-
Posts
1920 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Benia-b
-
Mastif neapolitanski. Zabiedzony, juz w super domu.
Benia-b replied to monika55's topic in Już w nowym domu
Bardzo proszę zamów pojedynczy worek-a jeśli brakuje-napisz ile trzeba dosłać. -
Mastif neapolitanski. Zabiedzony, juz w super domu.
Benia-b replied to monika55's topic in Już w nowym domu
Naprawili -dziś mi naprawili:sweetCyb: Przepraszam, ale zablokowało mi się forum i nie mogłam wejść... [B]Ada-jeje[/B]-bardzo Cię proszę-prześlij worek tego samego brita za pozostałą Niuńkową kasę, na ten sam adres. Nie powinno zabraknąć-ale gdyby jednak-napisz ile potrzeba dopłacić. [B]Vega17[/B]-widziałam tę sunię już na molosach-czyli mastiniarze już wiedzą-na pewno nie odmówią pomocy. -
Mastif neapolitanski. Zabiedzony, juz w super domu.
Benia-b replied to monika55's topic in Już w nowym domu
[quote name='AnetaA']A jak sprawa finansowo? czy nie potrzeba zrzutki na karmę zrobić?[/QUOTE] Niuniek potrzebuje jeszcze jednego worka RC intenstinal. [url]http://www.krakvet.pl/royal-canin-intestinal-14kg-p-849.html[/url] Cudnie by było-jakby udało się dozbierać tyle, aby na te karmę wystarczyło.... -
Mastif neapolitanski. Zabiedzony, juz w super domu.
Benia-b replied to monika55's topic in Już w nowym domu
[quote name='monika55']Ja ich nie znam. /kosztow/ Faktura miala byc poslana na Fundacje.[/QUOTE] ..a możesz zapytać tego Pana, który przewoził? Mnie nie musi chciec powiedziec, bo ja nie z Fundacji.. -
Mastif neapolitanski. Zabiedzony, juz w super domu.
Benia-b replied to monika55's topic in Już w nowym domu
Pierwszą nie-ale potrzebny będzie jeszcze jeden worek. -
Mastif neapolitanski. Zabiedzony, juz w super domu.
Benia-b replied to monika55's topic in Już w nowym domu
Proszę napiszcie ile wyszło za transport? Chciałabym (znaczy Krzyś by chciał) jeszcze jedną karmę specjalistyczną zamówić i nie wiem, czy wystarczy.. -
Mastif neapolitanski. Zabiedzony, juz w super domu.
Benia-b replied to monika55's topic in Już w nowym domu
[quote name='clockwork']przypadłość dogo- cenzura innych psich forum :angryy::angryy: podczytywałam dzisiaj:siara: - szczęściarz z tego Neosia vel....??? imie nadane??? :cool3::cool3: jak daleko faflun wyemigrował???? [URL]http://www.forum.molosy.***pl/showthread.php?t=2218&page=278[/URL] [FONT=Arial][B]jak zwykle- skasować gwiazdki *** sprzed[SIZE=4] [COLOR=Red]pl [/COLOR][/SIZE][/B][/FONT][/QUOTE] Neoś może Niuniusiem zostanie, albo Irusiem?:evil_lol: Krzyś mieszka w okolicach Bełchatowa-czyli kawałeczek...-ale jakby pomocy potrzebował skrzykniemy się-transport sprawdzony już mamy i to bezpiecznie dużym busem i w drogę:evil_lol: -
Mastif neapolitanski. Zabiedzony, juz w super domu.
Benia-b replied to monika55's topic in Już w nowym domu
Krzyś ma wątek swoich psów na molosach i można już oglądac nowe fotki chudzinki: [URL]http://www.forum.**********/showthread.php?t=2218&page=278[/URL] Nie wiem, jak zwalczyć te gwiazdki:mad: Bardzo proszę-podajcie kwotę za transport, abym mogła rozliczyć na molosach wpłaty na Neo. -
Mastif neapolitanski. Zabiedzony, juz w super domu.
