wrócilismy szczęśliwi i zmeczeni masakrycznie było suuuuper
gratki dla wygranych
wieeeeeeeelka buźka dla daniela za siłę w prowadzeniu samochodu
buziaki dla marcina , krysi ,angela,ress, miniagi ,kasi, matyldzie i wszystkim , z którymi miło spędziłam czas !
dzięęęękuję za trzymanie kciuków - Aniu !!!!!!! i wszystkim dobrym ludkom
ps. w domu za pogłaskanie chpl stawka 20 zł
hi hi hi hi ;)