Jump to content
Dogomania

lalunia

Members
  • Posts

    1044
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by lalunia

  1. trzymaj się aguś .....................
  2. miniaga boże jak mi przykro straszna tragedia
  3. Ress Superr Dada Ahhhhhhhh
  4. ress to jest blądyn z różem ha ha ha
  5. zmykam lulki buziaki dla wszystkich
  6. teraz moim koniem jest łysolek ;)
  7. jeden konduktor kazał i juz prawie miałam wlepiony mandat 200 za bilet plus kara 160 i bilet dla psa wracałam z opola ale ubłagałam go bo mam legitymację kolejową i jakos odpuścił teraz więcej jeżdżę z anią samochodem i to już jest wielka różnica jestem jej bardzo wdzięczna
  8. ha ha to kofi 10 kwietnia ;) a mina że strach się bać ha ha zazdroszczę ci koni ja jeździłam prawie 10 lat teraz brak czasu i gabarty juz nie te ha ha a anioły są przynajmniej w Olsztynie dziś byłam na starówce i jeden chodził skrzydła troche postrzępione ale anioł :);)
  9. a twój margrabia jest chyba w tym samym wieku co kofi bo jak ją ogladałm na stronie p małgosi to jego tez pamietam a jeżeli chodzi o 2 grzywka to zobacz jakiego pieknego ma maluszka mola
  10. dada niko jako pies lizak i przylepiec w pociagu biega po przedziale i wszystkich kocha za to kofi siedzi grzecznie w kontenerze i wypuszczam ja jak konduktor zrobi swoją rundę a jak się pyta co tam jest to mówię że pers i mam ubaw ze wszystkimi w przedziale bo na koty nie trzeba miec biletów
  11. [URL=http://img520.imageshack.us/my.php?image=p6168817yk7mg5.jpg][IMG]http://img520.imageshack.us/img520/1473/p6168817yk7mg5.th.jpg[/IMG][/URL] te zdjęcie znalazłam na portalu nesjanki to nkio w szczecinie w stugach deszczu urzekło mnie to zdjęcie i wiecie co jak się wszystko uda to nikus zostanie tatusiem ;) jego żoną zostanie amanda iwonki jestem ciekawa co z tego małżeństwa wyjdzie bo amandzia jest drobniutka a niko mięśniak ha ha
  12. dada musisz przyjechac do mnie na kurs jeżdzenia pociagami z dwoma grzywkami niko robi za psa a kofi za kota bo jeden właściciel jeden pies tak jest w pkp ha ha
  13. jakbym miała oceniać to powiem ci tak ma fantastyczny charakter ma super włos ma fajne kontowania ,klatkę , szyję choć w tym włosie nie widać ,fajnie sie porusza jak nie skacze ha ha ma prosty grzbiet aż do bólu ale mogła by byc ciut lżejsza krótsza miec trochę inny ogon bo go z radości zakręca w precelka, ma jeszcze trochę niezwiązany grzbiet więc znam wady i zalety mojej lalki nie jestem slepo w nią zapatrzona maguś a za kciuki wielka buźka kciuków nigdy za mało ;)
  14. maguś nie skromna tylko patrzę na realia
  15. dudek co oznacza czerwony kolor w tych opisach ?
  16. Aik ja się nie czepiam bo żle czytasz to co pisze po pierwsze gartulowałam ci suńki bo udało ci się zrobić chpl ja ze swoją suką bardzo dużo jedziłam i juz straciłam wiarę że uda mi się zrobić mchpl a ile będę musiała wyjedzic żeby zrobic dorosły az nie chcę myslec i nie ukrywałam tego po drugie zajęłam 1 miejsce w gdyni więc nie mam co byc obrażona po tylu wystawach gdzie byłam z kofi 2 opisałm wystawę bo niby każdy wie jak jest ale nikt nie mówi tego głośno a jak już pisałam jeżeli było głośno i otwarcie że strony sędziny to dlaczego mam milczeć po trzecie zawsze mnie dziwi i dziwić i wkurzać będzie takie zachowanie bo ja staram się być wporządku choć to trudna droga i jeszcze do czepiania to jak pamiętam to w opolu sama macałąś mi nikiego jak zajął 3 miejsce bo jak on może mieć tyle włosa i nie jest semikiem i potem nieszczęsne jego zdjęcia na dogo więc proszę czytaj , czytaj, przemyśl ze zrozumeiniem potem odpisuj pozdrawiam
  17. ale ............i sama to zrobiłaś? ja nic mojemu mopowi nie mogę na grzywę założyć bo od razu robi sobie dreda
  18. aniu to ja wolę trochę później plisss bo w urlop bycze sie do póxna w nocy a rano spimy jak smoki :)
  19. [quote name='lalunia']Aik no gatuluję ci suńki i chyba nie umiesz czytać bo nie chodzi o oceny tylko jak fajnie było posłuchać co naprawdę się dzieje na wystawach z ust samej sędziny[/quote] AIK jeżeli gratulacje uważasz za czepianie się
  20. :evil_lol: [quote name='miniaga'][quote name='flashka-g'] Nio co ty przecież ja jestem plotkara nr jeden, czołowa reprezentantka kółka wzajemnej adoracji na dogo:evil_lol: to ja sprawiam, że atmosfera na wystwach jest ciężka i pełna złościwość. :evil_lol:[/quote] :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: bu ah ha ha
  21. mola mały jak namalowany !!!!!!!!!!! ania1 tonic to laleczka - ty wiesz ha ha
  22. dziewczyny ekstra ress ty wiesz.........:)
  23. piękne !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
×
×
  • Create New...