Jump to content
Dogomania

havana

Members
  • Posts

    484
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by havana

  1. widze, ze zainteresowanie wystawa niewielkie :roll: a termin zgloszen juz na ukonczeniu...
  2. [quote name='Asiaczek']Termin jest do 7.3.2009 r., a liczy się data stempla pocztowego. Leć jutro na pocztę i nadaj. jak chcesz to nawet możesz nadac priorytetem:lol: I będzie OK. Pzdr.[/quote] kurcze, nie pomyslalam :roll: dzieki! :multi:
  3. czy ktos probowal wyslac zgloszenie elektronicznie? wywala mi zgloszenie online a poczta juz nie dojdzie :(
  4. Slawanka wymoscila Pajutkowi i Sabie chmurki na malamucim Psim niebie... [url]http://www.web.sla-w.com/Cheyenne/[/url]
  5. [B]Paju ['] ['] ['] [/B] biegaj za Teczowym Mostem biegaj razem z innymi mamutami w wiecznym zaprzegu ukochaj od nas Sabunie i pamietaj o Marioli, która tak Cie ukochala....
  6. 24.02.2009 r. w miejscowości Gilowice k. Żywca (woj. śląskie) znaleziono psa rasy syberian husky. (W załączniku zdjęcia) Rasa - Syberian husky Maść - wilcza Prawe oko - niebieskie Lewe oko - brązowe Wiek - około 1 rok Chciałabym bardzo prosić o pomoc w odnalezieniu jego prawdziwego właściciela. Mam w domu sukę syberiana i jak narazie oba psy się akceptuja i razem bawią. Serdecznie pozdrawiam i prosze o pomoc. Patrycja Kastelik [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [IMG]http://forum.alaskan.malamut.org/files/dsc_72021_163.jpg[/IMG] [IMG]http://forum.alaskan.malamut.org/files/dsc_71721_190.jpg[/IMG]
  7. w glowie mi sie to nie miesci :shake: decyzja o rozstaniu jest bardzo trudna i delikatna nikt nie moze tego od Ciebie wymagac ani Cie zmuszac kochasz Paja i chcesz dla niego jak najlepiej
  8. Franeczku kochany szukaj domku
  9. :shake: Pajciu, nie poddawaj sie słonko
  10. [IMG]http://forum.alaskan.malamut.org/files/dscf1520_786.jpg[/IMG] [IMG]http://forum.alaskan.malamut.org/files/dscf1528_114.jpg[/IMG] [IMG]http://forum.alaskan.malamut.org/files/dscf1525_696.jpg[/IMG]
  11. Franek, gdzie ty sie znowu chowasz?
  12. Franek, niech Ci tam nic nie gasnie! domek sie znajdzie, MUSI!
  13. choc pogoda to im raczej nie sprzyja :roll:
  14. adopcje.org przygarnijzwierzaka.pl [URL="http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,3320,Lw==.html"]Franio zosta� znaleziony na ruchliwej ul / Terrier / Adopcja psa. Og�oszenia: psy do adopcji, szukam psa, oddam psa[/URL]
  15. nie no, mysle, ze sie nie rozmysla :)
  16. pozdrawiam TZta :) nic sie nie stalo dobrze, ze sie wyjasnilo :)
  17. Pajus zaczal jesc to i dogo jako tako chodzi Ogromny calus dla nestora
  18. z ta obserwacja, to moze byc ciezko, bo to 100 km w jedna strone.... ale zobaczymy
  19. Patrz masienka jak Ty madrze piszesz :eviltong: zjem tylko kolacje to zadzwonie :cool3:
  20. mamy swoja umowe z wlascicielami podpisujemy zrzeczenie i umowa jest na mnie tu sa oba dokumenty: [url=http://adopcjemalamutow.pl/doku.php?id=pl:dokumenty]Adopcje Malamutów [pl:dokumenty][/url]
  21. No dobra cioteczki, teraz to ja potrzebuje waszej pomocy bo z Wroclawia tego nie skoordynuje :cool1: Panstwo nadal zainteresowani. Mogliby podjechac w przyszly weekend poznac ze soba psiaki i jak wszystko pojdzie dobrze to zabrac mlodego. Daloby sie to zalatwic?
  22. domek daje rade :) w prawdzie domek jest typowo "jednopsi" ro znaczy niewiele wie z czym sie je "stado" ale domek zostal w tej materii uswiadomiony :diabloti: zadzwonie do domku jutro i zapytam co oni na to wszystko aha i jeszcze pytanko, czy Borucek lubi wycieczki na wlasna lape? bo z jednej strony ogrodzenie jest "do sforsowania" ale dla psa, ktory juz to kiedys robil ;)
  23. Trzymajcie kciuki, jutro po poludniu wizyta przedadopcyjna :razz:
  24. masienka podstepna mi podeslala, wie, ze mam slabosc do klapouchych ;)
×
×
  • Create New...