Benia-b replied to monika55's topic in Już w nowym domu
I z nowego domku-zapoznanie z Fisią: [URL=http://img443.imageshack.us/i/88312614.jpg/][IMG]http://img443.imageshack.us/img443/7181/88312614.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img232.imageshack.us/i/97926973.jpg/][IMG]http://img232.imageshack.us/img232/1757/97926973.jpg[/IMG][/URL] -
Mastif neapolitanski. Zabiedzony, juz w super domu.
Benia-b replied to monika55's topic in Już w nowym domu
Dzięki wielkie za fotki!!! Pies dotarł cały i zdrowy!!!:multi::multi: Krzyś szczęśliwy, Neoś też, już zapoznany z mastinką Fiśką i zaczyna się dla niego nowe życie.. Oj zadbają o niego-bedzie miał jak pączek w maśle!! Kochani-bardzo, bardzo jeszcze raz wszystkim dziekuję za pomoc!!!!!!!!!!!!!:modla::modla::modla: -
Mastif neapolitanski. Zabiedzony, juz w super domu.
Benia-b replied to monika55's topic in Już w nowym domu
[URL="http://img535.imageshack.us/i/img3416f.jpg/"][IMG]http://img535.imageshack.us/img535/5673/img3416f.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img265.imageshack.us/i/img3378j.jpg/"][IMG]http://img265.imageshack.us/img265/3618/img3378j.jpg[/IMG][/URL] -
Mastif neapolitanski. Zabiedzony, juz w super domu.
Benia-b replied to monika55's topic in Już w nowym domu
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:multi::multi: taaaakkkkk.... mam to na codzień :multi::multi: wszędobylskie gluciory :loveu::loveu: kocham za to mojego psa :roll::diabloti::diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :multi::multi::multi: benia daj linke na moloski :cool3::cool3: a foty dzisiejsze- MIODZIO!!!! a jak żeberka już ładnie zakryte, jak się zaokrągla faflun kochany :multi::multi: dzięki kochane!!!! dzięki!!!!:Rose: a ja miałam znajomą zainteresowaną, ale ze Szwecji, więc.......... odpada..... :shake::shake: [/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] Tu nawet się linka nie da się wrzucić:shake:-gwiazdeczki mi wyskakują:angryy: O nie......do Szwecji nie oddamy-kto by nam foty grubasa wysyłał?:roll: ...a tak Neoś bedzie na bieżąco fotografowany i zobaczymy jak sie zmienia:loveu: Krzysiek to chyba Neo razem z Shanti bedzie musiał zaadoptowac:evil_lol:-bo pies patrzy w Nią jak w obraz-zakochany totalnie!! ..a jak ją dziś pięknie obglucił-cud miód orzeszki:evil_lol:-normalnie szczęściara:loveu: Koopy są cudne! Ujednolicona dieta ustabilizowała olbrzyma-bardzo dziękuje wszystkim , którzy opiekują sie nim na miejscu w schronisku -to dzięki Wam brzuchol się uspokoił i boczki zaczynają się zaokraglac! Jeszcze kilka fot Wam wrzucę: [URL="http://img442.imageshack.us/i/img3383.jpg/"][IMG]http://img442.imageshack.us/img442/1717/img3383.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img185.imageshack.us/i/img3392.jpg/"][IMG]http://img185.imageshack.us/img185/1958/img3392.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img51.imageshack.us/i/img3398ze.jpg/"][IMG]http://img51.imageshack.us/img51/5052/img3398ze.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img405.imageshack.us/i/img3405v.jpg/"][IMG]http://img405.imageshack.us/img405/6996/img3405v.jpg[/IMG][/URL] -
Mastif neapolitanski. Zabiedzony, juz w super domu.
Benia-b replied to monika55's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ada-jeje']Benia Ty nie klam ze to z dzisiejszej wizyty, :shake: skad tyle sniegu zescie nanosily. :evil_lol:[/QUOTE] Całą noc spadał na nas:placz:-wyjechac z domu się nie dało-znowu trzeba było na łopacie latać:mad: -
Mastif neapolitanski. Zabiedzony, juz w super domu.
