[quote name='rybon36']hej, jestem, co tam w skrócie, doczytałam, że ktoś zadzwoni do mnie w tyg żeby ustalić termin przyjazdu Dimka, czy tak?[/quote]
Rybon tak pani dyrektor bedzie dzwonić:)
[quote name='przemas-ol']Shannonek był wczoraj ze mną, z Kasia oraz ze swoim kolegom z boxu Dimkiem, na dlugim spacerku po lesie. Był taki wesoły. Troszke z nim pobiegałem i pokarmiłem psimi smakołykami. To naprawde cudny pies :loveu: On jest warty kochania. Gdubym mógł już dawno by mieszkał u mnie, no ale warunki na to nie pozwalaja :-([/quote]
Dimkem?? Mamy drugiego Dimka w schronie?? pierwsze slysze
[quote name='dusje']Hej Nati!!! i jak Dimek Wspanialy? Juz niebawem chopak otrzyma dyplom i idzie do pracy. Nie cieszysz sie?:lol:[/quote]
A czemu miałabym sie nie cieszyć?? Oczywiście że się ciesze
Byłam dzis z Porot na spacerku radosny grzecznie nałożył smycz..:evil_lol:
Potem grzecznie szedł na smyczy, był tylko nei grzeczny kiedy szukałam obrozy niecierpliwił sie spacerku:loveu:
Nawet miał bliski test na koty bo obok niego pzreszły dwa spojrzał na nie i odwrócił głowe wdruga strone tak więc na 100% na nie nie reaguje:evil_lol:
Kiedy obok pzrechodziła grupka ludzi to pchał się do nich żeby go poprzytulali:loveu:
Nie wystarczyłam ja....:)
A jaka miał radość jak go czesałam szczotką...:loveu: