Jump to content
Dogomania

justynavege

Members
  • Posts

    10743
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by justynavege

  1. Czy byly sobotnie odwiedziny u Kamysia? :)
  2. Plakaty na pewno zwieksza jego szanse :multi:
  3. Synku cioteczki ruszyły z akcją plakatową :multi:
  4. koperku jeszcze raz dziekuje :oops: Kenia jest szczesliwa to widac......... [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images28.fotosik.pl/26/8ca66fbb297c6295.jpg[/IMG][/URL] szukamy transportu
  5. [quote name='uxmal']hiihihi prawdziwy Kawaler. :) Oby mu się [U][B]nie[/B][/U] udało.[/quote] nie ma szans :evil_lol: Dzinka osobno a na spacerze zawsze na sm,yczy
  6. Lisiunia potrafi się odwdzieczyć :loveu:
  7. cioteczki pewnie spragnione fotek
  8. Reksiulek kochany przy wychodzeniu na spacer odszczekał się Gratisowi
  9. rotek_ sprobuj jasia przekupić parowkami jak to Gosia zrobila :loveu:
  10. Tak się biedulka do mnie dzisiaj cieszyła....... przezyla na pewno straszny stres tam w zamknięciu :shake:
  11. wroobel gdzie się włoczysz ? ;) :loveu: uciechowskie psy czekają na spacerki :evil_lol:
  12. huraaaaaa :multi: no to do jutra :loveu:
  13. ja lubie jak siusiają i kupają bo nie ma stresu ze pies przetrzymuje rotku nie tylko Reksiu Gratis tez :placz:
  14. słuchajcie.......... tam dalej mieszka jeden psiak...................
  15. Neris a mmnie z nieudanej adopcji udało się wyrwać Dzine http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=66536&page=28
  16. uxmal ja i solito ;) wiesz w koncu kazdy psiak to moje dziecię aaaaaaaa Twoj synek Rybak zalecał się na spacerze do dzinki bo wlasnie dostała cieczkę :cool3: cholerka
  17. Gosia solito mowila ze dzinka wesolo brykala szczesliwa na spacerku w uciechowie zjadla dwie michy zarelka i opedzala sie od Rybaka ktorego wzielo na amory sterylka mozliwa dopiero po cieczce :-(
  18. zglosilam prosbe na transportowym [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=6345471#post6345471[/URL]
  19. Neris trzymaj się :loveu: i Ty i psiaki
  20. uxmal dzinka juz wrocila :loveu: jest bezpieczna
  21. o rotek_ wlasnie zbyt rzadko zagladasz do jasia jego mozna obłaskawić :) na mnie poczatkowo strasznie burczał az pewnego dnia uznał mnie za swojaka :evil_lol: zaprowadzilam pod kojec ludzi ktorzy chcieli go obejrzec i poczułam ciepło w bucie ....... to jasio sobie siknął :evil_lol:
  22. o i pewnie rotkowe obowiazkowe czesanko :loveu:
  23. rotek_ kiedy Dianke wymyziasz ? :loveu:
  24. [quote name='rotek_']mnie dzisiaj u reksiulka nie było:-( właśnie jak tam jego siusianie[/quote] nie siusiał :placz: :placz:
×
×
  • Create New...