Pani wie o Ciapku ode mnie :loveu: .
Wyślę Wam numer telefonu, porozmawiajcie z Panią i zadecydujcie.
Pani jest na emeryturze, jakiś czas temu odszedł jej kilkunastoletni PON i teraz szuka jakiegoś małego kudłaczka.
Pokazywalam Pani pieski z naszego lubelskiego schronu, Pani wzięła kilka pod uwagę i miała się zastanowić nad wyborem. Ale opowiedziałam jej nieopatrznie o dogomanii, więc Pani chciała koniecznie zajrzeć, a jak już zajrzała, to pokazalam Ciapka... No i się okazało, że Ciapek najbardziej przypomina pieska, który odszedł...