Ewa my jestesmy spod Rzeszowa, zastanawialam sie czy sie tez nie zglosic z moim potworem na zawody, ale chyba jednak nie.
On jeszcze ciagle rosnie, ma 5 miesiecy, podstawowe komendy juz umie, ale nie moze skakac w tym wieku, bo to bernenczyk i jednak nie poleca sie im skakania i w ogole w okresie wzrostu trzeba uwazac zeby go nie przeforsowac. Jeszcze poczekamy, mamy czas :)