Jump to content
Dogomania

nati_92

Members
  • Posts

    1657
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by nati_92

  1. Baaa! On wyglada o wiele lepiej niz na samym poczatku kiedy watek został załozony
  2. Faraon dasz rade!! wierzew Ciebie
  3. ajaj:) sliczny Dingulec:evil_lol:
  4. a u mnie w schronie identyczny pies jak Shrek powoli pzrestaje juz na mnie szczekac chyba sie powoli przyzwyczaja ze chcem mu pomoc;)
  5. [IMG]http://img146.imageshack.us/img146/9210/schowek01qg2.png[/IMG] Widac jak mu sie dobrze spi
  6. Sorki ze nie pomagam wam w ogloszeniach ale teraz nie mam ostatnio duzo czasu:( dziekuje wam za te wszystkei ogloszenia
  7. Co tam słychac u mojego ukochanego Dimka??
  8. Ludzie czemu zaglada tu tylko 6 osób: ja, Radek, pzryjaciel_koni, Psocia_Wegusia, pzremas-ol i patch75 nikt iwecej potrzebujemy ludiz ktorzy pomoga
  9. no tylko przydaloby sie dimkowi kaganiec nalozyc
  10. POdnosze Fina i czekamy na domek
  11. Dingo czeka na domek:)
  12. [quote name='kate89']Myśle ze godzenie psów w domu nie wchodzi w grę, bo oba pieski bronią swojego terytorium a w dodatku dim pieków nie lubi wiec proponuje konfrontacje na terenie neutralnym, na dworzu najlepiej. Moja suczka tak samo piesków nie akceptuje bez względu na płeć i była oswajana z psami na dworzu. Miała wydaną komende siad i siedziała sobie a kilka razy chodził dookoła niej pies i jakoś tak stopniowo sie przyzwyczajała. Moze lepiej od tego zacząć[/quote] Kasia nie zapominajmy ze Dimek nie zna komend
  13. wciąż czekamy na ciepły domek dla Lordzika
  14. Bosik ma banerek u trzech osob w podpisie;) i nadal suzka domku W tym tygodniu moze kupie cufrowke wtedy pzrynajmniej raz na miesiac beda new fotki
  15. Dorothy jednego nei rozumiem on jest u ciebie na tymczasie tak??
  16. no tow idze ze tytul zmieniony wiec dingo dalej szuka domku
  17. Togo dalej czeka na domek nies tety nowych zdjec nie ma bo aparat sie zapodział
×
×
  • Create New...