Jump to content
Dogomania

Nugatika

Members
  • Posts

    504
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Nugatika

  1. my bedziemy na pewno, nasza pierwsza wystawa - klasa szczeniat :P czyli Ja, Nugat i reszta rodzinki ;)
  2. my tez bedziemy, z bernenczykiem Nugatem, nie jestesmy zgloszeni, ale mam nadzieje ze nas wpuszcza :) Nugat ma dopiero 5 miesiecy
  3. witamy Nygatową tutaj Nugatika ;) Nugat jest przekochany, przeslodziutki, przeuroczy, prze... moglabym tak wymieniac do jutra :D śliczny jednym słowem :) moze kiedys nasze Nugaty sie spotkaja? kto wie... :) pozdrawiamy i czekam na wiecej fotek ;)
  4. Ewa my jestesmy spod Rzeszowa, zastanawialam sie czy sie tez nie zglosic z moim potworem na zawody, ale chyba jednak nie. On jeszcze ciagle rosnie, ma 5 miesiecy, podstawowe komendy juz umie, ale nie moze skakac w tym wieku, bo to bernenczyk i jednak nie poleca sie im skakania i w ogole w okresie wzrostu trzeba uwazac zeby go nie przeforsowac. Jeszcze poczekamy, mamy czas :)
  5. Nugatika

    Słowacja

    czy zeby wyjechac z psem na Słowacje, musi on miec paszport? gdzie moglabym go wyrobic [podkarpacie] ? ile sie na niego czeka? moze polecacie jakies ciekawe miejsca, gdzie moznaby bylo zabrac sie ze szczeniakiem sporych rozmarów :evil_lol: [bernenczyk 5 miesiecy - ponad 20 kg napewno, dawno nie wazony:shake: ] i malym prawie 2 letnim dzieckiem, normalnych rozmarów :cool3: ?
  6. napisze do nich maila, zeby mi napisali cos o tych psiakach
  7. czesc czy bedzie ktos z forum z mlodym prezenterow na wystawie w rzeszowie w sierpniu? albo jeszcze w lipcu w nowym sączu? z przyjemnoscia bym kogos poznala ;)
  8. jejku ludzie kocham was normalnie!! :D :) a ja juz od miesiaca szukam jakiejkolwiek informacji o SWD, widocznie nie na tym forum co trzeba, jejku dziekuje wam bardzo ;) wchodzilam na ich stroone, ale mialam stary adres:/ jeszczze raz ogromniaste dzieki ;)
×
×
  • Create New...