[quote name='Asiaczek']
Nugatika, pochwały sa jak najbardziej na mniejcu. Nie kazdy, kto I raz wystawia baska, wie, co i jak. Ty zdałaś egzamin na 6!:lol:
Pzdr.[/quote]
ooo :oops:
a ja myślałam, że poszło mi nie ciekawie :evil_lol:
pozdrawiamy teeż! :)