[quote name='Jagoda']mam kilka kołder oraz preparaty tzw. blokery p.cieczce w tabletkach i iniekcjach(juz pisałam Dziubie,dostałam je dla suczek ligockich od koffanej, co ja mówię przekoffanej Justynyvege:loveu: ze schronu w Uciechowie).Preparaty mają długie terminy ważności, do 2008 i 2009 roku. Czy mogłabym podrzucić komuś te rzeczy, kto do Ligoty się wybiera?.[/quote]
Jagoda nie przesadzaj :evil_lol:
Ligockim cudom zycze domkow jak najszybciej :)