Jump to content
Dogomania

CASIA&ttb

Members
  • Posts

    1079
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by CASIA&ttb

  1. Dziękujemy ZDROJKA,z mojego bazarku na astowym forum tez 30zł sie uzbierało,najgorsze jest to że Ramirez ma jeszcze 480zł długu za hotel... :(
  2. uszy nie są leczone z powodu braku środków na weta :(-pies cierpi a nie jesteśmy wstanie mu pomóc gdyż nawet u Swojego weta już mamy dług za leczenie różnych bid...
  3. przejmuję chwilowo władanie galerią Mrówczych dzieci... :) co ta czarna paskuda wyprawia-Fana zdegustowana zachowaniem czarnego wieśniaka.. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img502.imageshack.us/img502/6231/malta18listopad135hh6.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/g.php?h=502&i=malta18listopad135hh6.jpg][IMG]http://img502.imageshack.us/img502/6231/malta18listopad135hh6.e51f393f6e.jpg[/IMG][/URL] a teraz troche dzieciaków Mrówy [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img249.imageshack.us/img249/4555/malta18listopad138kv8.jpg[/IMG][/URL] na dzisiaj tylko te dwie bo serwer z fotkami mnie olał i nie chce ze mną współpracować... :angryy::mad:
  4. [quote name='Rinuś'][I][B]hmm a ja mam jeszcze jedno pytanie... czy suczki z cieczkami również mogą jechać?bo wiecie słuchanie słuchaniem,ale pies za instynktem już może polecieć...:shake:[/B][/I][/QUOTE] raczej nikt nie będzie tak niekumaty żeby przyjechać na zlot gdzie jest tyle psów z cieknąca suką bo wiadomo jak to sie skończyć może-pomijam już wiecznie nakręcone i rozbuchane testosteronem samce...
  5. ja żałuje że raczej na 80% nie będzie mnie na zlocie... :( bardzo fajnie spędzone 5dni w super towrzystwie i pięknej okolicy
  6. [quote name='KaRa_']A teraz tak poważnie, taki zlot nie wygląda jak jakiś obóz kolonijny, tam każdy żyje własnym życiem, a nie bawimy się czy coś, to raczej wygląda od 18pijemy kończymy w nocy spimy do południa, później każdy robi to co lubi. I jedna ważna rzecz. ŁAGODNE psy, nie ma a bo ona suczek nie lubi wiec może je chłapnąć zębami czy coś;). Nie ma co narażać psów innych i swoich i narobić sobie problemów.[/QUOTE] łagodne psy czyli mordercza Figa pit bull :evil_lol: ,Kara ucałuj Duka w kudłatego mordulca :loveu:
  7. [quote name='darunia-puma']po wszystkich za i przeciw stwierdzam ze nie warto jej podawac wrocilam do royala dla obu moich psow,cena praktycznie taka sama a wartosci odzywcze nieporownywalne[/quote] [B][ciach - niezgodne z tematem][/B] przez chwile sie zastanawiałam nad Profilum ale skład i firma mnie nie przekonują wogóle...
  8. [quote name='Hakita']No właśnie - Austria, coś mi ta Szwajcaria nie leżała...:lol: Dziękujemy Casia i Figa serdecznie...:loveu::loveu::loveu: A na Mrówe poczekamy ;) Jeżeli możesz to napisz proszę cuś więcej :)[/QUOTE] cuś więcej to tylko tyle że psiak przez całą podróż przez 3 państwa przespał,na granicach nie mieliśmy żadnych problemów-żaden z celników nie chciał sprawdzać chipa czy zaglądnąć czy oby napewno mamy psa.Na miejsce dotarłyśmy po 23-ciej w piątek,ciężkie warunki na drodze+nieznajomość transy i zero postojów(oprócz tych na siusiu) spowodowały że i tak te 15h to dobry czas jak na tak długą podróż to tyle,reszte uzupełni Mrówa jak znajdzię chwile...
  9. [quote name='Hakita']Aaa!!! Zapomniałam napisać, że wczoraj Mrówa pojechała do Szwajcarii (chyba :roll:) zawieść Barneja. Niestety szczegółów (co, gdzie i jak) nie znam...:shake:[/QUOTE] do austrii wiozłyśmy Barneja,po 15h w trasie psiak był w nowym domku Mrówa nie ma dostepu póki co do neta(po weekendzie powinna być) więc odrobina cierpliwości :mad: :evil_lol:
  10. Impra była bardzo udana a Finia zmęczona i szczęśliwa :D to taki mały suprais ode mnie [URL=http://imageshack.us][img]http://img89.imageshack.us/img89/4883/malta18listopad137eo1.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img89.imageshack.us/img89/2605/malta18listopad175me7.jpg[/img][/URL] PS. mrowa super masz avatar!!
  11. [quote name='A_Cichy']Witam wszystkich, ramirez ma się dobrze, rana na głowie jest już prawie cała porośnięta nową sierścią i niewidoczna. Jest już gotowy na przeprowadzkę do nowego domu. Mamy nadzieję że się szybko znajdzie. Odnośnie jajek :-) to ja nie widzę żadnego powodu aby go ich pozbawiać. O ile sterylizacja suk ma swoje medyczno-populacyjne powody i nie ma dużego wpływu na zmianę zachowania i osobowości suczki to kastracja zmienia psa bardzo. W przypadku Ramireza nie ma potrzeby stępiania jego chrakteru. Całą swoją energię wkłada w bieganie i skakanie. Postaram się o fotki w najbliższym czasie. Pozdrawiamy Adrian i Ramirez[/QUOTE] może TY nie widzisz powodu dla którego Ramirez będzie kastrowany ale ta decyzja nie należy do Ciebie a Ramirez przed adopcją będzie "bezjajowy" :evil_lol: Pozdrawiam i Dziękuje za super opiekę nad Ramirezem :loveu:
  12. :crazyeye: no widze nawet Swoją kundlice na fotkach,czy mogę prosić o nie w większym rozmiarze na maila??
  13. [quote name='A_Cichy']A z jakim psem mamy do czynienia? Jakież to fakty z jego życia napawają grozą niektóre użytkowniczki. Chyba zacznę wchodzić do kojca w ringo :diabloti:[/QUOTE] wchodź do kojca na golasa nawet ale nie zapomnij że Ramirez jest psem już ukształtowanym i to że w chwili obecnej nie wykazuje pewnych cech nie oznacza że taki z niego aniołek-pies jest w nowym środowisku,po zabiegach chirurgicznych i potrzebuje czasu żeby odzyskać równowagę psychiczną.Ja mu życze z całego serca tego żeby pozostał takim kochanym ciapkiem i znalazł swój kąt u człowieka który będzie go traktował tak dobrze jak robisz to Ty,niech wkońcu zobaczy że człowiek nie tylko potrafi krzywdzić ale że kocha i nie pozwoli zrobić mu żadnej krzywdy. pozdrawia użytkowniczka z pit bullem i amstafem po przejściach ;)
  14. fotków brak wieści są następujące:Max jak każdy dobrze wychowany młodzieniec nie sprawia żadnych problemów Michałowi i reszcie rodziny-w ciągu dnia lata po ogrodzie ze swoją ukochaną oponką a jak Michał wraca z pracy to idą na pola(zaraz koło domu mają piekne tereny do biegania) :)
  15. bazarek dla Fuksa-sorki ale nie mogę czekać na odpowiedź od Was bo musze wkońcu sie położyć spać ->[url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=84276[/url]
  16. CASIA&ttb

