jak umiesz nastawic dobrą datę w aparacie to gartulacje bo ja nie ,tymbardziej w pożyczonym aparacie !
i nie mam ochoty odpowiadać na tekie pytania zwłaszcza dziś
obydwie z twoją mamą macie wspaniałe pomysły kopania leżącego
(szkoda że nie wkleiłaś zdjęcia białego szczeniaczka)!
ps.tu jest data 2001r mojej kofi wtedy jeszcze na swiecie nie było a zrobiłam je ok 3 listopada 2007
[URL="http://img87.imageshack.us/my.php?image=simg8149ha1.jpg"][IMG]http://img87.imageshack.us/img87/1065/simg8149ha1.th.jpg[/IMG][/URL]