[quote name='panienkabubu']
... może chociaż ch.pl. uda nam się wspólnie osiągnąć ;) hihihi[/quote]
skad my to znamy :)
tez tak mialam :) jakies 2 miechy temu :)
teraz mam zwycięzce klubu w przysłowiowej budzie :eviltong:
Panienko Bubu
malutka jest sliczna, wnioskuje ze zdjęć :loveu::loveu:
dodam Was w końcu do tych linków, bo teraz mi zupelnie kto inny robi stronę, i jest wszystko lepiej :)
pozdrawiamy i obecujemy ze bedziemy zaglądać częsciej :)
PS: strasznie podoba mi sie nazwa waszej hodowli!