    frisbee

    maniacy talerzyka prosze zajrzyjcie tutaj -> [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=84276[/url] prosze pomóżcie uratować życie i zdrowie psiaka a przy okazji posiądziecie we władanie frisbee którego nie kupicie nigdzie :)
  17. no to już jest jak na parę dni za dużo jak dla mnie,najpierw ja znajduje wyrzuconą z samochodu maleńką suczke a teraz Fuks... :( ,to może obrazować co sie dzieję w tym naszym cholernym mieście(wałbrzych) mam w domu 10 talerzyków (frisbee) z logo danona(actimel) może na bazarek je wrzuce a kasa pójdzie na pomoc dla Fuksa,dziewczyny co Wy na to?? [B][COLOR="Red"]EDIT[/COLOR][/B] [B][COLOR="Blue"]czy Fuksowi jest potrzebna krew,stracił jej dużo w czasie walki i jest słaby a moja suka juz oddawała krew i może to zrobić w każdej chwili!!![/COLOR][/B]
  18. pies jest wykastrowany czy nie,pewnie czuje gdzieś w pobliżu suki z cieczką i stąd takie zachowanie,ignorowac psa jak tylko sie da i nic więcej nie pomoże-wkońcu mu sie znudzi to jak zobaczy że nikogo nie interesują jego wyczyny i nie ma zainteresowania nim [COLOR="Navy"]EDIT[/COLOR] Rita co z lokalem od miasta dla siedziby SdZ,coś mówiłaś że oddział wałbrzyski ZK nam pomoże,coś już wiadomo...??
  19. pięknyyyyyyyyyyyyyyyyy i szczęśliwy Serdeczne pozdrowienia z wałbrzycha :)
  20. [quote name='ziuta-23']No i nie padało........a fotek nadal nie ma :mad: :mad: :evil_lol:[/QUOTE] ano nie padało ale nie padam na twarz(3 tydzień nocek w pracy+soboty pracujące mnie wykańczają) :shake: sie poprawie jak tylko przestane marzyć o nocy spędzonej w Swoim łużku :evil_lol:
  21. wczoraj w autobusie spotkałam pana Maxa,no i sie dowiedziała paru rzeczy : - pancio i rodzinka jest zakochana w Maxiu - Maxiu grzecznie sie słucha i wraca na spacerkach(uczy sie aportować kija) - Max uwielbia szarpać wiszącą oponke od roweru(moze to robić cały dzień po czym pada zmęczony - piesio to leniuch(z obrzydzeniem patrzy na "normalną"(dostosowaną do wieku) karmę suchą,woli tą drobną dla szczeniaków) bo nie musi jej grzyźć - Max kocha wszystkie psiaki ale że urósł już sporo to inni spacerowicze boją sie go i nie pozwalają psiaką bawić sie z maluszkiem naszym :( jak nie bedzie padać to w niedziele idziemy na pola wylatać psiaki i pewnie fotki bedą :)
  22. [quote name='ziuta-23']Już minął ponad miesiąc od ostatnich wieści co u Maxia.............:placz: :placz: :placz:[/QUOTE] nie bijcie tylko ale nie mam jak sie wyrwać żeby podjechac i obfocić Maxika :placz:
  23. Vectra ale fociaki super,Lala to chyba złodziej gruszkowy... :)?
  24. Mrowa,małpo wstrętna co ja Tobie powiedziałam na temat powiększania stada??Czy ja muszę sie do poznania przejechać i porozmawiać o tym z Toba? Dorotka ale z Jagódki ślicznotka,pięknie z Faną sie komponuja :)
  25. [B]asia pie [/B] to jeszcze nic w wykonaniu Figolca,ten czubek potrafi jeszcze dziwniejsze pozy przybierać w locie [B]KaRa TC[/B] chyba pomyśle nad zmianą rasy-a telewizja i brukowce dalej twierdzą że pit bulle i amstafy to mordercy,może tak wyślemy im fotki Duka-szczylka mordercy ?
×
×
  • Create New...