klacz:;-) I cieszę się, ze foty Ci się podobają. Niestety po weteranach od razu pojechaliśmy na plażę, więc nie mam więcej fot:sad:
  3. O matko, taka gromadka pewnie nieźle daje się we znaki :lol: Super łobuziaki są:loveu:A mięcho rozrywają jak jakieś krwiożercze bestie ;-)
  4. No i pięknie, zamiast iść na plażę siedzę i podziwiam Twoje cudne stadko:loveu:
  5. Piękna gromadka malusińskich:loveu:
  6. Jestem pełna zachwytu nad fotami:crazyeye::loveu: Piękna fotorelacja i nawet 2 pasztety się załapały:roflt: [url]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC07450640x480_zpsec9c8e3f.jpg?t=1376250383[/url]
  7. [quote name='jonQuilla']nie byłam pewna czy to Ty a poza tym z kimś rozmawiałaś więc jakoś głupio mi było zaczepiać ;)[/QUOTE] Eeeeee tam, trzeba było krzyknąć " to ja, od Salsy i pasztecika jeszcze nieupieczonego - Teodora;-)
  8. [quote name='jonQuilla']czyli dobrze mi się wydawało że Cię widziałam ;) gratulacje dla chlopakow :)[/QUOTE] :crazyeye: Trzebabyło mnie zaczepić ;-)
  9. Fajna fotorelacja z obozu szkoleniowego;-) A tu: Zabieram swoją łopatkę i idę do innej piaskownicy:roflt: [url]http://i1028.photobucket.com/albums/y343/klaudusia0219/Mio%20Amore%20Dyas%20Poland%20FCI/IMG_4480_zpsc3da14f8.jpg[/url]
  10. [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/--Q_SKPPMBrc/UgvF2gyVDZI/AAAAAAAAoyo/p0nycbiIV78/s640/Sopot (588).JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-fFmeSLM9b6s/UgvF9yZDl_I/AAAAAAAAozA/rxeol5cB-3w/s640/Sopot (590).JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-3aTvK5wp554/UgvGIDIer1I/AAAAAAAAozo/UXyDROw1e0g/s640/Sopot (595).JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-0e5k7Ia6WUI/UgvHaR_HC_I/AAAAAAAAo4I/qNI5X1q9Ii0/s640/Sopot (627).JPG[/IMG] I radocha, że już koniec przedstawienia na betonie:lol:;-) [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-MoMBUk8cyx8/UgvHlmMqa6I/AAAAAAAAo4w/6RqyksVQJ0w/s640/Sopot (631).JPG[/IMG]
  11. [quote name='Culineo']Basco był przesłodki i kochany, proporcjonalny i ładnie umięśniony, to tylko takie zdjęcie :)[/QUOTE] Po mojemu, to te szelki go tak "podzieliły" na kawałki niepasujące do całości;-) A tak to śliczny psiak:loveu: [B]Culineo[/B], ja Sharka poznałam od razu;-)
  12. [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-zpaLPP_k_rI/UgvCnBE3YpI/AAAAAAAAon8/33YWiFr9Jnk/s640/Sopot%20%28510%29.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-_J6MIuH_nTg/UgvC2A5Nh3I/AAAAAAAAoo0/KXuKGS_0zHY/s640/Sopot (517).JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-SyL-ClDOdYA/Ugu7iEb4xzI/AAAAAAAAoQM/kSLMLh327Jo/s640/Sopot (34).JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-XmQ-mN1UfcM/Ugu8zOJ2RiI/AAAAAAAAoUU/9GHwLkfivBE/s640/Sopot (37).JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-UuW48IBSBbg/UgvFx6akztI/AAAAAAAAoyY/CXuN5FRrCFo/s640/Sopot (586).JPG[/IMG]
