[quote name='Dada']hmm, myślę, ze rok czasu potrwa zanim wlosy będa takie jak bym chciała, żeby były.. Ale fakt, szybko dość mi obrasta dzieciak
Han, dawaj zdjęcia panienki![/quote]
dada a ja widzę że on latem to już będzie miał włos taki , że wiele grzywek na naszych ringach może tylko pomarzyć :mad: