[quote name='rybon36']posłuchajcie drogie cioteczki a jakby zrobić tak: poszukać na dogo albo w necie osoby, która powiązana jest z dogoterapią,a która jest psim maniakiem, poprosić ją o umożliwienie przebadania psa pod względem psychiki ale tak, żeby ktoś był się w stanie pod tym podpisać, następnie zrobić spis domów małego dziecka albo domów dziecka i rozesłać plakat z jego dossier. jeśłi ktoś profesjonalnie zrobi taki plakat i wklei się skan takiej recenzji o psie, to napewno ktoś, kto lubi zwierzęta i ma tez pod opieka dzieci zgodzi się go przyjąć, może jakieś dzieci niewidome albo z innymi problemami... tu nie chodzi o to aby Dim zdał na dogoterapię ale żeby ktoś odpowiedzialny i znający sięna rzeczy wydał opinię na temat jego psychiki i predyspozycji , gdzie najlepiej sprawdziłby się. Co Wy na to. To można zrobić małym nakładem finansowym.Prawie żadnym w zasadzie.[/quote]
No wiec tak Ania dowiadywała się już kiedys i powiedzieli jej ż e ze względu na wieki na to ż epies nie lubie psów-samców oraz kotów nie wiadomo czy nigdy mu nic nie odbije bezsensuno ale jelsi warto probowac to mozna by sprobowac tak jak mowi rybon