Hmmm nawet ja sie czegos nauczylam :multi: Chociaz Kesi ma dopiero 5 miesiecy (jeszcze nie wykazuje checi dominacji) to wole wiedziec wszystko wczesniej. Dzieki Manu i jeszcze mam takie pytnie: ten okres w ktorym psiak zaczyna uciekac i probuje dominowac to jest w 9, 10 miesiacu zycia?? Dobrze mysle? :???: