[CENTER][B][I]Nie na szkoleniu nie byl wogule ale jak byłam z nim na spacerku to go szkoliłam. Wiesz siady, leżenie i zostawianie. Najgorzej lerzenie bo tego chyba nie lubi, zostac ma opanowane ( siadał zawsze na komende ).:evil_lol:[/I][/B][/CENTER]