Jump to content
Dogomania

Benia-b

Members
  • Posts

    1920
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Benia-b

  1. [quote name='PaulinaT']Nie rezygnuj. Nie zawsze jest tak jak z Joyem - patrz chociażby jamniora Pluto - i nie zawsze trafia się na taki beton.[/quote] Dokładnie-nie rezygnuj! ...a tacy ludzie zdarzają się coraz częściej i zaczynam się obawiac, że to nasza wina..paradoksalnie-ale tak jest, bo za szybko czasami działamy i ludzie nie zdają sobie sprawy z tego, że wyadoptowanie psa to nie kaszka z mleczkiem-bo za nich odwalana jest ta najcięzsza -najgorsza robota i kosztowna robota. Dokładnie w tej chwili przerabiamy podobny przypadek. Pan powiedział komus, że sunię na Paluch odda, więc do trzech godzin(łańcuszek powiadomień działa rewelacyjnie) juz wiedział, że jest osoba chętna...I jak doszło co do czego-nowa pańcia już do psa przyjechała się zapoznać(dośc sporo kilometrów)- kazali czekac tydzień na decyzję, czy jednak w ogóle będą oddawać, czy nie...
  2. [quote name='jaco-placo']Benia to o tej suni dzis przez telefon rozmawialiśmy.Zakręciłas sie?:loveu:[/quote] Wiem, że o tej, ale Agniesia o innej myslała...teraz to już się zakręciłam:evil_lol: ...a "rozmawialiśmy" to za duzo powiedziane:placz:-zasięg u mnie bedzie dokładnie za 16 dni:diabloti:-wtedy dopiero bedziemy mogli normalnie porozmawiać...
  3. [quote name='Inez de Villaro']Mnie się zdaje, że Benia już o tym wie...[/quote] Nie wiem o tej-wiem o drugiej-ale tam własciciele sie mają zdecydowac do tygodnia, albo może już dziś podejmą decyzję (dom już na 99% jest), bo też jak dochodzi co do czego, to sie wycofują....
  4. Dzięki Madallena za namiary-sytuacja opanowana;). Jak tylko sunia bedzie "u nas" załozymy jej wątek.
  5. Bardzo prosze-daj mi namiar na [B]coronaaj[/B]! Jak sunia trafi na Paluch-bedzie po ptokach-nie wydadza nam jej ..
  6. Do boju ciotki:diabloti: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f99/ubranka-dla-psow-cz-ii-dla-emilki-do-4-10-a-147518/#post13045896[/url]
  7. Ja się bardziej cieszę, że mi ją oddałyście:loveu: Nie można jej nie kochać-bo ona kocha całą swoja malutką psią osobą:loveu: [URL="http://img23.imageshack.us/i/pict0097xc.jpg/"][IMG]http://img23.imageshack.us/img23/6290/pict0097xc.jpg[/IMG][/URL]
  8. Dokładnie:eviltong: Pilnuję jak oka w głowie-rozdzielam, wymieniam, zamieniam, ale choć jeden wypad musi być wspólny-bo energia ją roznosi:diabloti:
  9. Majka doszła do wniosku, że najwyższa pora ujawnić wszystkie swoje choroby:roll: ...i ujawniła...przestając poruszać tylnymi łapkami. Po serii fotek już wszystko pod kontrolą i Majka wraca do poprzedniego stanu-czyli suni z ADHD. Mamy zwyrodnienia w kręgosłupie, i jedno biodro mocno dysplastyczne(maleńka główka i długaśna szyjka)-jesteśmy po drugim podaniu kwasu hialuronowego i aby chronic trzustkę i wątrobę wcinamy homeopaty. [URL="http://img257.imageshack.us/i/pict0006kk.jpg/"][IMG]http://img257.imageshack.us/img257/1983/pict0006kk.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img2.imageshack.us/i/pict0025gx.jpg/"][IMG]http://img2.imageshack.us/img2/4200/pict0025gx.jpg[/IMG][/URL]
  10. Maksiu dalej bezdomny-ma mało czasu:shake:
  11. Maks się przypomina-może jedank czyjeś serducho podbije:loveu:
  12. Zobaczcie jaki jestem malutki:loveu:
  13. Maksiu-pokaż się-może Cię ktoś wypatrzy..
  14. Moja pamięc pojemna..acz krótka:evil_lol:...to Demi molestowana, w końcu przypomniała sobie, że była jeszcze jedna rodzina chętna na bordoga-jak zakończy swoje sprawy, może uda jej sie odszukać kontakt do tych ludzi.
  15. Nie ma odzewu:shake:-nikt nie chce malucha, a on taki sympatyczny!!!
  16. Prawdziwy kundelek królewski:loveu:-kto zechce małego arystokratę??
  17. Nikt Cię nie chce:shake:, a Ty taki malutki i mało kłopotów bedziesz sprawiał...
  18. Mały szukaj domku-niech Cię wypatrzy jakas dobra dusza!
  19. Podesłałam Joya Demi-miała jakiś czas temu rodzine, która chciała zaadoptowac bordoga .(przy sprawie Agisa) Ludzie byli przewrażliwieni na punkcie chorego serducha , bo zeszły im dwa bordosie na serce i bardzo to przezyli... Może oni rozważą adopcję-ale wtedy na pewno włascicielka bedzie musiała zrobić badania serca przed adopcją. Tu jednak bylibyśmy pewni, że pies nawet jak niekastrowany, to nigdy nie bedzie krył.
  20. Z wiadomości od Malibu-czystośc utrzymuje, nawet jak łazi po domku, załatwiać się wychodzi na zewnątrz, do kota ma obojętny stosunek-widziała jak kot sasiadów obok niego przechodził i nie było spięcia, ludzi kocha,nie ma w nim grama agresjji, Malibu ma dwuletnią wnusię, żadnej krzywdy absolutnie jej nie robi, tylko niszczy, jak nikt nie widzi, wynosi zabawki wnuczki z domku i rozgryza w minutę. Nie jest dziamgotem-nie ujada bez powodu, tylko jak się coś dzieje-zostawał sam na działce jak jechali na zakupy i nie piszczał, nie szczekał.. Tyle udało mi się dowiedzieć.
  21. Województwa -wszystkie chyba..
  22. Puchata kuleczka-malutki-do kochania-nikt go nie chce?
×
×
  • Create New...