-
Posts
15551 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Neris
-
Asiaczku, ja to wszystko widziałam, bo kibicowałam Wam bardzo :) Ale jestem nieśmiałym dzikusem i nie odważyłam się osobiście podejść z gratulacjami. Moje dziołchy (jamnik szorstkowłosy miniaturowy): Nostalgia Neris klasa pośrednia- dosk. 1 MY MELODY Neris klasa otwarta- dosk1, CWC, CACIB, szturmem zakończyła championat Polski. Spieszyliśmy się bardzo i wyszłam tuż przed zakończeniem BISów, czy ktoś wie na której lokacie wylądował szorstkowłosy mini jamnik? Czerwony, z Kaliningradu.
-
Falko ['] do spłacenia 245 zł!!! Pomóżcie, proszę....
Neris replied to ulvhedinn's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ech Falko :( -
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
Neris replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bakteria']W schronisku w Białymstoku 3 jamniki, mocno w typie: [IMG]http://schronisko.bialystok.pl/components/com_joomgallery/img_pictures/dzi_trafiem_2/mani_768/mani_20110823_1729867832.jpg[/IMG] szorstkowłosa młodziutka sunia [/QUOTE] Mam dom dla tej suki, w Warszawie, Ursynów. Pani w średnim wieku, aktywna, ma już jednego jamnika. Spaceruje codziennie z "moją" Elą od jamników. Dom sprawdzony, zweryfikowany pozytywnie. Będę jutro w Białymstoku, wracam ok. 15-16, mogę ją przywieźć do Warszawy. Proszę o kontakt 604 55 11 17 bo nie wiem czy mój net ponownie "odpali". -
Niechciany, niekochany, niczyj FALKO MA WRESZCIE CUDOWNY DOM!!!
Neris replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
A co jest złego w moich zdjęciach? :mad: -
KOSTEK, teraz La Kosta - Szukamy DT dla odnowionej suni
Neris replied to luka1's topic in Już w nowym domu
Ja jestem usprawiedliwiona, co nie? -
@ULA@-ma swój DOM, ludzi, kolegów psich i KOTA :)
Neris replied to anita_happy's topic in Już w nowym domu
Ja jakieś tam zdjęcia z tej wizyty wkleiłam przecież:) Anita, Dusje mówi że masz oddać maślaki. Co prawda ona mieszka w Holandii więc siłą ich nie odbierze, ale pragnienie jest... -
Ja ciągle bez potwierdzenia papierowego, zaczynam się denerwować.
-
Do mnie żadne wpłaty poza tymi które wymieniłam na wątku nie dotarły.
-
Mrau, gdzie znalazłaś listę wystawców?
-
Kolejne KAZIRODCZE stadko! Balbi zostaje w DT, Serdel zaginął !!!
Neris replied to pumcia02's topic in Już w nowym domu
Niedawno szukałam hoteliku dla znalezionego w Pomiechówku psa i było wolne miejsce w Mokrym Nosku w Teresinie. -
KOSTEK, teraz La Kosta - Szukamy DT dla odnowionej suni
Neris replied to luka1's topic in Już w nowym domu
W Anglii psy muszą być idealnie grzeczne i pozbawione agresji nawet do obcych. Ryzyko jest spore... -
Malizna - padaczka... tyle złego na jednego małego psa.
Neris replied to Neris's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Wypraszam sobie, moje jamniki są idealnie grzeczne! Oprócz jednego. A Malizna jak ugryzie to NAPRAWDĘ przebija skórę. Ona nie jest taka całkiem normalna... -
KOSTEK, teraz La Kosta - Szukamy DT dla odnowionej suni
Neris replied to luka1's topic in Już w nowym domu
Psy u mnie na ogół mają postać beczkowozów, znaczy do mnie się upodabniają. Tłusty nie znaczy wszak brzydki :) A poza tym ja mam minus 7 dioptrii, nie wolno bić kaleki! -
KOSTEK, teraz La Kosta - Szukamy DT dla odnowionej suni
Neris replied to luka1's topic in Już w nowym domu
Wieprzowina tłustowina :eviltong: -
Moje 2 dziewczyny zgłoszone, przyjęte.
-
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
Neris replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
Jamnik Maks na DT w Warszawie. Kubuś jest klonem mojego Krokodyla,ale wygląda na dużo więcej niż 7 lat... -
Niechciany, niekochany, niczyj FALKO MA WRESZCIE CUDOWNY DOM!!!
Neris replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
[quote name='sylwiaso']Psinka już u mnie Cudo nad Cudeńka grzeczny Olena wprowadziła go do boksu i tak został biedaczysko!!!troszkę piszczał,ale już wieczorkiem jak dawałam kolacje był spokój przyzwyczai się.Olenie było bardzo przykro dziewczyna o Wielkim Sercu!!!![/QUOTE] Mi też było okropnie smutno jak dziewczyny pojechały. Ten pies jest taki słodki że ciężko się z nim rozstać. A macie już pomysł na imię? Niestety z nerwów i przejęcia nie zięłam aparatu, byłyby superowe zdjęcia jak się ze mną bawił i przytulał. -
Niechciany, niekochany, niczyj FALKO MA WRESZCIE CUDOWNY DOM!!!
Neris replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Jeny jaki to jest ZA-RĄ-BIA-STY pies! Po jakiejś godzinie poszukiwań rozdzieliłyśmy się z Oleną, poszłam w zaułek i znalazłam go śpiącego na asfalcie. Przybiegł do mnie zawołany, bawił się ze mną, podskakiwał, bez problemu dał sobie omotać prowizoryczną smycz i poszedł PRZY NODZE ok. 500m do auta. Bez wstydu całuje się z obcymi :evil_lol: Rozdając całusy zadziera górną wargę, wygląda zabójczo. Jest boski. Młodziusieńki, to wręcz podrostek, myślę że nie ma więcej niż 10 miesięcy, może rok. Będzie miał ogłoszenie z Metrze, ale to chyba za jakiś tydzień-dwa? Jak chociaż troszkę się odkarmi bo wygląda pod tymi kłakami jak kościotrup. -
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
Neris replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
[quote name='Neris']Krótka historia jamnika Maksa... Zadzwonił telefon Pani w słuchawce "dzień dobry, to pani jest od jamników?" Mówię, że tak Pani z wielką swobodą zaczyna opowiadać historię, po której przepłakałam resztę wieczoru. Prowadzi hotel dla psów, do którego parę dni temu starsza pani oddała na swojego 11-letniego jamnika Maksa. Poszła do szpitala na kilka rutynowych badań, po których okazało się że jej czas się kończy, a właściwie już skończył. Prosto ze szpitala pani trafiła do hospicjum i jedyne o czym mówiła, to marzenie, żeby jeszcze przed śmiercią dostać wiadomość, że jej ukochany pies ma nowy, kochający dom. Właścicielka hotelu poinformowała mnie, że prowadzi działalność dochodową i nie ma zamiaru trzymać psa, który dochodu nie generuje, więc jako że ma "dobre układy" ze schroniskiem, odwiezie tam Maksa. Na początku zareagowałam furią, jednak po chwili pomyślałam, że lepiej powściągnąć emocje żeby pani się nie zbiesiła i nie odwiozła psa natychmiast. Udało się ubłagać ją o 4, dokładnie 4 dni. I jakimś cudem w te 4 dni Maks zauroczył kogoś na facebooku i już jedzie do swojego nowego domu.... Oto Maks, radosny, przyjazny, kochany pies, który w tej chwili wczasuje się z PatiC, ale już jutro zamieszka z panem Rafałem na warszawskich Bielanach. [IMG]http://profile.ak.fbcdn.net/hprofile-ak-snc4/276474_183301608401924_6957753_n.jpg[/IMG] [/QUOTE] Pięknie było ale się skończyło, pies przyjechał, ale domu nie ma. Pies pana Rafałanie zaakceptował nowego domownika, więc pan Rafal zostawił PatiC z psem na ulicy i się oddalił. Pies nma 2-dniowy Dt u Pajdy, wyplakany przeze mnie telefonicznie. Błagam o pomoc, bo naprawdę nie wiem co teraz:( -
KOSTEK, teraz La Kosta - Szukamy DT dla odnowionej suni
Neris replied to luka1's topic in Już w nowym domu
JA WIDZĘ podobieństwo :eviltong::smokin: -
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
Neris replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
Krótka historia jamnika Maksa... Zadzwonił telefon Pani w słuchawce "dzień dobry, to pani jest od jamników?" Mówię, że tak Pani z wielką swobodą zaczyna opowiadać historię, po której przepłakałam resztę wieczoru. Prowadzi hotel dla psów, do którego parę dni temu starsza pani oddała na swojego 11-letniego jamnika Maksa. Poszła do szpitala na kilka rutynowych badań, po których okazało się że jej czas się kończy, a właściwie już skończył. Prosto ze szpitala pani trafiła do hospicjum i jedyne o czym mówiła, to marzenie, żeby jeszcze przed śmiercią dostać wiadomość, że jej ukochany pies ma nowy, kochający dom. Właścicielka hotelu poinformowała mnie, że prowadzi działalność dochodową i nie ma zamiaru trzymać psa, który dochodu nie generuje, więc jako że ma "dobre układy" ze schroniskiem, odwiezie tam Maksa. Na początku zareagowałam furią, jednak po chwili pomyślałam, że lepiej powściągnąć emocje żeby pani się nie zbiesiła i nie odwiozła psa natychmiast. Udało się ubłagać ją o 4, dokładnie 4 dni. I jakimś cudem w te 4 dni Maks zauroczył kogoś na facebooku i już jedzie do swojego nowego domu.... Oto Maks, radosny, przyjazny, kochany pies, który w tej chwili wczasuje się z PatiC, ale już jutro zamieszka z panem Rafałem na warszawskich Bielanach. [IMG]http://profile.ak.fbcdn.net/hprofile-ak-snc4/276474_183301608401924_6957753_n.jpg[/IMG] [IMG]http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/283808_2043740770090_1141478009_32103071_6118662_n.jpg[/IMG] [IMG]http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/205908_2043749610311_1141478009_32103093_6243666_n.jpg[/IMG] -
KOSTEK, teraz La Kosta - Szukamy DT dla odnowionej suni
Neris replied to luka1's topic in Już w nowym domu
Ona jest najbardziej podobna do prosiaka, może zamiast ją ogłaszać jako psa trzeba zareklamowac jako nową odmianę świni obronnej? -
Niechciany, niekochany, niczyj FALKO MA WRESZCIE CUDOWNY DOM!!!
Neris replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Psiak nawiał Olenie, nie dał się ponownie złapać. Jutro będziemy ponownie próbować. -
Ale że kto, ON? On tam charczy sobie dzwięcznie, jak buldog...
-
Niechciany, niekochany, niczyj FALKO MA WRESZCIE CUDOWNY DOM!!!
Neris replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Mały złapany, zaraz wyjeżdżają do sylwiaso.