Jejku Dimek yo najkochanszy pies z jakim mialam do czynienia. Co tydzien z nim wychodze na spacer i ejst doskonałym psiakiem:)
mamo_Doroto
mam pytanie czy ty przyjedziesz do schroniska bo jak tak to zabralabym Dimka szybko na spacer pzred podroza i bym sie z nim pozegnala....
Jak tylko dostaalm info od kolezanki na gadu ze Dimek bedize mieszkał u Ciebei w Malborku to tak sie ucieszyłam że szok!! Łza mi spłynęła ze szczęścia . Zycze szczescia z ukochanym Dimkiem:)