[quote name='dusje']Toz my sie juz dawno nie martwimy o naszego Brylancika. Ale mama Dorota wystawia cierpliwosc na wieeeelka probe:evil_lol: Zdjecia chcem obejrzec, gdzie one sa? Nie daj nam czekac matka i dawaj co na kompa do radochy i ku pokrzepieniu serc:lol: No chyba ducha predzej wyzione nim obejrze to szczescie na pokojach:evil_lol:[/quote]
tak ja tez chcem widziec te fotki
pzreciez to "moj" Dimek:)