Jump to content
Dogomania

wapiszon

Members
  • Posts

    2704
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by wapiszon

  1. Jenny 19 i tak dużo robisz. Przeczytałam to co napisałaś. Płaczę jak bóbr:placz::placz::placz: Niestety , tylko tyle...........
  2. Bądźcie dobrej myśli:loveu: Jak macie diagnozę to teraz leczenie i Saba poczuje się lepiej. Psy z chorymi nerkami mogą żyć. Jest takich psiaków sporo na forum. Trzymamy kciuki za Sabę:multi:
  3. [quote name='maggie1971']O matko biedny psiak:-(:-(, szkoda że Ci ludzie jednak nie powalczą o niego , przecież jemu nie zostało już wiele życia.........[/quote] właśnie:-(:-(:-(
  4. Cieszę się, że sunia tak dobrze trafiła:lol:
  5. A i tak wygląda na szczęśliwego!
  6. O Boże ale maleństwo! Widzę,że nie tylko ja mam szczęście do przyciągania bidulek!
  7. Śliczności!
  8. I co z tym domkiem? Ludziki zdecydowały się?
  9. Wszystkie fotki są cudne. Widać na nich ,że Nestor jest świetnym psem! Trzymam za niego kciuki. Niestety tylko tyle mogę zrobić!:shake:
  10. Ania, a czy ten psiak nie jest podobny do suni znalezionej przy torach? Obecnie Zuzi.
  11. Pani Ewa jest ANIOŁEM
  12. Edytko, pod koniec tygodnia coś podeślę. Niewiele, bo jak wiesz miałam extra wydatki.
  13. Pod koniec tygodnia prześlę. Czy na to samo konto?
  14. Lisia nazywa sie teraz Halo. Została u dziewczyn a właściwie u dziewczyny , która sie nią opiekowała. Miały one zamiar szukać domu suni ale po kilku dniach stwierdziły,że nie oddadzą jej. W domu jest wyżełka niemiecka, dziewczynki sie zaprzyjaźniły. Mama dziewczyn ma setera irlandzkiego i trzy koty. Tak więc Halo trafiła do ludzi kochających zwierzęta.:multi::multi::multi: Ola ocenia sunię na nie więcej niż rok. Pewne była to jej pierwsza cieczka. Także zakończenie z happy endem! Ale straciłyśmy domek , który chciał przyjąć na tymczas jeszcze jedną sunię po sterylce
  15. Edytko, jesteś wielka!!!!:loveu: A ja sie pochwalę,że znalazłam dom suni o której pisałam na owczarku:multi::multi::multi: http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10552429#post10552429
  16. Sunia ma dom:multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi: Wieczorem napiszę więcej!
  17. To było wiadomo,że Brajl wejdzie do łóżka. Przecież on nie jest gorszy:evil_lol:
  18. Mam trzy fotki po sterylce w telefonie i nie wiem jak je przenieść na komputer. A dziewczyny które opiekują się sunią tez mają kłopoty z fotkami.
  19. Jest problem z fotkami. A ile miesięcznie będzie kosztował hotelik?
  20. Łukasz, a może pomożesz szukać domku? Sunia jest w tej chwili niedaleko Ciebie , w Wyrzysku.
  21. Jesteście wspaniali!:multi::multi::multi::multi::multi:
  22. A pamiętacie o moim tatuażu? [FONT=&quot] 3856K ? [/FONT]
×
×
  • Create New...