  13. [quote name='weszka']Jedyny Rapcio zainteresowany mistrzem drugiego planu ;) [URL="https://lh4.googleusercontent.com/-NpkxtkSzPjc/UfjvkJtT9BI/AAAAAAAAnrg/oq7lgQarnDI/s640/Bonzo%2C%20Jaga%20i%20Dudu%C5%9B%20088.JPG"]https://lh4.googleusercontent.com/-NpkxtkSzPjc/UfjvkJtT9BI/AAAAAAAAnrg/oq7lgQarnDI/s640/Bonzo%2C%20Jaga%20i%20Dudu%C5%9B%20088.JPG[/URL][/QUOTE] Bo Rapcio jest z tych ciekawskich - każdą najmniejszą rzecz, każdy dźwięk i każdą nowość musi szybko zbadać:lol: Na IDS SOPOT zgarnęliśmy takie oto wyniki: Sasquehanna /FCI/ LOTOS : ocena doskonała, CWC, CACIB, Zwycięzca :lol: Sasquehanna /FCI/ GORDON: ocena doskonała, Najlepszy Weteran :multi: A tu kilka foteczek: [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-mxbaKMwyxtE/UgvCQxT_gdI/AAAAAAAAom0/-EksIOeVsJ8/s640/Sopot%2520%2528502%2529.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-_IpsTV_KRJE/UgvCYfcd6aI/AAAAAAAAonM/NVSOKTllhWU/s640/Sopot%2520%2528505%2529.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-AVEahJ0qIKg/Ugu1ZRoMvYI/AAAAAAAAn7Q/eQip4MhvN08/s640/Sopot%2520%252819%2529.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-LKjDl4OQNzQ/Ugu2pkcfflI/AAAAAAAAn_k/CqIBXfrtP28/s640/Sopot%2520%252822%2529.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-N9vgO3-c7ZA/Ugu32xuVXBI/AAAAAAAAoDs/0mgsXlCRMuM/s640/Sopot%2520%252825%2529.JPG[/IMG]
  14. Pięknie się na fotkach uzupełnia czarne z pieprzastym ;-):loveu:
  15. Ale piękne foty - szczególnie jak Dumka z wody wyskakuje:crazyeye: Zaje...biście zamroziłaś wodę:loveu:
  16. Ale śliczny Dumolot:loveu: [url]https://lh4.googleusercontent.com/-ecskR2Zdrqk/UgJNB0ra_qI/AAAAAAAAETk/Eu9yqmxuJtQ/s512/DSC_0087.jpg[/url] Eria, robisz śliczne foty w słońcu - mi nie wychodzą;-)
  17. Ooo, prosiaczki świnka wyprowadziła:multi: Fajne są:loveu: Jeżyk uciekał z prędkością wiatru, bo się aż rozmył:roflt:;-)
  18. Bachory już umieją pozować, a białe na dodatek ma najpiękniejszy uśmiech na świecie:lol::loveu: [url]https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc1/1002139_703234846369563_232737354_n.jpg[/url]
  19. [quote name='malawaszka']o jezu... dobrze, że się zatrzymało wszystko i będzie już lepiej! Ania a może jakąś osę/pszczołę połknęła?[/QUOTE] Dokładnie tak samo pomyślałam. Kiedyś Rapcio łapnął osę i miał podobne zachowanie:razz: Najważniejsze, że już po strachu;-)
  20. No proszę jaka świnka towarzyska:lol: Może i Was dopuści bliżej swojego korytka;-):lol:
  21. [quote name='Saththa']...ja na auto mówie "zielony potwór" :diabloti:[/QUOTE] Fajnie:roflt:
  22. [quote name='Fides79']... a maluch śpiący jakby na ławeczce z łapiszczami po bokach rozłożył mnie na łopatki :p:p[/QUOTE] Ten maluch to taka kwintesencja całego filmiku:roflt::loveu:
  23. Baw się dobrze, korzystaj ze słoneczka i innych przyjemności, bo po lecie będzie jesień i dłuuuuuga, obrzydliwa zima;-) A Lato mija strasznie szybko:sad::lol:
  24. No tak, Gordon, to marka koniaku, Lotos, to piękny kwiat, a Joy - był taki piosenkarz, ale ja nazwałam go po domowemu Raper, bo tańcował w misce z wodą jak był mały i "rapował":roflt: Macie już wprawę w nazewnictwie łódeczek, może pomożecie mi nazwać moje szare aurtko (kolor storm gray). Na razie nazywam je szarotka, ale tak jakoś nie pasuje do mojego autka. Czasem nazywam go szerszeń, albo błyskawica, ale to też takie banalne:roflt: Fotki fajne;-) I łódeczka ma super nazwę;-)
  25. Aniu, ja Dumy nie widziałam jeszcze w realu (mam nadzieję, że to się kiedyś zmieni), ale ze zdjęć widać, że "mała" ma zajebisty wykrok i jest przepiękna w postawie, więc olej ten wąski opis;-) Lotos też ma w swoim życiu aż 2 bdb - jedno za to, że nie był ufarbowany jak inne sznupy w konkurencji, a drugie za zjechane przdpiersie prawie na zero i wyglądał jakby był spionowany:razz: - to jak miałam całkiem nieczynną rękę:sad:
×
×
  • Create New...