Benia-b replied to monika55's topic in Już w nowym domu
Na dowód, że Neo się cieszy, że już jutro wyrusza w drogę po lepsze życie -kilka fot z dzisiejszej wizyty:loveu: [URL="http://img10.imageshack.us/i/img3380s.jpg/"][IMG]http://img10.imageshack.us/img10/23/img3380s.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img294.imageshack.us/i/img3382s.jpg/"][IMG]http://img294.imageshack.us/img294/9615/img3382s.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img13.imageshack.us/i/img3358o.jpg/"][IMG]http://img13.imageshack.us/img13/7683/img3358o.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img62.imageshack.us/i/img3362a.jpg/"][IMG]http://img62.imageshack.us/img62/3889/img3362a.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img709.imageshack.us/i/img3364z.jpg/"][IMG]http://img709.imageshack.us/img709/6628/img3364z.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img690.imageshack.us/i/img3371k.jpg/"][IMG]http://img690.imageshack.us/img690/770/img3371k.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img43.imageshack.us/i/img3390sw.jpg/"][IMG]http://img43.imageshack.us/img43/9585/img3390sw.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img146.imageshack.us/i/img3393r.jpg/"][IMG]http://img146.imageshack.us/img146/1016/img3393r.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img52.imageshack.us/i/img3412os.jpg/"][IMG]http://img52.imageshack.us/img52/7898/img3412os.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img694.imageshack.us/i/img3418d.jpg/"][IMG]http://img694.imageshack.us/img694/4571/img3418d.jpg[/IMG][/URL] -
Mastif neapolitanski. Zabiedzony, juz w super domu.
Benia-b replied to monika55's topic in Już w nowym domu
[quote name='Krokiecik']A jak obwąchuje rękę, to zostawia na niej takie dziwne coś:evil_lol:[/QUOTE] Nie "coś" tylko najprawdziwszego mastinowego gluta:diabloti: ...więc szybko przekazuję dobre wieści... Neo w środę jedzie do domku, o jakim mu się chyba nawet nie śniło:multi::multi: Domek bedzie DT tak długo-jak długo to bedzie potrzebne.....a może i dłużej:razz: ....więcej informacji jest na molosach- bo dostanie się na dogo graniczy z cudem:mad: Bardzo , bardzo dziękuję wszystkim za pomoc!!! :Rose: -
Mastif neapolitanski. Zabiedzony, juz w super domu.
Benia-b replied to monika55's topic in Już w nowym domu
[quote name='wilczek007']co??No nie. Moze sie boi ze on chory?[/QUOTE] Przy tym psie jest więcej pracy-bo karmienie nie dwa, a cztery razy dziennie, i musi przyjechac wet- ale nawet opcja zapłaty za wizyty weta nie pomogła.. -
Mastif neapolitanski. Zabiedzony, juz w super domu.
Benia-b replied to monika55's topic in Już w nowym domu
Wczoraj nie udało mi się wejśc na dogo-więc dziś przekazuję niedobre wieści... ..udało sie nam psa wtarabanić do samochodu-nie bylo to łatwe, bał się okropnie, ale w koncu wszedł.... Zawieźliśmy go do hoteliku, gdzie miał umówione "tuczące wakacje"- jednak właściciel nie zgodził sie przyjąc psa w takim stanie wychudzenia....twierdzil, że nie miał pojecia , że pies tak wyglada ...więc z powrotem wróciliśmy do schronu... -
Mastif neapolitanski. Zabiedzony, juz w super domu.
Benia-b replied to monika55's topic in Już w nowym domu
[quote name='demi']bo wiesz kogo ja miałam na mysli;> dla mnie pies to pies, a taka ciapa to już w ogóle rarytas:D[/QUOTE] ...ale ta ciapa ma mieć docelową wagę na pewno powyżej 80kg i przerwała na moich oczach skórzaną smycz będąc obecnie "workiem kości"-więc tyci się różni od bordosia...:evil_lol: Skór w samochodzie nie było-ale charakter dośc podobny:roll:....z tym, że ja przygotowana byłam,(i schron też) , że jakby co moga zawrócić..szybko się uczę:roll: -
Mastif neapolitanski. Zabiedzony, juz w super domu.
Benia-b replied to monika55's topic in Już w nowym domu
[quote name='demi']to kogo wyście tam wysłali po faflaka;> co;>? hehe :)[/QUOTE] [B] Demi[/B]-u nas takie psy na drzewach nie rosną-więc ludzie nieprzyzwyczajeni do widoku taaaaakiego psa. Pies kojarzy się z czyms małym i dziamgoczacym, a nie kuniem z barytonem:diabloti: -
Mastif neapolitanski. Zabiedzony, juz w super domu.
