8 stycznia tego roku do zabrzańskiego schroniska z interwencji trafiła około 10 letnia, zaniedbana suczka collie, które ledwo stała na nogach, została znaleziona w lesie. Trafiła zaraz do lecznicy, oprócz zmęczenia okazało się, że sunia musi być na diecie "wątrobowej", niestety wiadomo, że w schronisku nie jest to takie proste, oczywiście staramy sie ze wszystkich sił... Jest zima ona potrzebuje opieki i spokoju, dużo miłości... Jest łagodna, bardzo spokojna (chociaż może to depresja?:-() Kto zlituję się nad nią? Może chociaż jakieś DT?
Oto sunia:
[IMG]http://images50.fotosik.pl/49/c6da06c928a76f0a.jpg[/IMG]
[IMG]http://images31.fotosik.pl/438/5562d049d83ced0e.jpg[/IMG]
Kontakt:
bezpośredno ze mna : 518534909 (Lucyna)
lub
[EMAIL="
[email protected]"][COLOR=#000000]
[email protected][/COLOR][/EMAIL]
692 581 343
gg: 4913896