-
Posts
504 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Nugatika
-
ale jak sędzia dyktuje opis, to sobie moze zerknąc na kartę oceny psa, a tam przecież wszystko i tak piszę.
-
ja poprosze [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] czy na zgloszeniu mam jakos zaznaczyc ze zaplace na miejscu? dzieki za wytlumaczenie :)
-
[quote name='Nugatika']a własnie gdzie spicie? ktos cos poleca? niedrogo, dobrze, i w miare blisko?[/quote] buuu ... odpowie mi ktoś? i pytanie - wybiera sie ktoś z [SIZE=6][B]podkarpacia?[/B][/SIZE]
-
no to ja tez sie dolaczam do pytania Co mi sie opłaci bardziej zapłacić przelewem, czy na miejscu? [i ile wtedy zapłace?] proszę jakąś dobrą duszyczkę o wytłumaczenie mi jak to jest, bo ja nemo jesli chodzi o zagraniczne wystawy, a z chęcią bym sie wybrała, bo mamy bardzo blisko. Nuśku przypuszczam, ze bedzie bez sierści, ale wybrać sie zawsze mozna :D
-
nikt sie nie potknal o ring bernow? :(
-
Wrócliśmy Nugat 2/11 w otwartej :) wystawiana przeze mnie suczka w młodziezy dosk. 3 na 19! Zmęczona, ale zadowolona. Nugat siódmy raz z rzędu 2... :D Gratulujemy wszystkim, i czekamy na jakieś foty!!! Szczególnie bernów ;) Ja z Niuchem :) [img]http://img260.imageshack.us/img260/5020/kat008km6.jpg[/img]
-
Ala autostradą? Bo znajomi cos wspominali, ze roboty drogowe :|
-
albo przynajmniej Krakow-Katowice
-
ja bym tez prosila o informacje o trasie Rzeszow-Katowice. Wyjezdzamy jutro rano. Jechal ktoś? Jak warunki? Gratulujemy dzisiejszym wystawcom i wystawianym! :)
-
:D :D :D to jest wlasnie to co robi jezdzenia z Moniką na wystawy :D bo ja to glownie od bernenczykow jestem.. tzn. w sumie, to bylam ;) Kinga, no rzeczywiscie jest roznica ;)
-
Kinga w jakim on jest wieku? Bardzo ładny chłopak :)
-
a czy ja moglabym prosić o zdjęcia bernenczykow? Szczególnie klasy młodziezy suczek i otwarta psóóóów Proszęęęęęęęęęęę :)
-
[quote name='panienkabubu']Przekażę tą informację do mojej koleżanki, która być może będzie Cię właśnie potrzebować :loveu:[/quote] Jasne, nie ma sprawy :) Jak cos to dajcie znać wczesniej :)
-
[B][FONT=Arial Black][SIZE=5][COLOR=darkred][U]Oferuję swoją pomoc przy wystawianiu psiaków w Katowicach.[/U][/COLOR][/SIZE][/FONT][/B] [B][FONT=Arial Black][SIZE=5][COLOR=darkred][U]Jestem w sobotę.[/U][/COLOR][/SIZE][/FONT][/B] Potrzebujesz kogoś do wystawienia swojego podopiecznego - skontaktuj sie ze mną PW, mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] , gg: 3912750, kom: 0 -504-728-745
-
a własnie gdzie spicie? ktos cos poleca? niedrogo, dobrze, i w miare blisko?
-
XXXI Wystawa Psów Rasowych Jarosław 8-9 marzec 2008
Nugatika replied to Coyote Ugly FCI's topic in 2008
i nikt znów bernów nie ufocił żadnych :( -
XXXI Wystawa Psów Rasowych Jarosław 8-9 marzec 2008
Nugatika replied to Coyote Ugly FCI's topic in 2008
Katowice, Krosno, i troche Słowacji jak dobrze pójdzie :) tak tak, spory plecak mój znak rozpoznawczy, bo ja zawsze wszystko mam ze sobą + aparat :D a potem kręgosłupa nie czuje, no i jeszcze Nugat ciągnący we wszystkie strony -> to my :D dzięki McDzik, co do spanieli, nie wiedzialam :) ale juz wiem! ;) -
XXXI Wystawa Psów Rasowych Jarosław 8-9 marzec 2008
Nugatika replied to Coyote Ugly FCI's topic in 2008
a dziękujemy :) Gratulujemy wszytskim wyników!!!! [b]McDzik[/b] a całkiem mozliwe. Nawet pomyślałam, ze to moze wy! :D ale stwierdzilam, ze takich malych spanieli tybetanskich to napewno jest wiecej :D a Niusław jak wpada na wystawę, to raczej do najspokojniejszych nie nalezy :D wszystko musi sprawdzić :D zresztą sama widziałaś. A to zdjęcie to było robione wlasnie na parkingu jak sie juz pakowaliśmy, zmęczony był to i stał spokojnie :D -
XXXI Wystawa Psów Rasowych Jarosław 8-9 marzec 2008
Nugatika replied to Coyote Ugly FCI's topic in 2008
Niusław II na 4 w otwartej [img]http://img187.imageshack.us/img187/8877/dsc0078yx4.jpg[/img] i wystawiana przeze mnie goldenka w pośredniej - 1., dosk. CWC :) -
XXXI Wystawa Psów Rasowych Jarosław 8-9 marzec 2008
Nugatika replied to Coyote Ugly FCI's topic in 2008
a kto by mi mogl powiedziec jak to jutro z goldenami? -
XXXI Wystawa Psów Rasowych Jarosław 8-9 marzec 2008
Nugatika replied to Coyote Ugly FCI's topic in 2008
to jak kciuki forumowe takie skuteczne, to my tez poprosimy!!! :) I gratulujemy dzisiejszym zwycięzcom :) Nugat wykąpany, lezy pod biurkiem, ja nie czuje kręgosłupa po 3 godzinach sterczenia nad wanną... :| nie wiem jak sie nazywam :D chyba pierwszy raz w zyciu sie tak zmeczylam kąpaniem :| przepraszam Was, ale musialam sie powyżalać :P susząc Nugata stwierdzilam, ze nastepny na pewno bedzie krótkowłosy :D :D :D -
a co z noclegiem? Mozecie polecic jakiś hotel, lub cos w tym stylu. W przyzwoitej cenie ? W sierpniu nie pojedziemy, Nugat łysy jak kolano ;)
-
tylko ze stawka bernów na Bratysława jest zawsze bardzo mocna. zobacze jak nam w Katowicach pojdzie. A jakie wystawy macie na Ukrainie? Gdzie jedziecie na Słowacje? Zastanawialam sie nad Koszycami, bo blisko bardzo :)
-
[quote name='Karmi']My tez być może. Poreprezentujemy Rzeszów? :cool3:[/quote] no to moze ja tez sie pozastanawiam... :lol: [spod Rzeszowa jestem ;) ]
-
XXXI Wystawa Psów Rasowych Jarosław 8-9 marzec 2008
Nugatika replied to Coyote Ugly FCI's topic in 2008
uwielbiam te kolejki po nr... ;/ jak zobaczycie podczas czekania w takiej kolejce osobe z bernenczykiem, ktory bedzie usilowal poznac i powachac wszystkie psy stojące koło niego, to na pewno my! :D