Benia-b replied to monika55's topic in Już w nowym domu
[quote name='Atrisko']Wy tu gadu, gadu a Neo dalej siedzi w schronie....cioteczki wóz trzeba wuiększy skombinować albo klatkę mniejszą... czy naprawdę nie da się bezpośrednio na tylne siedzenie? Próbowałyście???[/QUOTE] Do bagażnika próby wsadzenia nie było-bo samochód nie miał kratki i wlascicielka pojazdu na widok psa zrobiła taaaaaakie oczy, że nie było mowy o tym, żeby w ogóle próbowac:p -
Mastif neapolitanski. Zabiedzony, juz w super domu.
Benia-b replied to monika55's topic in Już w nowym domu
[quote name='demi']ja bym pomogła, bo u mnie cała 5 by sie takich w aucie zmieściła, ale ja z wro :( Kurcze, odpicowała bym tą pyze jak Agusia ddb, lifting był by jak ta lala, i tylko te fafle całować:D Na pewno ktoś sie znajdzie z okolic kto pomoże ciapkowi[/QUOTE] [B]Demi[/B]-a czy Ty możesz mnie nie( ****:mad:) Wsiadaj w psiowóz i dawaj do nas:razz:(Agusiową rodzinkę poznasz) Wiesz że ze mnie niezły GPS-więc doprowadze Cię bezbłędnie:evil_lol: Tym razem ilośc kilometrów okreslę z dokładnością do jednego. Kombinujemy jak się da-świeci światełko w tunelu ... Najważniejsze-psu się krzywda nie dzieje-ma apetyt koopy coraz lepsze-będzie dobrze! -
Mastif neapolitanski. Zabiedzony, juz w super domu.
Benia-b replied to monika55's topic in Już w nowym domu
Pies nadal w schronie. Klatka nie zmieściła się do samochodu-więc potrzebny jeszcze większy samochód. -
Mastif neapolitanski. Zabiedzony, juz w super domu.
Benia-b replied to monika55's topic in Już w nowym domu
[quote name='AnetaA'][URL]http://lodz.dev.szerlok.pl/oferta/mastino-napoletano-IDlza.html[/URL] w tej pseudo widzę czarna chudzinę... :angryy:[/QUOTE] Na tych fotach matka dzieciaków jawi mi się jak jako pręgowana-a to chyba dośc rzadka cecha u mastino. -
Mastif neapolitanski. Zabiedzony, juz w super domu.
Benia-b replied to monika55's topic in Już w nowym domu
[quote name='Atrisko']No to mnie nic innego nie pozostaje tylko już kciukasy zacisnąć....i trzymać, mocno trzymać... Powodzenia cioteczki...dacie radę....[/QUOTE] Trzymaj mocno!!! Zbyt pieknie sie wszystko układało-teraz czas górki pokonac... -
Mastif neapolitanski. Zabiedzony, juz w super domu.
Benia-b replied to monika55's topic in Już w nowym domu
[quote name='demi']zaznaczam wątek[/QUOTE] Czyżbyś miała ochotę na śliniaka?:cool3: [B]Ewusku[/B]-ten pies nie nadaje się do transportu osobowego-nawet na prochach przewóz do schronu był utrudniony. Jakby było inaczej-sama bym go zawiozła. Shanti bedzie się starała o wypożyczenie klatki , samochód juz jest-nasza( bordoża)Kinia załatwiła koleżankę z Kangoo-jutro między 15-16 mają podjechac do schronu i wyruszyć do Cieszyna... Trzymajcie mocno mocno kciuki!!! Nie wiadomo, czy pies zechce wejśc do klatki, jak klatki nie bedzie czy wejdzie do samochodu, i co bedzie podczas jazdy... [B]Shanti[/B]-jakby co-śpiewaj, tańcz, zrób striptiz (tylko taki mały co bys nie zmarzła):evil_lol:-nam pozostało tylko wspierać Cie psychicznie w "walce" o klatkę..